Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

12lBatıya Yolculuk: Dresden'in TınılarıHEMEN İZLE Ülkenin ulusal bestecisi ve hayatının büyük kısmını Kopenhag'da geçiren Carl Nielsen'in şehirde bıraktığı izleri keşfediyoruz.
11lBatıya Yolculuk: Dresden'in TınılarıHEMEN İZLE Weber ve Wagner gibi dünyaca ünlü bestecileri anıyor, Dresden Müzik Festivali'nde müziğin keyfini çıkarıyoruz.
10lBatıya Yolculuk: Viyana ModernleriHEMEN İZLE Johann Strauss'dan, Arnold Schönberg ve Viyana Çocuk Korosu'na uzanan müzik geleneğiyle Viyana, ekranlara yansıyor.
9lBatıya Yolculuk : Viyana RomantikleriHEMEN İZLE Kısa süren yaşamına yüzlerce ölümsüz beste sığdıran Franz Schubert, şehirde bıraktığı izler, Viyana Tiyatrosu'nun muhteşem atmosferi, Stephan Katedrali'nin sonsuz güzelliği, ekranlara geliyor.
8lBatıya Yolculuk: Viyana KlasikleriHEMEN İZLE Klasik müzik yazarı Serhan Bali eşliğinde, Viyana'nın büyülü dünyasında müzik yolculuğu başlıyor. Tarihi Viyana opera binası, Mozart, Beethoven, Haydn gibi ünlü müzik dehalarının bugün müze haline dönüştürülen evleri, Viyana'nın masallara yaraşır atmosferi ekrana yansıyor.
7lBatıya Yolculuk : Chopin'in Sıla Hasreti HEMEN İZLE Konserler ve klasik müzikle dolu bir serüven sizleri bekliyor. Varşova’da Chopin’in ayak izlerini sürmeye hazır olun.
6lBatıya Yolculuk: Schubert'i Yaşatan FestivalHEMEN İZLE Konserler, sanatçılarla yapılan röportajlar ve Batı Avusturya’nın inanılmaz doğası Schubert’in notalarıyla ekranlarda.
5lBatıya Yolculuk : Moskova'nın Melankoliği ÇaykovskHEMEN İZLE Klasik müzik yazarı Serkan Bali eşliğinde Çaykovski'nin Moskova günlerinden kalan izler sizlerle...
4lBatıya Yolculuk : Handel'in Şehri HalleHEMEN İZLE Bestelediği onca opera, oratoryo, kantantlarla 17. yüzyılın en önemli bestecilerinden biri olan Handel, Serhan Bali ile ekranda…
3lBatıya Yolculuk: Bonn; Beethoven'in GençliğiHEMEN İZLE Alman besteci Ludwig Van Beethoven'ın gençlik yıllarını geçirdiği Bonn'da, usta bir besteci olma yolunda atılan ilk adımlar ekrana yansıyor.
2lBatıya Yolculuk: Bach ve LeipzigHEMEN İZLE Bach'ın unutulmaz konserler verdiği kiliseler, dünyaca ünlü besteci Masaakı Suzuki'den, sokak müzisyenlerine, müzikle, tarihle, sanatla içiçe bir yolculuk izleyicilerle buluşuyor.
1lBatıya Yolculuk: Mozart'ın Salzburg'uHEMEN İZLE Klasik müzik yazarı Serhan Bali'yle notaların peşine düşmeye hazır olun!