Address for watching
Digiturk abroad

8lOkuma Sanatı HEMEN İZLE Kitaplar iyileştirir diyerek yola çıkan, Okuma Sanatı Kulübünü kurarak Türkiye'nin bir çok ilinde bugüne kadar 83 kütüphane açan Tülay Yanıkoğlu Yazcı’nın hikayesi...
7lİklim ÖncüleriHEMEN İZLE Daha iyi bir dünya için mücadele eden gençlik hareketini 16 yaşındayken ''İklim Öncüleri'' adı altında başlatan Melisa Akkuş ve arkadaşlarının umut veren hikayesi...
6lSıfır Atık YolculuğuHEMEN İZLE Doğaya ve canlılara saygılı, bütüncül, atıksız ve sürdürülebilir bir yaşam hayaliyle buluşmuş iki arkadaşın ''Sıfır Atık Yolculuğu''
5lİnci KutayHEMEN İZLE Her canlının yaşam hakkına sahip olduğunu savunan ve hayatının büyük bir kısmını barınaklara terk edilmiş dostlarımız için mücadele ederek geçiren İnci Kutay'ın hikayesi.
4lSalih YazganHEMEN İZLE Bu dünya bizim evimiz diyen çocukların Salih dedesi yıllardır sığ liman plajını gönüllü olarak temizliyor ve mühim olan temizlemek değil kirletmemektir diyor.
3lHakan MucukHEMEN İZLE Mutlu bir okulun mutlu öğretmeni ve çocukların herşeyi Hakan Mucuk ''Gelişmenin en büyük araçlarından biri sanat'' diyerek çocukları hayata hazırlamak için çalışıyor.
2lDilek SeverHEMEN İZLE Etrafımızda mutsuz bir çocuk varsa onu mutlu etmek için bir şeyler yapmalıyız diyen Dilek Sever, bu doğrultuda köy çocuklarına yardımcı oluyor.
1lNardane KuşçuHEMEN İZLE Ben şanslı bir tohumdum ve her çocukta kendi olmak üzere yaratılmış bir tohumdur diyen Nardane Kuşçu'nun bütün çabası çocuklarımıza adil ve yaşayan bir toprak verebilmek.