Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lİznikHEMEN İZLE Dört ayrı medeniyete başkentlik yapmış olan, çinileri dünyaca meşhur, şehrini seven, güleryüzlü insanların şehri İznik'teyiz.
9lYedikule - CaddebostanHEMEN İZLE Dünyanın kalbi İstanbul'da güneşli, güzel bir gündeyiz. Tarihi Yedikule'de baslayan yolculugumuz bizi Caddebostan'da huzurlu bir akşama kadar sürüklüyor.
8lOylat Mağarası - Buzul GölleriHEMEN İZLE Yeşil Bursa'ya yaptığımız bu gezide muhteşem Oylat Mağarası ve Uludağ'ın doğa harikası Buzul Gölleri'ni geziyoruz.
7lAydos Kalesi - Yoros KalesiHEMEN İZLE Bu bölümde İstanbul'un az bilinen kaleleri Aydos ve Yoros Kaleleri'ni geziyoruz.
6lKaragöl ve Bademler KöyüHEMEN İZLE Anadolu'nun en güzel göllerinden biri Karagöl'de başlayan yolculuğumuz, Çaka Bey'in kurduğu Öbek Köyü'ne ve tiyatroyu geleneklerine işlemiş Bademler Köyü'nde sonlanıyor.
5lKarantina Adası - Sazak KöyüHEMEN İZLE Osmanlı döneminde gemilerle gelen salgın hastalıkların yayılmasını önlemek için kullanılan Karantina Adası'nı ve mübadelede terk edilen Sazak Köyü’nü geziyoruz.
4lKemeraltı ve Kadifekale HEMEN İZLE Victor Hugo'nun değişiyle ''Güzelliği ve ünü batıya kadar yayılan prenses'' güzel İzmir'deyiz. Yüz yıllardır şehrin kalbinin attığı Kemeraltı ve Kadifekale'yi geziyoruz.
3lTren Müzesi - Şirince - EfesHEMEN İZLE Bu bölümde, Atatürk'ün kullandığı vagona da ev sahipliği yapan Selçuk Buharlı Tren Müzesi, üzüm bağlarıyla meşhur Şirince Köyü ve Efes Antik Kenti'ni geziyoruz.
2lCunda Adası ve AyvalıkHEMEN İZLE Mübadele yıllarında hüzünle kaplanan Ayvalık ve Cunda Adası, yaşanan her şeye rağmen hala tüm güzelliğiyle bizi ağırlıyor.
1lSalda Gölü ve PamukkaleHEMEN İZLE ''Türkiye'nin Maldivleri'' olarak anılan Salda Gölü'nde başlayan yolculuğumuz, Kaklık Mağarası, Kleopatra'nın sularında yüzdüğü Pamukkale'yi keşfederek devam ediyor.