Address for watching
Digiturk abroad

6lMardin-Urfa - Portre FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Urfa'da deq dövmeli kadınlar ile buluşan ikili onların yaşamına şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
5lİstanbul - Tarihi Mekan FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu'na duayen fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar eşlik edecek. İstanbul'un tarihi mekânlarında farklı hikayelere şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
4lKapadokya - Manzara Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu'na ünlü fotoğraf sanatçısı Cenk Gençdiş eşlik edecek. Kapadokya bölgesinde balon ile manzaraya yukarıdan bakmayı deneyimleyerek fotoğraf çekecekler.
3lBafa - Doğa FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu bu bölümde, Bafa'da yaşayan fotoğraf sanatçısı Mithat Serçin ile hem doğa hem de kaybolmakta olan zanaatkarların hikayelerine şahitlik ediyor.
2l Konya - Seyahat Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu'na fotoğraf sanatçısı Seyit Konyalı eşlik edecek. Akşehir, Konya ve Beyşehir'e seyahatlerinde farklı hikayelere şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
1lKayseri - At Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Özgürlüğün simgesi Yılkı atlarının yaşamına şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.