Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

30lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde erişteli patates çorbası, tavuklu pizza pilavı ve yumurta kurabiyesi hazırlıyor.
29lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde mercimekli yayla çorbası, firik aşuresi ve tavuklu lahana bohçası hazırlıyor.
28lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde sebzeli nohut çorbası, kuru meyveli şerbet ve yufkalı patates turtası hazırlıyor.
27lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde ekşili mahluta çorbası, ayranlı keşkek ve portakal pelteli muhallebi hazırlıyor.
26lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde balkabaklı pilav, sıkma köfte ve çikolatalı trileçe hazırlıyor.
25lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde nazlı aş, sebze graten ve portakallı tavuk hazırlıyor.
24lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde çikolatalı güllaç, maş çorbası ve kuzu etli erişte hazırlıyor.
23lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde ayvalı incik, nohutlu bulgur pilavı ve tarçınlı çak çak hazırlıyor.
22lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde domatesli parmesanlı tavuk, kabaklı süt pilavı ve kuru fasulye çorbası hazırlıyor.
21lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde elmalı kadayıf, levrek buğulama ve köz patlıcanlı patates çorbası hazırlıyor.
20lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde kuzu tandır, arpa şehriye pilavı ve pirinçli ıspanak çorbası hazırlıyor.
19lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde arnavut hindisi, pazılı lazanya ve tahinli sebze çorbası hazırlıyor.
18lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde kıymalı mücver, kuru kayısı muhallebisi ve mercimekli domates çorbası hazırlıyor.
17lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde güllaç tiramisu, nohutlu kısır çorbası ve etli gevrek pilavı hazırlıyor.
16lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde fıstıklı patates salatası, fırında tavuk köftesi ve sütlü karnabahar çorbası hazırlıyor.
15lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde sebzeli erişte çorbası, kahveli badem peltesi ve sucuklu avcı tavuğu hazırlıyor.
14lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde irmik köfteli havuç çorbası, nar soslu karışık dolma ve tel şehriye tatlısı hazırlıyor.
13lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde bohça burger, elma baklavası ve kremalı patates hazırlıyor.
12lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde köfte güveci, bademli susamlı un helvası ve iç bakla çorbası hazırlıyor.
11lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde yufkalı muhallebi, fırında domatesli pilav ve damla sakızlı pirinç çorbası hazırlıyor.
10lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde çikolatalı baklava, kıymalı patates centmesi ve şakşuka çorbası hazırlıyor.
9lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde pekmezli hamur tatlısı, ekşili pirinçli tavuk çorbası ve soslu irmik köftesi hazırlıyor.
8lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde etsiz tahıl dolması, kuskuslu sebze çorbası ve milföy pastası hazırlıyor.
7lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde narlı tavuklu pilav, tahinli susamlı kek ve nohutlu buğday çorbası hazırlıyor.
6lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde elmalı pepeçura, kavurmalı tarhana çorbası ve pazı diblesi hazırlıyor.
5lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde cevizli tarator çorbası, tahinli lor tatlısı ve tavuklu hünkar beğendi hazırlıyor.
4lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde karnabahar püresi, mantarlı hindi bonfile ve tencerede portakallı kek hazırlıyor.
3lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde baharatlı kurabiye, pirinçli mercimek çorbası ve tepsi kibbesi hazırlıyor.
2lSofranın Bereketi - Ramazan HEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde patlıcan beğendili tavuk çorbası, sütlü zerde tatlısı ve cevizli hassa böreği hazırlıyor.
1lSofranın Bereketi-RamazanHEMEN İZLE Şefimiz bu bölümde kıymalı patates sarma, pirinç sübyeli keşkül ve tarhunlu tarhana çorbası hazırlıyor.