Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

23lBatıya Yolculuk: Lahti Sibelius FestivaliHEMEN İZLE Klasik müzik yazarı Serhan Bali ile Jean Sibelius'un adını taşıyan Lahti Sibelius Festivali'ne konuk oluyoruz.
22lBatıya Yolculuk - Finlandiya'nın Müzik YaşamıHEMEN İZLE Görkemli harika bir kutlama ekranlara geliyor.
21lBatıya Yolculuk : Komik Operaların Ustası RossiniHEMEN İZLE İtalyan operasında güzel söyleyiş sanatının en büyük temsilcilerinden biri sayılan Gioacchino Rossini’yi dünyaya geldiği ve Sevil Berberi, Külkedisi gibi ölümsüz operalarının her yıl sahnelendiği İtalya’nın Pesaro kentindeki opera festivalini ziyaret ederek yakından tanıyoruz.
20lBatıya Yolculuk: Summa Cum LaudeHEMEN İZLE Viyana’da düzenlenen Uluslararası Gençlik Müzik Festivali’ne katılan dünya gençlik koroları ve orkestralarını yakından tanıyoruz.
19lSon Romantik Besteci: Richard StraussHEMEN İZLE Senfonik eserleri, operaları ve şarkılarıyla repertuvara birçok önemli eser kazandıran Strauss’un izlerini, hayran olup yerleştiği Almanya’nın Garmisch-Partenkirchen yöresinde her yıl onun adına düzenlenen festivali ziyaret ederek süreceğiz.
18lBatıya Yolculuk : Giuseppe VerdiHEMEN İZLE La Roncole, Teatro Verdi, Teatro Regio, Villa Verdi ve daha fazlası ekranlarda.
17lBatıya Yolculuk : Cremona Müzik FuarıHEMEN İZLE İtalya’nın Cremona şehrinde, hem fuarı mercek altına alacağız hem de şehrin dünyada bir numara olan yaylı çalgılar üretimi geleneğini yerinde inceleyecek, büyük Cremonalı usta Antonio Stradivari’nin bu şehirde geçen yaşamına odaklanacak, şehrin tüm klasik müzik duraklarını keşfedeceğiz.
15lBatıya Yolculuk : BerlinHEMEN İZLE Berlin'in en önemli opera ve klasik müzik mekanları ekrana geliyor.
14lGustav Mahler ile Viyana RomantizmiHEMEN İZLE Romantizm ile modernizm arasındaki dönemin en büyük bestecisi kabul edilen ve yaşadığı dönemin önde gelen orkestra şeflerinden biri olan Gustav Mahler'in yaşamı.
12lBatıya Yolculuk: Operanın Halkla BuluşmasıHEMEN İZLE Ülkenin ulusal bestecisi ve hayatının büyük kısmını Kopenhag'da geçiren Carl Nielsen'in şehirde bıraktığı izleri keşfediyoruz.
11lBatıya Yolculuk: Dresden'in TınılarıHEMEN İZLE Weber ve Wagner gibi dünyaca ünlü bestecileri anıyor, Dresden Müzik Festivali'nde müziğin keyfini çıkarıyoruz.
10lBatıya Yolculuk: Viyana ModernleriHEMEN İZLE Johann Strauss'dan, Arnold Schönberg ve Viyana Çocuk Korosu'na uzanan müzik geleneğiyle Viyana, ekranlara yansıyor.
9lBatıya Yolculuk : Viyana RomantikleriHEMEN İZLE Kısa süren yaşamına yüzlerce ölümsüz beste sığdıran Franz Schubert, şehirde bıraktığı izler, Viyana Tiyatrosu'nun muhteşem atmosferi, Stephan Katedrali'nin sonsuz güzelliği, ekranlara geliyor.
8lBatıya Yolculuk: Viyana KlasikleriHEMEN İZLE Klasik müzik yazarı Serhan Bali eşliğinde, Viyana'nın büyülü dünyasında müzik yolculuğu başlıyor. Tarihi Viyana opera binası, Mozart, Beethoven, Haydn gibi ünlü müzik dehalarının bugün müze haline dönüştürülen evleri, Viyana'nın masallara yaraşır atmosferi ekrana yansıyor.
7lBatıya Yolculuk : Chopin'in Sıla Hasreti HEMEN İZLE Konserler ve klasik müzikle dolu bir serüven sizleri bekliyor. Varşova’da Chopin’in ayak izlerini sürmeye hazır olun.
6lBatıya Yolculuk: Schubert'i Yaşatan FestivalHEMEN İZLE Konserler, sanatçılarla yapılan röportajlar ve Batı Avusturya’nın inanılmaz doğası Schubert’in notalarıyla ekranlarda.
5lBatıya Yolculuk : Moskova'nın Melankoliği ÇaykovskHEMEN İZLE Klasik müzik yazarı Serkan Bali eşliğinde Çaykovski'nin Moskova günlerinden kalan izler sizlerle...
4lBatıya Yolculuk : Handel'in Şehri HalleHEMEN İZLE Bestelediği onca opera, oratoryo, kantantlarla 17. yüzyılın en önemli bestecilerinden biri olan Handel, Serhan Bali ile ekranda…