Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

9lErkan Can ve Güven Kıraç ile: FloransaHEMEN İZLE Mimari yapılarıyla, müzeleriyle, Michelangelo meydanıyla Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
8lErkan Can ve Güven Kıraç ile: RomaHEMEN İZLE Vatikanıyla, Kolezyumuyla, Aşk Çeşmesiyle Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
7lErkan Can ve Güven Kıraç ile: BudapeşteHEMEN İZLE Tuna nehrinin iki yakasını birleştiren köprüleri, mimarisi, tarihiyle, Buda ve Peşte Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
6lErkan Can ve Güven Kıraç ile: Bosna-HersekHEMEN İZLE Başçarşısı, nehirleri, köprüleri, şahane lezzetleri ve sevdalinkalarıyla Saraybosna ve Mostar Erkan Can ve Güven Kıraç ile ekranlara geliyor.
5lErkan Can ve Güven Kıraç ile: LizbonHEMEN İZLE 7 tepesi, dar sokakları, müthiş lezzetleri ve otantik fadosuyla Lizbon Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
4lErkan Can ve Güven Kıraç ile: Braga ve PortoHEMEN İZLE Ruhani kent Braga’nın katedralleri ve Porto’nun keyifli sokakları Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
3lErkan Can ve Güven Kıraç ile: PortoHEMEN İZLE Okyanusu, nehri, çinileri, şahane lezzetleri ve fadosuyla Porto Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
2lErkan Can ve Güven Kıraç ile: SelanikHEMEN İZLE Kordonu, kaleyi, meydanlarını ve elbette Atatürk’ün evini gezdik. Bol sirtakili eğlencesi ile Selanik Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
1lErkan Can ve Güven Kıraç ile: KavalaHEMEN İZLE Sahili, kalesi, Mehmet Ali Paşası, kurabiyesi ve elbette şahane lezzetleri ile Kavala Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.