Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

8lKent Hikayeleri : Bolu Yeşil ŞehirHEMEN İZLE Bolu ormanları, dağları, akarsuları ve sessizliği ile yeşilin binbir renkleri ekranlara geliyor.
7lKent Hikayeleri: Mavi YolculukHEMEN İZLE Kent hikayelerinin bu bölümünde mavi yolculuğun ikinci bölümü ile devam ediyoruz.
6lKent Hikayeleri: BodrumHEMEN İZLE Bodrum'un mandalina kokulu bahçelerinden mavi koylarına edebiyat ve kültürün izini süreceğimiz bir program bizleri bekliyor.
5lKent Hikayeleri: Mavi YolculukHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce dostları Mehveş Sırdar ve Ebru Cündübeyoğlu ile birlikte Amos antik kentini arıyor, Kız Kumu'nda efsanelere kulak veriyor ve Selimiye'de farklı tatları keşfediyorlar.
4lKent Hikayeleri : Bir Bozkır RüyasıHEMEN İZLE Bozkırın ortasında kumsalı, bahçeleri, fabrikaları, çok kültürlü sosyal hayatı, dinmeyen enerjisiyle Eskişehir, Kent Hikayeleri'nde Bedia Ceylan Güzelce'nin yeni durağı...
3lKent Hikayeleri : Homeros'un Şehri İzmirHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, antik çağdan bugüne bir liman ve ticaret kenti İzmir'de, geçmişin ve şimdiki zamanın hikâyelerinin izini sürüyor. Kentin tarih, kültür, mimari ve sosyal hayatı ekranlara geliyor.
2lKent Hikayeleri : Hayalle Gerçek Arasında:BursaHEMEN İZLE Evliya Çelebi'nin ilk seyahatini yaptığı, Karagöz ve Hacivat'ın şehri, Osmanlı İmparatorluğu'nun görkemli başkenti Bursa'da gündelik yaşamın ritmi ekrana geliyor.
1lKent Hikayeleri : Küçük Mezopotamya:AdanaHEMEN İZLE Yeşilini bereket ovası Çukurova'dan, sarısını batmayan güneşinden alan kenti, tarihten edebiyata, sinema dünyasından görsel sanatlara, dününü ve bugününü yaşayan kahramanlarıyla birlikte, Bedia Ceylan Güzelce'nin sunumu ile ekrana geliyor.