Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Bahçeden Tarlaya

Öğrenmesi ve uygulaması kolay, neşeli, ve ahlaklı bir yöntem; permakültür.Dinledikçe tüm hayatıma bu metodu yayabileceğimi fark ediyorum.Peki ama ne demek bu permakültür?
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 17.12.2021 Süresi: 27 dk
13lKendi ŞarkınHEMEN İZLE Kimdin sen? Bu hayatta kim olmak, ne olmak istiyordun? Bu soruları kendine sorabildin mi hiç? Bu hayatta kendi sesine kulak verip, kendi şarkını söyleyebildin mi?
12lŞehir TasarımıHEMEN İZLE Yaşadığımız yerde sanatçı kasabası yaratılabilir mi?
11lVazgeçtiklerimizHEMEN İZLE Hayattaki her şeyin bir denge için var olduğunu unuttuk. Canlı ya da cansız birçok şeyi tükettik. Peki ama o tükettiklerimize ne oldu?
10lTakasHEMEN İZLE Maddi olanakların etkisini göz ardı etmeyerek ama her şeyin karşılığının da para olmak zorunda olmadığı çok güzel bir kültür yaratabiliriz; takas!
9lYemek ve AromaterapiHEMEN İZLE Doğa ile verme ve alma dengesini kurarak, doğadan nasıl beslenebiliriz?
8lİçeriden Dışarı ŞifaHEMEN İZLE Seni iyileştiren şeyleri hissettiğin vakit, yarattığı mucizeyi sen de dışarıya yansıtabiliyorsun.
7lDışarıdan İçeri ŞifaHEMEN İZLE İnsan uyumlanabilmek için dengede olmalı. Şifa da aslında dengede, denge de dünyayı bütün olarak görmekte!
6lBedenin ve Şehrin RitmiHEMEN İZLE Büyük bir şehrin ritmine artık uyumlu olmadığımızı fark ettiğimde Bodrum'a doğru çekildiğimizi hissetmeye başladım. Peki doğanın ritmine nasıl uyum sağlayabilirim?
5lTarlalarHEMEN İZLE Buna ihtiyacım var mı?
4lBahçeden Tarlaya HEMEN İZLE Öğrenmesi ve uygulaması kolay, neşeli, ve ahlaklı bir yöntem; permakültür.Dinledikçe tüm hayatıma bu metodu yayabileceğimi fark ediyorum.Peki ama ne demek bu permakültür?
3lBahçelerHEMEN İZLE Peki ben tüm bu canlılarla birlikte yaşayabilir miyim?
2lEvlerHEMEN İZLE Bodrum kucaklarını açtığı kişilere hem şehir hem de köy dokusunu sunan pek çok barınma alternatifine sahip bir yer. Asıl soru şu; 'Şu an bana hangisi uygun?'
1lYurt TutmakHEMEN İZLE Esra Akkaya bu bölümde, Bodrum'a yerleşme sürecinde nasıl bir hayat kurmak istediği ve neye uyumlu olup olmadığı soruları ile birlikte sizleri bir yolculuğa çıkarıyor.