53lGidiş -Dönüş : Kaçak YolcuHEMEN İZLE Serkan Ercan'la Haydarpaşa'da başlayan Türkiye turu son bölümüyle ekrana geliyor.
52lGidiş -Dönüş : Beyaz Geceler 3.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'ın Rusya'daki yolculuğu son bölümüyle ekrana geliyor.
51lGidiş -Dönüş : Van 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'ın Van'daki yolculuğu ikinci bölümüyle ekrana geliyor.
50lGidiş -Dönüş : Van 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'ın rotası,doğunun prensi Van'da...Tarihle doğanın bütünleştiği kentin,geçmişten günümüze taşıdığı tüm görkemi ekranlarda...
49lGidiş -Dönüş : Beyaz Geceler 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan,beyaz gecelerde Rusya gezisine devam ediyor.Sıradaki durak St.Petersburg...
48lGidiş -Dönüş : Beyaz Geceler 1.BölümHEMEN İZLE Demir ağlarla örülü ülke Rusya'nın beyaz gecelerinde görkemli binalar,kiliseler,müzeler ve eğlenceli gösteriler ekrana geliyor.
47lGidiş -Dönüş : Sakarya 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan ile Sapanca Gölü'ndeki su kayağı keyfi, alabalık serüveni ve macera dolu jeep safari turu ekrana yansıyor.
46lGidiş -Dönüş : Sakarya 1.BölümHEMEN İZLE Tren raylarının izinde Türkiye'yi keşfe çıkan Serkan Ercan,Sakarya'ya konuk oluyor.
45lGidiş -Dönüş : Erzincan 2.BölümHEMEN İZLE Doğanın içinde yer alan mesire yerlerinden Erzincan Kalesi'ne keyifli bir şehir turu...
44lGidiş -Dönüş : Erzincan 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan, Doğu Anadolu'nun doğa harikası şehri Erzincan'a doğru yol alıyor.
43lGidiş -Dönüş : Sivas 3.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan,aşıklar şehri Sivas'ta süren yolculuğunda Aşık Veysel'in evine konuk oluyor.
42lGidiş -Dönüş : Sivas 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan Sivas'ta kangal çiftliklerini ziyaret ediyor.
41lGidiş -Dönüş : Sivas 1.BölümHEMEN İZLE Aşıklar şehri Sivas'ta Aşık Veysel'in köyü, kangal çiftlikleri, kangalların farklı dünyası Serkan Ercan eşliğinde ekrana yansıyor.
40lGidiş -Dönüş : Keban BarajıHEMEN İZLE Serkan Ercan eşliğinde Hazar Gölü'nün derinliklerinde yatan Batık Şehir ve Çırçır Şelalesi ekrana yansıyor.
39lGidiş -Dönüş : HarputHEMEN İZLE Harput Kalesi'nin doyumsuz manzarasından buzluk mağaralarına uzanan yolculuk,Serkan Ercan eşliğinde ekrana yansıyor.
38lGidiş -Dönüş : Amasya 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'ın Amasya'daki yolculuğu havacılık şenliklerinde gerçekleştirilen yamaç paraşütü ve yağlı güreş etkinlikleriyle devam ediyor.
37lGidiş -Dönüş : ElazığHEMEN İZLE Doğası,şarabı,barajları,tarihi dokusu ve doğa mucizesi buzluk mağarası ile ünlü Elazığ ekrana geliyor.
36lGidiş -Dönüş : Amasya 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan,Karadeniz'in kral mezarları ve eski evleri ile ünlü ili Amasya'ya doğru yol alıyor.
35lGidiş -Dönüş : Beyaz Altın KöyüHEMEN İZLE Serkan Ercan,Eskişehir'in beyaz altını lületaşının madenlerden vitrinlere olan yolculuğunun ve Beyaz Altın Köyü'nün emektar madencilerinin izini sürüyor.
34lGidiş -Dönüş : Eskişehir 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan ile ilk Türk otomobili Devrim'in hikayesi,tarihi Odunpazarı Evleri,Vagon fabrikasındaki renkli gezi ekrana geliyor.
33lGidiş -Dönüş : Eskişehir 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'la tren raylarının izinde süren yolculukta,istikamet Eskişehir'i gösteriyor.
32lGidiş -Dönüş : Erzurum 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'ın Erzurum yolculuğu devam ediyor.Erzurum'u kuşatan köklü tarih,Kongre Müzesi ve Atatürk Müzesi ile ekrana taşınıyor.
31lGidiş -Dönüş : Erzurum 1.BölümHEMEN İZLE Erzurum Kalesi,Kongre Müzesi,Atatürk Müzesi,Çifte Minareli Medrese ve eski evleriyle,Erzurum'u kuşatan köklü mimari ekrana geliyor.
30lGidiş -Dönüş : Kemaliye 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan ile Kemaliye'deki karanlık kanyon gezisi,bisiklet yarışı ve uçurtma şenliğiyle yaşanan keyifli maceranın izini sürün.
29lGidiş -Dönüş : Kemaliye 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan,Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde.Kemaliye dağ sporları şenliğinde,karanlık kanyon gezisi ve cirit oyunu ekranda...
28lGidiş -Dönüş : Veliefendi 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'ın Veliefendi ziyaretinde ikinci perde açılıyor...
27lGidiş -Dönüş : Veliefendi 1.BölümHEMEN İZLE Banliyö treninde yol alan Serkan Ercan,Veliefendi Hipodromu'nda...
