Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

45lMaceranı Yarat : Amazon Ormanları ve GalapagosHEMEN İZLE Dünyada eşi benzeri bulunmayan flora ve faunasıyla Galapagos, tam bir yaşayan Darwin laboratuvarı…
44lMaceranı Yarat : Trans Karadeniz: Yeşil SerüvenHEMEN İZLE Ordu’yu geride bırakan ekip, benzersiz doğanın içinden Artvin’e doğru ilerliyor. Yolun dışındaki bu yeşil serüveni kaçırmayın!
43lMaceranı Yarat : Trans Karadeniz: Yolun DışındaHEMEN İZLE Bu macerada otoyollar ve kavşakların yerine yaylalar ve toprak yollar var! Off-Road tutkunları Sedat Açıl ve Mert Kiğılı'yla birlikte Karedeniz'in yeşil yüzünü keşfe çıkın.
42lMaceranı Yarat : Hedefe KoşmakHEMEN İZLE Uluslararası Mud Race Outdoor yarışının İstanbul Kilyos ayağının heyecanlı öyküsü ekranlarınıza gelecek.
40lMaceranı Yarat : Yelkenler ForaHEMEN İZLE 1989 yılından beri düzenlenen Bodrum’un mavi ritüeli… Türk ve Yabancı bayraklı birçok tekne, izleyenlere ve katılımcılara Bodrum’un sularında bir şölen yaşatıyor.
39lMaceranı Yarat : Engelsiz TırmanışHEMEN İZLE Türkiye'nin ilk görme engelli dağcı milli atleti Necdet Turhan'ın, 4 bin 810 metrelik Mont Blanc zirvesine tırmanışı ekrana geliyor.
38lMaceranı Yarat : Alpler'den Adriyatik'eHEMEN İZLE Türkiye'den motosikletle yola çıkan üç arkadaşın, Alpler'den Adriyatik'e uzanan keyif ve macera dolu yolculukları ekrana geliyor.
37lMaceranı Yarat : Kanatlı FestivalHEMEN İZLE Maceracı ruhlar, Karadeniz doğasının kalbine inen gökyüzü rotalarını keşfediyor.
36lMaceranı Yarat : Kanyon EsintisiHEMEN İZLE Karabük Yenice'de düzenlenen bisiklet yarışı ekrana geliyor.
35lMaceranı Yarat : Balık Adam OlmakHEMEN İZLE Kaş'ın masmavi sularında "Balık Adam" olmaya dair her ayrıntı ekrana geliyor.
34lMaceranı Yarat : Çift Kanat İki TekerHEMEN İZLE Burdur Gölü kuşlarının göldeki yansımaları, bisiklet rotası eşliğinde ekrana geliyor.
33lMaceranı Yarat : "Pedal Sesleri" Göl Yoksa...HEMEN İZLE “Doğayı Pedalla Koru"projesi kapsamında, Burdur Gölü'nden Salda Gölü'ne bisikletlerle yapılan keşif turu ekrana geliyor.
30l Maceranı Yarat : Kuzeyde Bir BalayıHEMEN İZLE Pınar ve Ali Başol çiftinin, İsveç'te, Buz Otel'de gerçekleşen düğün hikayesi.
29l Maceranı Yarat : Yerin AltındaHEMEN İZLE Boğaziçi Üniversitesi Mağara Araştırma Kulübü üyeleri, Antalya'da Bozdibi mağarasını keşfe çıkıyor.
27lMaceranı Yarat : Nijerya NotlarıHEMEN İZLE Eski başkent Lagos'tan şeriatın hüküm sürdüğü modern Kano'ya ve Afrika'nın özgür yüzü Yankari Milli Parkı'na uzanan bir yolculuk...
26lMaceranı Yarat: Macera AkademisiHEMEN İZLE Doğa sporlarını sıradışı rotalara taşıyan Macera Akademisi, Heybeliada ve Büyükada'da oryantiring yarışları ile ekrana geliyor.
25lMaceranı Yarat: Bodrum Yat Yarışı HEMEN İZLE Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen "Famous Cup" yelken yarışları ekrana yansıyor.
