Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

9lBaba Oğul Çelebiler: Beşiktaş'ın RenkleriHEMEN İZLE Oyuncu Özgür Özgülgün ve oğlu Can, Evliya Çelebi'nin izindeki yol hikayesinde bu kez Beşiktaş'ta...
8lBaba Oğul Çelebiler: Boğazın Kuzey YamacıHEMEN İZLE Oyuncu Özgür Özgülgün ve oğlu Can, bu kez Beykoz'dan çıkıyorlar yola...
7lBaba Oğul Çelebiler: Kadıköy'den Moda'yaHEMEN İZLE Tiyatro oyuncusu Özgür Özgülgün ve oğlu Can, İstanbul sokaklarını arşınlamaya devam ediyor. İstikamette bu kez Moda var.
6lBaba Oğul Çelebiler: Biz Heybeli'deHEMEN İZLE Özgür Özgülgün ve oğlu Can Heybeliada'ya doğru yola çıkıyor. Huzur dolu sokaklardan, Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın evine, Ruhban Okulu'ndan fayton gezilerine...
5lBaba Oğul Çelebiler: Boğaz'ın Karşısı/ÜsküdarHEMEN İZLE Özgür Özgülgün ve oğlu Can'ın bu seferki durağı Üsküdar...
4lBaba Oğul Çelebiler: İnançtan Bir Mozaik HEMEN İZLE Baba oğul Çelebiler'in bu seferki durakları Fener-Balat-Ayvansaray.
3lBaba Oğul Çelebiler: Huzur ve Maneviyat/EyüpHEMEN İZLE İstanbul'un tarihe ait çözümlenemez huzurunu içinde barındıran semt Eyüp,Özgür Özgülgün ve oğlu Can'ı sanat ve tarih yolculuğuna davet ediyor.
2lBaba Oğul Çelebiler: Tılsımlı Kent/ İstanbulHEMEN İZLE Tiyatrocu Özgür Özgülgün ve oğlu Can İstanbul'daki gizemli taşların izini sürüyorlar.
1lBaba Oğul Çelebiler: Rüyaydı Gerçek Oldu HEMEN İZLE Tiyatro oyuncusu Özgür Özgülgün kendinden sonra gelen nesillere Evliya Çelebi'nin İstanbul'unu anlatmak için oğlu Can'la yedi tepeli şehrin sokaklarında yerini alıyor!