Address for watching
Digiturk abroad

Jaipur 2 - Hindistan

Hinduizm ve islamiyeti Amer Fort ve Aynalı Saray’ın dokusuna yayan pembe şehir Jaipur aynı zamanda farklı kültürlerin de buluşma noktası.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Belgesel Release date: 09.01.2023 Length: 28 min
13lMudurnu - BoluHEMEN İZLE Yeşilin, sisin ve göllerin hakimiyetinde yaşayan Karadeniz'in görseli kuvvetli şehri Bolu ve sokaklarında dolaşanları 1800’lü yıllara götüren sevimli ilçe Mudurnu'dayız.
12lİstanbulHEMEN İZLE Tarihi boyunca üç imparatorluğa başkentlik eden, kıtalararası yolculuğu eşsiz boğazla birleştiren İstanbul, her daim cazibesini koruyor...
11lDelhi - HindistanHEMEN İZLE Geleneklerin, spiritüel inançların, eşsiz mimarinin ve bitmek bilmeyen korna seslerinin süslediği başkent Delhi, hayallerdeki Hindistan'ın vücut bulmuş hali...
10lVaranasi - HindistanHEMEN İZLE Hindistan'da sıradaki durak, ulaştığı diyarlara bereket dağıtan Ganj Nehrinin hayat verdiği kutsal şehir Varanasi...
9lJaipur 2 - HindistanHEMEN İZLE Hinduizm ve islamiyeti Amer Fort ve Aynalı Saray’ın dokusuna yayan pembe şehir Jaipur aynı zamanda farklı kültürlerin de buluşma noktası.
8lJaipur 1 - HindistanHEMEN İZLE Yüzyıllardır değişmeyen kendine özgü yaşam tarzı, hayat akışı, renkleri ve sokak lezzetleri ile Hindistan'ın planlı ilk şehri Jaipur gezginlere farklı deneyimler sunuyor.
7lBakü - AzerbaycanHEMEN İZLE Bu bölümde, kardeş ülkenin başkenti Bakü'yü yurt dışında Türkçe konuşabilmenin rahatlığıyla geziyoruz.
6lAzerbaycan - ŞekiHEMEN İZLE Kardeş ülkenin eski başkenti Şeki tarihi dokusu, sanatı, gastronomisi ve kendine özgü mimarisiyle bu bölümde ekrana geliyor.
5lArnavutluk - İtalyaHEMEN İZLE Roma ve Bizans İmparatorluklarının himayesinde yüzyıllar geçiren Arnavutluk ve Rönesans'ın çıkış noktası Toskana bu bölümde ekrana geliyor.
4lArnavutlukHEMEN İZLE Balkan yarımadasında yer alan bu sessiz ülke 41 yıl dışarıya kapalı yaşadıktan sonra, komünizm kalıntılarını popüler kültürle birleştirip bambaşka bir hava yaratıyor.
3lAmsterdamHEMEN İZLE Avrupa’nın en heyecan verici şehirlerinden biri olan Amsterdam, farklı tonlarda yakaladığı estetik anlayışını park tasarımlarıyla her yaştan insanın önüne seriyor.
2lTiflisHEMEN İZLE Köklü tarihiyle her kesimden gezgini bünyesinde buluşturan Gürcistan'ın başkenti Tiflis batılı tarzda sosyal hayatı Asya kapısına taşıyor.
1lBatumHEMEN İZLE Kökleri Sovyetler Birliği'ne kalbi ise Türkiye'ye bağlı liman kenti Batum Denizi, yemyeşil botanik bahçesi ve hayranlık uyandıran sofra adabıyla ekrana geliyor.