Address for watching
Digiturk abroad

Milas

Bülent Şakrak, antik kentleri, renkli köyleri, gölleri, asırlık zeytin ağaçları ve doğal güzellikleriyle meşhur Milas’ı keşfe çıkıyor.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Belgesel Release date: 25.12.2020 Length: 30 min
8lAntalyaHEMEN İZLE Bülent Şakrak, Antalya’nın yayla kültürünü keşfe çıkıyor. Kar şerbetini tadıyor, tarihi tahıl ambarlarını geziyor, birbirinden güzel manzaraları ekranlarınıza getiriyor.
7lÇineHEMEN İZLE Bülent Şakrak antik kentleri, farklı kaya yapıları ve efe kültürü ile meşhur Aydın, Çine’yi keşfe çıkıyor.
6lLatmos DağlarıHEMEN İZLE Bülent Şakrak antik yolları, tapınakları ve doğal güzellikleriyle meşhur Latmos Dağlarını keşfe çıkıyor.
5lMilasHEMEN İZLE Bülent Şakrak, antik kentleri, renkli köyleri, gölleri, asırlık zeytin ağaçları ve doğal güzellikleriyle meşhur Milas’ı keşfe çıkıyor.
4lFethiyeHEMEN İZLE Bülent Şakrak, Akdeniz’in en güzel coğrafyalarından biri olan, masmavi denizi, köyleri ve zengin kültürel mirasıyla meşhur Fethiye’yi keşfe çıkıyor.
3lDenizliHEMEN İZLE Bülent Şakrak, gölleri, şifalı suları, yöresel lezzetleri ve antik kentleriyle meşhur Denizli’yi keşfe çıkıyor.
2lÇanakkaleHEMEN İZLE Bülent Şakrak, birbirinden güzel köyleri ve kıyıları olan, zengin gastronomisi ve zanaatkarlarıyla ünlü tarihi şehir Çanakkale’yi keşfe çıkıyor.
1lRizeHEMEN İZLE Bülent Şakrak, vadisi, dereleri, ormanları, balı ve neşeli halkı ile meşhur Karadeniz’in en güzel coğrafyalarından biri olan Rize’yi keşfe çıkıyor.