Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

49lSırt Çantam : Milas; Gökçeler KanyonuHEMEN İZLE Milas'tan Ören'e uzanan yol öyküsünde, tabiatın ruh hali, yeşil ve mavinin en güzeli sizi bekliyor.
48lSırt Çantam: Kaya Üstü Yaylası HEMEN İZLE Serüven bu kez bir başka doğa harikasına... Kocaeli-Tepecik Köyü'nde yer alan Kaya Üstü Yaylası'nın büyüleyici atmosferi ekrana geliyor.
47lSırt Çantam : Beyaz KalplerHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş Kocaeli'de Beyaz Kalpler Eğitim Ve Oryantasyon Merkezi'ndeki gençlerle buluşuyor. Doğada geçirecekleri eğlenceli ve öğretici bir serüven onları bekliyor.
46lSırt Çantam : İki Tekerle Anabasis YoluHEMEN İZLE Maçka'dan başlayan Anabasis yolu bisiklet parkurunda, keyifli bir yolculuk onları bekliyor.
45lSırt Çantam : Sadağı KanyonuHEMEN İZLE Yola düşme vakti geldi. Doğa dostu İsmail Şahinbaş, Bursa'nın bilinmeyen güzelliklerini keşfe çıkıyor.
44lSırt Çantam : Ağva'da BaharHEMEN İZLE Doğa dostu İsmail Şahinbaş ve oğlu Deniz, İstanbul'un Karadeniz'e açılan yüzü Ağva'da kısa bir keşif gezisine çıkıyor.
43lSırt Çantam : Kalandar GecesiHEMEN İZLE Trabzon'da doğanın tam kalbinde bir köy ve onun geleneklerine bağlı sakinleri,İsmail Şahinbaş'ın gözünden ekrana geliyor.
42lSırt Çantam : Uludağ'ın ArdındaHEMEN İZLE Bursa'nın doğal güzellikleriyle ünlü ilçesi Keles'te yolculuğa hazır mısınız? Yeşille beyazın birbirine çok yakıştığı coğrafya İsmail Şahinbaş'ı çağırıyor.
41lSırt Çantam : Sümela YolundaHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş'ın izinden Trabzon'un Maçka ilçesinin saklı yürüyüş rotalarına ve Sümela Manastırı'na yapılacak keyifli bir yolculuk sizleri bekliyor.
40lSırt Çantam : Dağın Şen Yüzü : DedegölHEMEN İZLE Eğirdir gölü ve Beyşehir gölü arasından yükselen, 2992 metrelik zirvesiyle Anamas dağ silsilesinin en yüksek noktası olan Dedegöl dağı izleyicilerle buluşuyor.
39lSırt Çantam : Kar ŞenlikleriHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş Karadeniz bölgesinde kar üstünde gerçekleşen keyifli festivallere konuk oluyor.Duraklarımız,Ayder Kardan Adam Şenlikleri ve Şavşat Kar Güreşleri.
38lSırt Çantam : İda'ya DoğruHEMEN İZLE Gezginimiz İsmail Şahinbaş Kaz Dağı'nın eteklerinden zirvesine doğru bir yolculuğa çıkıyor.
37lSırt Çantam : Frig VadisiHEMEN İZLE Sırt çantalı gezginimiz İsmail Şahinbaş'ın rotası tarihi patikalarla örülü Frig Vadisi'ne uzanıyor.
36lSırt Çantam: Doğa'nın ÇocuklarıHEMEN İZLE Rize Pazar'a yapılan yolculukta üç kuşağın buluşması ve muhteşem doğa manzaraları ekranlarınıza gelecek.
35lSırt Çantam: Nuh'un ÇiçekleriHEMEN İZLE Sırt çantalı gezginimiz İsmail Şahinbaş Ağrı Dağı'nın çiçek florasını araştırmak ve fotoğraflamak için soluğu Iğdır'ın Aralık ilçesinde alıyor.
34lSırt Çantam: Bolu'da BaharHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş Bolu'nun Seben ilçesinde Nevruz bayramına katılıyor. Daha önce birçok gez geldiği bölgeyi bu sefer farklı bir gözle keşfediyor.
33lSırt Çantam: Levent VadisiHEMEN İZLE Malatya'nın Akçadağ ilçesi sınırları içinde bulunan Levent Vadisi tüm doğal güzelliğiyle ekrana geliyor.
32lSırt Çantam: Bitmeyen Matem/ AşuraHEMEN İZLE Gezginimiz, halkının önemli bir kısmı Azeri kökenli Caferi mezhebinden olan Iğdır'da, Kerbela Olayı'nın yasının tutulduğu Muharrem ayında Caferilerin törenlerini izliyor.
31lSırt Çantam: Doğu'nun Vadisi/ ÇoruhHEMEN İZLE "Gelecek Turizm" de adıyla yürütülen Doğu Anadolu turizm geliştirme projesine ev sahipliği yapan Çoruh Vadisi'ne konuk oluyor.
30lSırt Çantam: Büyük-Küçük AdımlarHEMEN İZLE Menekşe Yaylası'nın fon oluşturduğu bu gezide Deniz kamp yaparken, çevreyi onun gözleriyle görmeye hazır olun. Arılar, karıncalar,tilkiler,çakallar,kelebekler,ağaçlar,kargalar,nehirler,dağlar ve kamp hayatına dair her şey Deniz'in gözünden ekrana yansıyor.