26lGidiş -Dönüş : SamatyaHEMEN İZLE Serkan Ercan,Sirkeci'den kalkan tren eşliğinde Samatya'ya doğru yol alıyor.
25lGidiş -Dönüş : KumkapıHEMEN İZLE Sirkeci'den kalkan tren ile Serkan Ercan eşliğindeki Kumkapı yolculuğu ekrana taşınıyor.
24lGidiş Dönüş : SirkeciHEMEN İZLE Serkan Ercan ile Sirkeci'nin tarihi atmosferi ve Sirkeci Garı ekrana taşınıyor.
23lGidiş - Dönüş : Kadıköy 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan, Oyuncak Müzesi'ni keşfe çıkıyor, Kazım Karabekir Müzesi, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'nı geziyor.
22lGidiş - Dönüş : Kadıköy 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan ile tarihi Baylan Pastanesi, Akmar Pasajı, Aya Eufemia Kilisesi ve Satranç Müzesi'ne keyifli bir yolculuk...
21lGidiş - Dönüş : Ankara 2. BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan'la başkent turu devam ediyor...
20lGidiş - Dönüş : Ankara 1. BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan Ankara'da TCDD'nin 150. yıl kutlamalarının hazırlıklarına katılıyor.
19lGidiş - Dönüş : İzmir 2.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan, İzmir'de tarihi Alsancak Garı'nı ziyaret ediyor.
18lGidiş - Dönüş : İzmir 1.BölümHEMEN İZLE Serkan Ercan, İzmir'in tarihi Kemeraltı çarşısını ziyaret ediyor, dünyanın bilinen en büyük devlet agorasına gidiyor ve Kordon'da bir akşamüstünün keyfini çıkarıyor.
17lGidiş Dönüş : SamsunHEMEN İZLE Serkan Ercan; B-Samsun'da Bandırma vapurunu ziyaret ediyor...
16lGidiş - Dönüş : DüzceHEMEN İZLE Serkan Ercan; 2. Kafkas festivali' nden önce Düzce' de Çerkes kültürünün izlerini sürüyor...
15lGidiş Dönüş : UşakHEMEN İZLE Serkan Ercan Uşak'ta Türkiye'de çalışan son kara trenin izini sürüyor...
14lGidiş Dönüş : Edirne 2. BölümHEMEN İZLE Yağlı güreşlerin ve pehlivanların izini Serkan Ercan'la sürün...
13lGidiş Dönüş : Edirne 1.BölümHEMEN İZLE Geleneksel Kırkpınar Pehlivan Güreşleri'nin 645. Yılında yağlı güreşlerin ve pehlivanların izini Serkan Ercan'la sürün...
12lGidiş Dönüş : EğirdirHEMEN İZLE Serkan Ercan bu kez kendini Eğirdir Gölü'nün muhteşem manzarasında rüzgara bırakıyor...
11lGidiş Dönüş : IspartaHEMEN İZLE Serkan Ercan, tren raylarının izinden gitmeye devam ediyor. Gülleriyle meşhur Isparta'yı geziyor. Gül ve halı üreticileriyle tanışıyor.
10lGidiş Dönüş : SarıkamışHEMEN İZLE Serkan Ercan'la Sarıkamış'taki kar festivalinin tadını çıkarın...
9lGidiş Dönüş : Kars-AkyakaHEMEN İZLE Aşıkların memleketinde nevruz kutlamalarının rengarenk görüntüleri gözlerinizi kamaştıracak...
8lGidiş Dönüş : KarsHEMEN İZLE Serkan Ercan, Kars'ın karlı sokaklarında geziyor, Rus mimarisi taş evleri inceliyor ve Ani harabelerinde tarihe doğru bir yolculuk yapıyor.
7lGidiş Dönüş : ŞirinceHEMEN İZLE Serkan Ercan, şaraplarıyla ünlü Şirince Köyünü ve Efes antik kentini ziyaret ediyor...
6lGidiş Dönüş : SelçukHEMEN İZLE Serkan Ercan, deve güreşlerini izlemek üzere Selçuk'a gidiyor...
5lGidiş Dönüş : Karabük - SafranboluHEMEN İZLE Serkan Ercan, demir - çeliğiyle ünlü Karabük'e ve tarihi evleriyle Unesco dünya miras listesinde olan Safranbolu' ya gidiyor.
4lGidiş Dönüş : BatmanHEMEN İZLE Serkan Ercan bu kez, Türkiye' nin petrol zengini Batman' a doğru trenle yol alıyor.
3lGidiş Dönüş : ZonguldakHEMEN İZLE Serkan Ercan, bu kez demiryollarıyla Zonguldak' a, Türkiye' nin "Karaelmas" ına gidiyor ve maden işçileriyle birlikte keşfe çıkıyor.
2lGidiş Dönüş : DiyarbakırHEMEN İZLE Serkan Ercan' ın Haydarpaşa Garı' ndan başlayan tren yolculuğu bu hafta doğunun dokuz bin yıllık şehri Diyarbakır' da.
1lGidiş Dönüş : HaydarpaşaHEMEN İZLE Serkan Ercan' ın Haydarpaşa Garı'ndan başlayan yolculuğu tüm Türkiye'de sürüyor. Türkiye'nin zengin kültürüne geniş bir bakış...