50lLimonata : SpaletoHEMEN İZLE Spaleto’yu Ayhan Sicimoğlu’nun keyifli anlatımı ile tanıyor, tarihi yapılara göz gezdiriyoruz.
49lLimonata : Okinawa AdasıHEMEN İZLE Okinawa’nın merkezi Naha’yı geziyor,Kimono yapımını ve mercan boyama sanatını öğreniyoruz.
48lLimonata : ModenaHEMEN İZLE Luciano Pavarotti’nin son günlerini geçirdiği,sonrasında müze haline getirilen evini geziyor,büyük İtalyan tenorun yaşamına ve sanat hayatına göz gezdiriyoruz.Programımız keyifli bir yemekle son buluyor.
47lLimonata: Okinawa AdasıHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu, Limonata'nın bu bölümünde, dünyanın en yaşlı ve sağlıklı insanlarının yaşadığı ütopik Okinawa Adası'na gidiyor.
46lXianHEMEN İZLE Arkeoloji dünyasında büyük heyecan yaratan Terra-Cotta ordusunu ziyaret ediyoruz.
44lLimonata: Tokyo Ulusal MüzesiHEMEN İZLE Japonya’da Tokyo’da Tokyo’yu her yönüyle anlatan dev gibi bir şehir müzesini geziyoruz.
43lLimonata: Çin SeddiHEMEN İZLE Çin Seddi’nin yapılışının acıklı hikayesini ve nedenlerini anlatıyoruz.
42lLimonata : Fransa - NiceHEMEN İZLE Fransa’nın güneyinde Nice’de çok ilginç bir sanatçıya Benjamin’e konuk olup onun birbirinden çılgın çalışmalarını görme şansımız oluyor...
41lLimonata: Halong KörfeziHEMEN İZLE Bugün dünyanın modern yeni yedinci harikası olan Halong Körfezi’ndeyiz. Yüzen köyler, mağaralar bugün gezip göreceğimiz yerler arasında yer alıyor.
40lLimonata : MadridHEMEN İZLE Madrid’e gidip de 3 neslin toplandığı bu paha biçilmez esreleri görmeden dönmek olmaz…
39lLimonata: Vasa MüzesiHEMEN İZLE 1628 yılından kalan bu geminin nasıl korunduğunu görünce inanamayacaksınız.
38lLimonata : PatmosHEMEN İZLE Buranın ve Patmos’un tarihteki önemini öğreniyoruz.
37lLimonata: AmalfiHEMEN İZLE Ve bu köye ait bilmediğimiz birçok ilginç şeyleri gezerek öğreniyoruz.
36lLimonata : Amorgos AdasıHEMEN İZLE Ve ada sakinlerini yakından tanıyoruz.
35lLimonata: ÜrdünHEMEN İZLE Sicimoğlu, bu bölümde, Unesco tarafından yeni yedinci dünya harikası olarak kabul edilen, Petra vadisini geziyor. Petra Antik Kenti'nin benzersiz atmosferi ekrana geliyor.
34lLimonata : MachupicchuHEMEN İZLE Machupicchu'da 3300 metrede, İnka medeniyetlerine ait bu eşsiz coğrafyada ilginç ve keyifli bir deneyime şahit olacaksınız.
33lLimonata : San GimignanoHEMEN İZLE Toskana’nın göbeğinde bulunan San Gimignano Kasabası'nda bir gezintiye çıkmadan önce, Boboli fırınının nefis ekmek ve pizzalarını tattıktan sonra, bölgenin İtalya için önemini ve tarihçesini gezerek öğreniyoruz.
31lLimonata : KolombiyaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu ile Kolombiya'nın başkenti Bogota'da, Zipaquira kasabasında bir tuz madenine gidiyoruz ve yerin 200 metre altında dünyanın en büyük yer altı katedralini görüyoruz.
30lLimonata: Biot KasabasıHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu ile Fransız modern sanatın en önemli ismi olan 1881 doğumlu Fernand Leger’nin müzesin geziyoruz ve Pablo Picasso, Marc Chagal gibi ünlü isimlerin mentoru olan bu dünya çapındaki sanatçının eserlerini tanıyoruz. Sanat ile dolu olan bu bölümü kaçırmayın!
29lLimonata : OrvietoHEMEN İZLE Limonata’nın bu bölümünde Ayhan Sicimoğlu, beyaz şaraplarıyla ünlü İtalya’nın sessiz ve turistik kasabası Orvieto’da.
28lLimonata: Roma DondurmasıHEMEN İZLE Hepsi doğal ürünlerden yapılmış bu lezzet şöleni ekranlarda...
27lLimonata: HauterivesHEMEN İZLE Bu kasabada kendisi kadar hikayesi de ilginç olan, Le Palais Ideal (İdeal Saray) ekranlara geliyor.
