Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

15lSualtı Kaşifleri: Mudurnu/Sülüklügöl HEMEN İZLE Tektonik hareketler sonucu meydana gelen heyelan ile oluşmuş, benzersiz bir ekosistemin tam ortasında, doğanın kalbine kulak verin.
14lSualtı Kaşifleri: Kayıp Kente DalmakHEMEN İZLE 2000 yılında Birecik barajının yapımıyla sular altında kalan Halfeti bölgesinin derinlerdeki izini sizler için sürüyoruz.
13lSualtı Kaşifleri: Menderes Nehrinin İzindeHEMEN İZLE Kaşifler Afyon Dinar'da farklı iki dalış noktasının sualtını sizler için keşfediyor... İncirli ve Suçıkan göletlerinin sualtı, ekranlara yansıyor. Kaşiflerle beraber sualtı güzelliklerinin yansımasını keşfedin.
12lSualtı Kaşifleri :Menderes Nehri'nin DoğuşuHEMEN İZLE Menderes nehrinin doğduğu, Kocapınar kaynağının sualtı güzellikleri ekranlara geliyor.
11lSualtı Kaşifleri : İstanbul'un GölleriHEMEN İZLE Sualtı Kaşifleri, bu kez İstanbul'un yanıbaşındaki Terkos Gölü'nde keşif yolculuğunda!
10lSualtı Kaşifleri :Köprüaltı DalgıçlarıHEMEN İZLE Malatya dalışında, Ali Ethem Keskin ve Engin Aygün’e dalış süpervizörü Erol Öztunalı eşlik ediyor ve bu sıradışı noktada yapılacak dalışta ikiliye eşlik etmek üzere Kaş’tan Malatya’ya geliyor. Sualtı kaşifleri’nin son “keşfi” dalış tutkunlarının nabızlarını yükseltecek cinsten.
9lSualtı Kaşifleri : Sırrın KırkgözleriHEMEN İZLE Sualtı kaşifleri Antalya'nın Kırkgözler havzasını keşif yolunda. Havzanın bilinmeyen sualtı güzellikleri su üstüne yansırken mahalle arasında kalan bir obruk da ilk kez gün yüzüne çıkıyor.
8lSualtı Kaşifleri: Tatlıdan Tuzluya Suluin HEMEN İZLE Sualtı kaşifleri, bu kez Antalya Finike'de bulunan Asya kıtasının en derin mağarasına dalış yapıyor.Tatlı suyla başlayıp tuzlu suyla biten bu macera ekranlarda…
7lSualtı Kaşifleri:Sualtı Ormanı HEMEN İZLE Ali Ethem Keskin ve Engin Aygün eşliğinde,Abant ve Sülüklügöl'deki bu büyülü yolculuk sizlerle...
6lSualtı Kaşifleri : Göllerin Sakla BatıklarıHEMEN İZLE Sualtı kâşifleri ayrıca mağara, kanyon, batık şehir gibi değerleri de tanıtıyor.
5lSualtı Kaşifleri : Bir Nehrin DoğuşuHEMEN İZLE Yeraltından kaynayan tatlı su kaynaklarının benzersiz atmosferi...
4lSualtı Kaşifleri : Göl Keşfi : SivasHEMEN İZLE Dipsiz göl'ün sır dolu derinlikleri... Gökdin Gözesi'nin gizemli dünyası...Kızılçam Gölü'nün büyülü atmosferi... Sualtı kaşifleri, Sivasın göllerini keşfe devam ediyor. Karstik göllerde sürecek, bu mavi yolculuğa siz de ortak olun.
3lSualtı Kaşifleri : Göle Yolculuk : SivasHEMEN İZLE Kimi doktor balıklarıyla ünlü; kiminde sualtı ormanı gizli; kimi öyle berrak ki göze görünmüyor... Sivas'ın karstik göllerinin derinlerine yolculuk başlıyor.