Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

9lFarklı Rotalar: Batıkların GizemiHEMEN İZLE Rota, bu sefer Kızıldeniz.. Hint okyanusunun bir kolu olan Kızıldeniz, gizemli batıkların keşfine dalıyor.
7lFarklı Rotalar: Bir Dalış Rüyası/Sharm El SheikhHEMEN İZLE Su altı dünyasının en özel adreslerinden Sharm El Sheikh muhteşem atmosferini Özge Borak'ın sunumuyla gözler önüne seriyor.
6lFarklı Rotalar : Kumdan Kale DohaHEMEN İZLE Modern seyyah Coşkun Aral, Katar’ın başkenti Doha’yı bir gezgin fotoğrafçı gözüyle keşfediyor.
5lFarklı Rotalar : Lavanta Kokulu FestivalHEMEN İZLE Kültür şehri Avignon'un renkli dünyası, Marquis De Sade'nin Lacoste'da yaşadığı şatonun büyülü atmosferi ve Güney Fransa'nın şehirlerinden Aix En Provence'ı kaçırmayın!
4lFarklı Rotalar: Brezilya'nın İki YüzüHEMEN İZLE Tiyatro ve sinema oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan, Güney Amerika turuna devam ediyor... Bu kez rota Brezilya'yı gösteriyor.
3lFarklı Rotalar : Kentten Doğaya ArjantinHEMEN İZLE Arjantin'in renkli kenti Buenos Aires'de başlayan yolculuk dünyanın en görkemli şelalelerinden biri olan Iguazu'da sürüyor..
2lFarklı Rotalar : Duvarın Ardında İki ÜlkeHEMEN İZLE Oyuncu Serhat Kılıç ile Varşova'dan Krakow'a, Polonya'yı adım adım gezip, Berlin'den Kreuzberg'e Almanya'nın simgelerini beraber keşfediyoruz.
1lFarklı Rotalar : Mete Horozoğlu ile EndülüsHEMEN İZLE Picasso'nun doğum yeri Malaga'dan, Flamenkonun anavatanı Sevilla'ya, tarih kokan Cordoba sokaklarından narlar şehri Granada'ya keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.