Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

7lHindistan’da Tek Başına: Mutlu Son/PokharaHEMEN İZLE Hindistan yolculuğuna Nepal'i ekleyen Işıl,Himalayalar'la çevrili göl kasabası Pokhara'da.
6lHindistan'da Tek Başına : Katmandu TutulmasıHEMEN İZLE Nepal'e dönen rotada,Katmandu Tamel'in ritmik sokaklarından,şehri saran ahşap oymalara ve dingin Budist mabetlerine doğru rengarenk bir yolculuğa davetlisiniz.
5lHindistan'da Tek Başına : Neye Niyet Katmandu'ya KısmetHEMEN İZLE Tapınaklar,jonglörler,festivaller ve yeni gezgin arkadaşlarıyla Işıl,Katmandu'nun mistik sokaklarında eğlence dolu bir maceraya merhaba diyor.
4lHindistan'da Tek Başına:Buda Yolunda Beş KızHEMEN İZLE Işıl ve arkadaşlarını,500.000 kişiyi ağırlayan dünya barış buluşmasında neler bekliyor? Buda'nın aydınlandığı Bod Gaya şehri,Dalai Lama'nın önderliğinde büyük bir sınava sahne oluyor.
3lHindistan'da Tek Başına:O Mabet Senin Bu Mabet BenimHEMEN İZLE Dalai Lama'yla başlayan serüven,geceler süren tren yolculuklarıyla devam ediyor ve Altın Tapınak'tan Tac Mahal'e Hindistan mabetleri,heyecan dolu gezginleri ağırlıyor.
2lHindistan'da Tek Başına: Rişikeş'in Yolları TaştanHEMEN İZLE Yoga diyarı Rişikeş,Işıl'a büyük sürprizlerin perdesini aralıyor. Öğretiler,ritüeller ve seromonilerle çıkılan yolda, aşk kapıyı çalıyor.
1lHindistan'da Tek Başına : Delhi Sana Diyor KiHEMEN İZLE Işıl kendini Hindistan'ın kollarına bırakıyor. Türlü kokular, karmaşık gürültüler ve sakınmadığı kiriyle yeni Delhi, Hindistan'daki ilk kısa durak olacak.