24lMaceranı Yarat: Yeniay Macera YarışıHEMEN İZLE Macera Akademisi'nin Beykoz'da düzenlediği "Yeniay Macera Yarışları" ekrana yansıyor.
23lMaceranı Yarat: Valla KanyonuHEMEN İZLE Trekist doğa etkinlikleri grubu eşliğinde, Kastamonu'da, Valla Kanyonu'nda 4 gün 3 gece süren zorlu macera ekrana taşınıyor.
19lMaceranı Yarat: Bir Hedefin PeşindeHEMEN İZLE Maceraseverleri bu defa alışılmışın dışında bir rota bekliyor. Yıldız Parkı, Belgrad Ormanı ve Kapalıçarşı...
17lMaceranı Yarat: Kadınları İzleHEMEN İZLE Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 30 ülkeden 250'ye yakın kadın, bisikletle Ortadoğu'ya yol alıyor...
15lMaceranı Yarat: Fas'ın İkarusları 2. BölümHEMEN İZLE İkarus Havacılık Ekibi'nin Fas yolculuğu,Atlas Okyanusu ve Sahra Çölü'nde devam ediyor...
14lMaceranı Yarat: Fas'ın İkarusları 1. BölümHEMEN İZLE Alternatif havacılık kulubü İkarus'la, Fas'a uzanan yolculuk ekrana yansıyor.
13lMaceranı Yarat: İki Teker KaradenizHEMEN İZLE Beş motorsiklet tutkunu eşliğinde, Karadeniz'in muhteşem doğasındaki keşif yolculuğu ekrana taşınıyor.
12lMaceranı Yarat: Motorsiklet ile İran Keşif TuruHEMEN İZLE 12 Amerikalı ve 2 Türk'ten oluşan grubun motosikletleriyle İran'da yaptıkları macera turu...
11lMaceranı Yarat : Zirveden Küresel IsınmaHEMEN İZLE Nasuh Mahruki, küresel ısınmaya dikkat çekmek üzere Çinli dağcılarla Ağrı Dağı zirvesine zorlu bir tırmanış gerçekleştiriyor.
9lMaceranı Yarat : Bir Rafting MacerasıHEMEN İZLE Türkiye'nin en zor rafting parkurlarından biri olan Çoruh'ta rafting keyfi ve Artvin'in Yusufeli ilçesine yakından bir bakış...
8lMaceranı Yarat : The Raid Dünya Şampiyonası:KanadaHEMEN İZLE Fransa'daki yarışmada ön elemeyi geçen Touareg Türk Columbia takımı Kanada'da Dünya Şampiyonası’na katılıyor.
7lMaceranı Yarat : Alternatif Kapadokya 2.BölümHEMEN İZLE Maceranın peşinden giden çift Nazlı ve Barbaros'la, " Periler Diyarı" Kapadokya'ya alternatif bir bakış...
6lMaceranı Yarat : Alternatif KapadokyaHEMEN İZLE Maceranın peşinden giden çift Nazlı ve Barbaros'la, " Periler Diyarı" Kapadokya'ya alternatif bir bakış...
5lMaceranı Yarat : Off Road Sapanca KupasıHEMEN İZLE Türkiye'nin en zorlu 4x4 macerası olan Trophy, bu sene Mehmet Becce ve Hakan Budak tarafından hazırlanan etapları içeriyor.
4lMaceranı Yarat : The Raid Dünya KupasıHEMEN İZLE Team Touareg Turk adlı bir Türk ekip Fransa'nın zorlu doğasında doğaya karşı mücadele ediyor...
3lMaceranı Yarat : Doğaya KaçışHEMEN İZLE Köroğlu Dağları’nda DASK'ın düzenlediği macera dolu bir yarışma...
2lMaceranı Yarat : Kırk Derece 2.BölümHEMEN İZLE Murat ve Seda Öztezel çiftinin motosikletlerle Truva'dan başladıkları yolculukları Tuzluca'da sona erecek.
1lMaceranı Yarat : Kırk DereceHEMEN İZLE Murat ve Seda Öztezel çifti motosikletle Truva'dan yola çıkıyor ve Türkiye'nin 40.paralelini batıdan doğuya geçiyor.