Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Kesişen Kültürler: Kazablanka

Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez rota, Kazablanka ve Varzazat, Fas.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 20.01.2020 Süresi: 30 dk
8lMadridHEMEN İZLE Kesişen Kültürler'in Latin dünyasına yaptığı yolculuk İspanya'nın mimarisi, gastronomisi, renkli sokakları ve doğal güzellikleriyle meşhur başkent Madrid'de son buluyor.
7lSegovia ve ToledoHEMEN İZLE Aynaz Deedra, farklı kültürlerin izlerini taşıyan iki tarih şehri; Segovia ve Toledo’yu keşfe çıkıyor.
6lPortoHEMEN İZLE Kesişen Kültürler, Avrupa'nın batı ucuna, Portekiz'e konuk oluyor... Aynaz Deedra, Duomo nehriyle ve rengarenk tarihi sokaklarıyla Porto’yu keşfe çıkıyor.
5lLizbon / PortekizHEMEN İZLE Kesişen Kültürler’in yeni rotası Avrupa’nın batı ucu Portekiz. Aynaz Deedra, 7 tepesiyle, köprüleriyle, tatlılarıyla ve tabii ki Fado müziğiyle Lizbon’u keşfe çıkıyor.
4lTulum / MeksikaHEMEN İZLE Aynaz Deedra’nın Meksika yolculuğu karayip sahillerinde sonlanıyor. Beyaz kumsalları, turkuaz deniziyle karayip sahillerinin tarihi kenti Tulum’u keşfediyoruz.
3lPuerto Vallarta / MeksikaHEMEN İZLE Aynaz Deedra, Meksika Batı sahillerinin açık hava sanat şehri olan Puerto Vallarta’yı keşfe çıkıyor.
2lRiviera Maya / MeksikaHEMEN İZLE Aynaz Deedra, Meksika yolculuğuna ülkenin en gözde ve hareketli tatil beldesi Riviera Maya ile devam ediyor.
1lMeksiko / MeksikaHEMEN İZLE Aynaz Deedra, Aztek uygarlığının izlerini taşıyan, zengin ve renkli kültürüyle Meksika’nın başkenti Meksiko’yu keşfe çıkıyor.
10lKesişen Kültürler : KaradağHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın kültürler arası yolculuğunda bu kez rotası, sağlık turizmi, adaları, tarihi kaleleri ve zengin gastronomisiyle meşhur Karadağ.
9lKesişen Kültürler : Novi SadHEMEN İZLE Aynaz Deedra seyahatine Sırbistan'ın Belgrad'dan sonraki en önemli kültür sanat merkezi Novi Sad ile devam ediyor...
8lKesişen Kültürler : BelgradHEMEN İZLE Aynaz Deedra, görkemli meydanları ve mimarisiyle meşhur, aynı zamanda moda ve gece hayatıyla da ünlü Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği Belgrad'ı keşfediyor.
7lKesişen Kültürler : St. PetersburgHEMEN İZLE Aynaz Deedra, farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez Rusya'nın kültür sanat merkezi St. Petersburg'u keşfediyor...
6lKesişen Kültürler: MoskovaHEMEN İZLE Aynaz Deedra, görkemli mimarisi, tarihi meydanları, kliseleri ve zengin mutfak kültürüyle meşhur Rusya'nın başkenti Moskava'yı keşfediyor...
5lKesişen Kültürler : LvivHEMEN İZLE Aynaz Deedra, çok çeşitli kültür yapısı, zengin gastronomisi, nostaljik travmayı, sanat ve eğlence hayatıyla öne çıkan, aslan şehir Lviv'de.
4lKesişen Kültürler : İstanbulHEMEN İZLE Dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olan, doğu ve batı kültürünü birbirine yaklaştıran İstanbul'u geziyoruz.
3lKesişen Kültürler : PalermoHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta yeni rotası, tarihi, gastronomisi ve mimarisiyle büyüleyen, Sicilya'nın başkenti Palermo.
2lKesişen Kültürler : MardinHEMEN İZLE Aynaz Deedra, camiileri, kiliseleri, mimarisi ve zengin mutfağıyla meşhur, farklı kültürlerin ve dinlerin kesişim noktası olan hoşgörünün şehri Mardin'i keşfediyor.
1lKesişen Kültürler : AtinaHEMEN İZLE Aynaz Deedra, her adımda tarih kokan, zengin Akdeniz mutfağı ve renkli çarşılarıyla, mitolojinin doğduğu şehir Atina'da...
10lKesişen Kültürler: SicilyaHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez rota, Sicilya, Katanya.
9lKesişen Kültürler: MarakesHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez rota, Marakes.
8lKesişen Kültürler: KazablankaHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez rota, Kazablanka ve Varzazat, Fas.
7lKesişen Kültürler: Petra, ÜrdünHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez rota, Arap dünyasının yükselen yıldızı Petra, Ürdün.
6lKesişen Kültürler: Amman, ÜrdünHEMEN İZLE Aynaz Deedra'nın farklı kültürlere yaptığı yolculukta bu kez rota, Arap dünyasının yükselen yıldızı Amman, Ürdün.
5lKesişen Kültürler: KatarHEMEN İZLE Katar başkenti Doha, farklı kültürün bir arada yaşadığı gökyüzüne uzanan futuristik binalarıyla, geleneksel yaşamıyla, maddi ve manevi zenginliğiyle çölün kalbinde yükselen fantastik bir vaha.
4lKesişen Kültürler: SevillaHEMEN İZLE Flamenko'nun doğduğu kent olan Sevilla'da usta dansçılar ile görüşecek ve muhteşem bir dans gösterisine tanık olacak. İspanya'nın en ünlü şeflerinden biriyle sohbet edecek, dar sokaklarında küçük kafelerde kahvesini yudumlayacak.
3lKesişen Kültürler: CordobaHEMEN İZLE Endülüs mimarisinin en görkemli camisi olan, günümüzde katedral olarak hizmet veren Cordoba Mescit Katedrali, dar sokakları, sokak lezzetleri, İspanya'nın ünlü tapas yemekleri ve İspanya Kraliyet Ahırlarında düzenlenen atlı Flamenko gösterisi ile unutulmaz bir gezi ekranlara geliyor.
2lKesişen Kültürler: GranadaHEMEN İZLE Müslüman Endülüs Devleti'nin teslim olan son kalesi olan, dillere destan güzellikteki El Hamra Sarayı'nı ve Flamenko sesleriyle dolu tarihi dar sokaklarını dolaşan Aynaz, Granada'nın farklı yüzlerini de bize anlatıyor.
1lKesişen Kültürler: HatayHEMEN İZLE Aynaz Deedra, zengin tarihi, lezzet dolu yemek kültürü, dar sokakları ile bu kadim şehri keşfe çıkıyor.