Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

12.Bölüm

Yabancı Şef’in bu bölümünde, İstanbul’daki restoranında Lübnan ve Orta Doğu mutfağından harika lezzetler sunan şef Rami Al Hallab’in gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yemek Yayın Tarihi: 13.01.2023 Süresi: 24 dk
13l13.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde Le Cordon Bleu İstanbul’da pastacılık konusunda eğitmen şeflik yapan Belçikalı Marc Pauquet’in gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
12l12.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde, İstanbul’daki restoranında Lübnan ve Orta Doğu mutfağından harika lezzetler sunan şef Rami Al Hallab’in gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
11l11.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan İtalyan şef Giuseppe Pressani’nin, nam-ı diğer Pino’nun gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
10l10.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef'in bu bölümünde Le Cordon Bleu İstanbul'un Yönetici Eğitmen Şef'i İsviçreli Erich Ruppen'nin gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
9l9.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef'in bu bölümünde ödüllü bir Çin restoranının şefi Cheng Lu, nam-ı diğer 'Dayı'nın ülkemizdeki gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
8l8.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde disiplini ve yetenekleriyle adından söz ettiren İtalyan Şef Giancarlo Gottardo’nun gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
7l7.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde büyük ve lüks bir otelin yönetici şefliğini yapan İtalyan Şef Giovanni Terracciano’nun gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
6l6.BölümHEMEN İZLE Bu bölümünde İstanbul’daki restoranında Japon mutfağından birbirinden harika lezzetler sunan Şef Shunichi Horikoshi’nin ülkemizdeki gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
5l5.BölümHEMEN İZLE Bu bölümde Beyoğlu’ndaki kendi adını taşıyan restoranında misafirlerine dünya lezzetleri sunan Belçikalı Şef Carlos Lecuistot’un gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
4l4.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde İtalyan şef Vittorio Sindoni’nin ülkemizdeki gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
3l3.BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde İstanbul Kozyatağı’nda tek masalık bir bistroda misafirlerini ağırlayan Fransız şef Franck Bruwier’in gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
2l2. BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef’in bu bölümünde uzun yıllardır Türkiye’de yaşayan İtalyan Şef Claudio Chinali’nin gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.
1l1. BölümHEMEN İZLE Yabancı Şef'in ilk bölümünde Alman Şef Maximilian J.W Thomae, nam-ı diğer Max Usta'nın ülkemizdeki gastronomi yolculuğu ekrana geliyor.