Address for watching
Digiturk abroad

Aydoğdu Gündoğdu / Bülent Şakrak

Ferman Akgül, Aydoğdu Gündoğdu masalının izinde Nevşehir'e gidiyor. Bölümün kapanışı ise Bülent Şakrak'ın seslendirmesiyle masalın animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Belgesel Release date: 11.03.2022 Length: 27 min
12lDede Korkut / Ferman AkgülHEMEN İZLE Ferman Akgül, Dede Korkut izinde Anadolu korku hikaye yazarları ile buluşuyor. Bölümün kapanışı da kendi sesinden masalın animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor.
11lKöroğlu / Emre AltuğHEMEN İZLE Ferman Akgül, Köroğlu’nun izinde Bolu’ya gidiyor. Bölümün kapanışı ise Emre Altuğ’un seslendirmesiyle efsanenin animasyonlu bir şekilde anlatımıyla gerçekleşiyor.
10lTilki Boynuz mu Takmış ? / Ata Demirer HEMEN İZLE Bölümün kapanışı ise Ata Demirer’in sesinden efsanenin animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor.
9lKimera / Ceyda DüvenciHEMEN İZLE Ferman Akgül, Kimera efsanesinin izinde Antalya’ya gidiyor. Bölümün kapanışı ise Ceyda Düvenci’nin seslendirmesiyle efsanenin animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor.
8lKeloğlan / Güven KıraçHEMEN İZLE Ferman Akgül, İstanbul'un tarihi semtlerinde Keloğlan'ın izini sürüyor. Bölümün kapanışı ise Güven Kıraç'ın seslendirmesiyle masalın animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor
7lDafni ve Apollon / Birce Akalay HEMEN İZLE Bölümün kapanışı ise Birce Akalay'ın seslendirmesiyle efsanenin animasyonlu bir şekilde anlatımıyla gerçekleşiyor.
6lKız Kalesi / Ayça VarlıerHEMEN İZLE Ferman Akgül Kız Kalesi’nin izinde Mersin’e gidiyor, bölümün kapanışı ise Ayça Varlıer’in seslendirmesiyle efsanenin animasyonlu bir şekilde anlatımıyla gerçekleşiyor.
5lAli Baba ve Kırk Haramiler / Boran KuzumHEMEN İZLE Ferman Akgül, 1001 gece masallarının izinde Bursa'ya gidiyor. Bölümün kapanışı ise Boran Kuzum'un seslendirmesiyle masalın animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor.
4lŞahmaran / Belçim Bilgin HEMEN İZLE Ferman Akgül, Şahmaran'ın izinde Mardin'e gidiyor. Bölümün kapanışı ise Belçim Bilgin'in seslendirmesiyle masalın animasyonlu bir şekilde anlatımıyla gerçekleşiyor.
3lZümrüdüanka / Halit Ergenç HEMEN İZLE Ferman Akgül, Zümrüdüanka'nın izinde Kayseri'ye gidiyor. Bölümün kapanışı ise Halit Ergenç'in seslendirmesiyle masalın animasyonlu bir şekilde anlatımıyla gerçekleşiyor.
2lAydoğdu Gündoğdu / Bülent ŞakrakHEMEN İZLE Ferman Akgül, Aydoğdu Gündoğdu masalının izinde Nevşehir'e gidiyor. Bölümün kapanışı ise Bülent Şakrak'ın seslendirmesiyle masalın animasyonlu anlatımıyla gerçekleşiyor.
1lYedi Uyurlar / Öykü Karayel HEMEN İZLE Bölümün kapanışı ise Öykü Karayel'in seslendirmesiyle masalın animasyonlu bir şekilde anlatımıyla gerçekleşiyor.