26lLimonata : BatumHEMEN İZLE Limonata'da, Ayhan Sicimoğlu bu bölümde Gürcistan Batum'da.
25lLimonata: Guggenheim MüzesiHEMEN İZLE Limonata'da Ayhan Sicimoğlu, İspanya'nın Bask bölgesindeki Bilbao şehrinde görülmeye değer mimari bir yapı olan, Guggenheim Müzesi'nde.
24lLimonata: Maeght MüzesiHEMEN İZLE Dünya çapındaki sanatçıların eşsiz eserleri ekranlara geliyor.
23lLimonata - MouginsHEMEN İZLE Pablo Picasso, Edith Piaf, Winston Churcill gibi pek çok ünlünün uğrak yeri olan bu huzurlu ve sevimli kasaba Limonata'da ekranlara geliyor.
22lLimonata : FloransaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu,rönesansın doğum yeri olarak bilinen,sanatı,kültürü ve mimarisi ile ünlü,dünyanın en önemli ve güzel şehirlerinden biri olan Floransa'da.
21lLimonata: AtinaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu, Limonata'da, eski Yunan medeniyetinin merkezi, Yunanistan'ın başkenti Atina'da...
20lLimonata: Roma Borcini VatikanHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu'nun yolculuğu büyüleyici tarihi ve kendine has lezzetlerine sahip olan İtalya'nın başkenti Roma'da devam ediyor.
19lLimonata: Sakız AdasıHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu, Limonata'da, adını sakız ağaçlarından alan ve İzmir'e yakınlığı ile bilinen, Ege'nin sessiz ve sakin adası olan Sakız Adası’nda...
18lLimonata: ZagrebHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu bu bölümde, III. Murat döneminde Hırvatistan açıklarında batan Gnalic batığını incelemek üzere Hırvatistan'a gidiyor.
17lLimonata: St. PetersburgHEMEN İZLE St. Petersburg'un tarihi yapısı, kültürü, yemekleri ve gelenekleri Ayhan Sicimoğlu ile Limonata'da.
16lLimonata: Tayland AyutayaHEMEN İZLE Tayland'ın tarihi yapısı, kültürü, yemekleri ve gelenekleri Ayhan Sicimoğlu ile Limonata'da.
15lLimonata: ObidusHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu bu kez Portekiz'in küçük bir kasabası olan Obidus'ta çikolata festivali ile karşımıza çıkıyor...
14lLimonata: AntiblesHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu bu kez Fransa'nın liman kenti olan Antibes'ten izleyici ile buluşuyor.
13lLimonata : ArjantinHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu'nun yolculuğu tangolar eşliğinde Arjantin'de devam ediyor.
12lLimonata: RomaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu'nun limonata tadındaki yolculuğu Roma'da devam ediyor.
11lLimonata: Malaga ve SevillaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu'nun yolculuğu Malaga ve Sevilla'da devam ediyor.
10lLimonata : SicilyaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu, Sicilya Taormina ve Katanya'da yolculuğuna devam ediyor.
9lLimonataHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu Limonata'nın bu bölümünde,İtalya'da;Bologna,Dozza ve Ravenna'yı ekranlarınıza getiriyor.
8lLimonata : Koyun Adası (Inoussa Adası)HEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu Limonata'nın bu bölümünde,büyük armatörlerin doğum yeri olan Inoussa Adası'na gidiyor.
7lLimonata : Sakız AdasıHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu bu bölümde Sakız Adası'na gidiyor ve Paskalya Şenliklerine katılıyor.
6lLimonata : Güney AfrikaHEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu'nun yolculuğu Güney Afrika'da devam ediyor.
5lLimonata : İtalyaHEMEN İZLE Limonata'nın bu bölümünde Ayhan Sicimoğlu arkadaşı Kont Luigi Deciani'yi evinde villa Gallici Deciani'de ziyaret ediyor.
4lLimonata : NiceHEMEN İZLE Avrupa'nın en büyüleyici şehirlerinden Nice,800 yıldır müthiş bir karnavala ev sahipliği yapıyor.Bu eğlenceli karnaval Ayhan Sicimoğlu'nun sunumuyla ekranlara yansıyor.
3lLimonata "Almanya"HEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu ile Almanya'ya davetlisiniz.
2lLimonata "Roma ve Umbria"HEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu eski arkadaşlarıyla Roma'da buluşup,Umbria bölgesinde Gubbio ve Spoleto kasabaları ile Fabiano bölgesini geziyor.
1lLimonata "Hindistan"HEMEN İZLE Ayhan Sicimoğlu'yla yeni bir nefes yeni bir ses... Limonata... Vurmalı çalgılar ustası, dünyanın en kalabalık ülkelerinden Hindistan'ın yolunu tutuyor.