29lSırt Çantam: Kınıkçı KanyonuHEMEN İZLE Gezginimiz İsmail Şahinbaş, benzersiz manzaralar sunan Kınıkçı Kanyonu'nda.
28lSırt Çantam: Savaş YollarıHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş ile, Conkbayırı'ndan Anafartalar'a uzanan bir yolculuk öyküsü.
27lSırt Çantam: YedigöllerHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş'ın yeni rotası Bolu'nun cenneti Yedigöller.
26lSırt Çantam: Ihlara VadisiHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş'ın Ihlara Köyü'nde başlayacak gezisi, vadinin şaşırtıcı coğrafyasında Melendiz Nehri'nin kenarından devam ediyor.
25lSırt Çantam: Güz Deresinde Güz MevsimiHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş Bolu Seben'de doğayla iç içe bir maceraya atılıyor.
24lSırt Çantam: Katır YoluHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş rotasını Safranbolu'da yarım asrı aşkın süredir yürünmemiş bir ticaret yoluna çeviriyor.
23lSırt Çantam: Baba ve OğulHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, 8 yaşındaki oğlu Deniz'le beraber rotasını Menekşe Yayla'sına çeviriyor.
22lSırt Çantam: Hür İnsanHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, Yazılı Kanyon'u adım adım keşfediyor.
21lSırt Çantam: Kardan AdımlarHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, bembeyaz kar örtüsüyle kaplı Çubuk Gölü'nde, doğanın izini sürüyor.
20lSırt Çantam: Boydan Boya ManavgatHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş yazın sıcak günlerinde serinlemenin keyifli tadını Manavgat'ın peşi sıra alıyor.
19lSırt Çantam: Antik Likya Yolu 5. BölümHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş'ın Antik Likya Yolu'ndaki serüveni, son bölümüyle ekrana geliyor.
18lSırt Çantam: Çoruh VadisiHEMEN İZLE “Gelecek Turizm'de" adıyla yürütülen, Doğu Anadolu turizm geliştirme projesine ev sahipliği yapan Çoruh Vadisi'ne konuk oluyor.
17lSırt Çantam: Antik Likya Yolu 4. BölümHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş'ın rotasında gerçekleşen doğa yürüyüşleri dördüncü bölümüyle devam ediyor.
16lSırt Çantam: Antik Likya Yolu 3. BölümHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş en önemli antik başkentlerin izini sürmeye devam ediyor.
15lSırt Çantam: Beşparmak DağlarıHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, Beşparmak Dağları'nın zirvesinde son bulacak olan bir yolculuğa çıkıyor.
14lSırt Çantam: Buhar Soluyan DevlerHEMEN İZLE Volkanlar... Binlerce metre rakımda buhar soluyan devler... Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Türkiye volkanları ekranlarda...
13lSırt Çantam: Antik Likya Yolu 2. BölümHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, yeşilin ve mavinin bin bir tonuyla eşlik ettiği antik Likya yolu gezisine kaldığı yerden devam ediyor.
12lSırt Çantam: Antik Likya Yolu 1. BölümHEMEN İZLE En iyi uzun yürüyüş rotalarından biri olarak görülen antik Likya yolu, gezgin İsmail Şahinbaş'ı ağırlıyor.
11lSırt Çantam: Manavgat-IlıcaHEMEN İZLE Ilıca'nın kültürel miras evleri ve Ilıca'yı kuran Orman yörüklerinin bilinmeyen hikayesi.
9lSırt Çantam: Kaçkarlar 2.BölümHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş eşliğinde Kaçkarların eteklerinde, Amlakit yaylasında, Vartivor şenliği ekrana taşınıyor.
8lSırt Çantam: Kaçkarlar 1.BölümHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş eşliğinde, muhteşem doğası ve sıcak insanları ile ünlü Kaçkarlar'da keşfe çıkılıyor.
7lSırt Çantam: PaşasuyuHEMEN İZLE Paşasuyu'nda antik Nikomedia'ya su taşıyan su kemerleri, kilometrelerce uzunluktaki su kanalları boyunca süren bir yol hikayesi...
6lSırt Çantam: Yörük GöçüHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş ile Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Namaras köylüleri ile birlikte gerçekleştirilen göç sürüyor.
5lSırt Çantam: Göç Yolunda YörüklerHEMEN İZLE Namaras Köylüleri'nin yaylada süren göç yolculuğu ekrana yansıyor.
4lSırt Çantam: Keşiş GölüHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, Van'da Keşiş Gölü'nün eşsiz doğasına bir yolculuk yapıyor...
3lSırt Çantam: Nemrut Krater GölüHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş, binlerce yıl önce oluşan Nemrut Krater Gölü'nü keşfediyor...
2lSırt Çantam: SuluadaHEMEN İZLE Doğa tutkunu İsmail Şahinbaş, Olimpos Antik Kenti'nin açıklarında bulunan Suluada'yı keşfe çıkıyor...
1lSırt Çantam: BeldibiHEMEN İZLE Gerçek bir doğa tutkunuyla Beldibi'nin saklı güzelliklerine bir keşif yolculuğu...