Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

28lAyak İzleri: Gizli GeçmişHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, dünyanın en şanslı coğrafyalarından birinde, doğanın diline tercüman oluyor. Küllerinden doğan ormanlardan milyonlarca yıllık fosillere, Nil kaplumbağalarından kaplan kelebeklerine uzanan bir canlı yelpazede, Türkiye’de doğal hayatı seyyar laboratuvarında mercek altına alıyor. Türkiye doğasının anlatılmamış öyküleri, Ayak İzleri kuşağında ekrana geliyor.
27lAyak İzleri: Güney YıldızıHEMEN İZLE Güneydoğu'nun yıldızı Gaziantep'in arkeolojik değerleri ve tarihi zenginliği Biyolog Rıfat Çığ ile ekranlara taşınıyor.
26lAyak İzleri: Taş OrmanHEMEN İZLE Kızılcahamam-Çamlıdere yakınlarındaki fosil ağaç kalıntılarından, 20 milyon yıl önce volkanik patlama sonucu küllerin altında kalarak fosilleşen Midilli Adası'ndaki taş orman... Doğanın saklı tarihi ekrana geliyor.
25lAyak İzleri : KilyosHEMEN İZLE Sarıyer'e bağlı köylerde nesli hızla tükenmekte olan kum zambaklarını koruma altına almak için yapılan festivalde, kum zambakları ve Karadeniz kumsalındaki ekolojik düzenin izini sürüyoruz.
24lAyak İzleri : Latmos İnsanlarıHEMEN İZLE Bu kez 8000 yıl öncesinden günümüze kadar insanlara kucak açan, onları birbirinden ilginç kaya oluşumları arasında gizleyen Latmos ve çevresi mercek altına alınıyor.
23lAyak İzleri : Çeşm-i Cihan AmasraHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ ile Kurucaşile'de başlayan yolculuk, kanyonları ve mağaralarıyla göz kamaştıran "Küre Dağları Milli Parkı'nı" keşif yolunda sürüyor.
22lAyak İzleri : Büyülü Hazan: Kaz DağlarıHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ bu soruların izinde Kaz Dağları'nı ve Behramkale'yi keşfe çıkıyor.
21lAyak İzleri : Yanık ÜlkeHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ ile volkanik patlamaların izlerini taşıyan,Unesco tarafından Türkiye'nin ilk jeoparkı ilan edilen Kula ve çevresi ekranlarınıza geliyor.
20lAyak İzleri: Kelebek Ömründe BaharHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ Kars doğasının kışın ağırlığından kurtularak bahara uyanışını izlemek için bu kez Türkiye'nin kuzeydoğu ucunda.
19lAyak İzleri: Suya Basan OrmanHEMEN İZLE Rıfat Çığ, Sakarya'nın kuzeyinde Karasu ve Kaynarca ilçeleri arasında yer alan Türkiye'nin tek parça halindeki en büyük longoz ormanı Acarlar'ı ekrana getiriyor.
18lAyak İzleri: Kar Yolları KapatmadanHEMEN İZLE Araştırmacı doğa gezginimiz Biyolog Rıfat Çığ, Ayak İzleri'nde kış şartlarının hüküm sürdüğü Erzincan'ın benzersiz yanlarını keşfe çıkıyor.
17lAyak İzleri: Uçurum GezginiHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ gözlerini bu kez Orta Toros'ların zirvelerine doğru çeviriyor.
16lAyak İzleri: Yüzbin Yıllık YürüyüşHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ Kahramanmaraş'ta paleolitik ve neolitik çağ insanlarının yaşadığı vadilerde yüz bin yıl öncesine doğru bir yürüyüşe çıkıyor.
15lAyak İzleri : Bozkırdaki DenizHEMEN İZLE Kırıkkale ve çevresinin erozyonla ortaya çıkan ve henüz keşfedilmemiş fosil yatakları, ortaya çıkıyor.
14lAyak İzleri : Sessiz CennetHEMEN İZLE Anadolu'nun saklı doğa hazinelerine ev sahipliği yapan Sivas'ın Hafik ilçesi araştırmacı doğa gezginimizin büyüteci altında.
13lAyak İzleri : Gün Batımı AvcısıHEMEN İZLE Akyatan'da sazlıklardan gelecek bir çift parlak gözü, saz kedisini beklerken daha yakından tanışacağımız bu coğrafyayı kaçırmayın!
12lAyak İzleri : Muğla Yaban OrkideleriHEMEN İZLE Prof.Dr.Ömer Varol'la birlikte yok olmaya karşı direnen onlarca yaban orkidesinin izini sürüyor!
11lAyak İzleri : Su Yeşili Kar BeyazıHEMEN İZLE Dağcılık sporuna gönül verenlerin gözde mekanlarından biri haline gelen Davraz, doğal dokunun büyüleyici atmosferiyle ve mükemmel kar kalitesiyle de ön plana çıkıyor.
10lAyak İzleri : Kumsaldaki Kılıç StrobilosHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, Bodrum'un en güzel koylarından, tarihin en önemli limanlarından Aspat Koyu'nda.
9lAyak İzleri : Kayıp Kentin TablolarıHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, Uludaz Uğur Böceği Festivali'nde, doğanın zenginliğini ekrana taşıyor.
8lAyak İzleri : Savaş GanimetiHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, rotasını Çanakkale Savaşı'nı hatırlatan izlerle şekillendiriyor.
7lAyak İzleri : Dorukların EfendileriHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, Pedasa Antik Kenti'nde karların ataları olarak bilinen leleglerin izini sürüyor.
6lAyak İzleri : Kleopatra'nın İncileriHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ Sedir Adası'nın doğal ve arkeolojik geçmişindeki gizem perdesini uzmanlar eşliğinde aralıyor.
5lAyak İzleri: Gökyüzü ÇiçekleriHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, "Kelebekler Vadisi'nde" kelebeklerin izini sürüyor.
4lAyak İzleri: Hüzün ve MucizeHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ Kayaköy'de ve Gemile koyunda tarihin ve doğanın izini sürüyor."
3lAyak İzleri: Granitin Kucağındaki ŞehirHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ, Sivrihisar'ın keşfedilmemiş değerlerinin izini sürüyor.
2lAyak İzleri: Asartepe'den Arasta'ya MuğlaHEMEN İZLE Rıfat Çığ'ın Muğla'nın sırtını güvenle yasladığı Asartepe'nin tarih kokan zirvelerinde başlayan ve şehrin derinliklerine doğru süren yolculuğuna devam.
1lAyak İzleri: Eteklerdeki MuğlaHEMEN İZLE Biyolog Rıfat Çığ rehberliğinde, Muğla'nın bilinmeyen saklı doğa güzellikleri ekrana geliyor.