Address for watching
Digiturk abroad

13lKedici: Beyaz PatilerHEMEN İZLE Karşımıza çıkan her minik kedi heyecanlandırır hayvanseverleri... Kedici bu defa Van’ın kapısını çalıyor. Eşsiz güzelliği ve büyüleyici bakışlarıyla Van kedileri ekrana geliyor.
12lKedici: Kediler Şehri HEMEN İZLE Minik dostlarımız yaşadığımız mekânların vazgeçilmez renkleri. Peki tüm bir şehir onlara ait olursa? Kedici’de yolculuk bu defa Kotor'a uzanıyor. Karadağ'ın kedileriyle meşhur şehri ekrana geliyor.
10lKedici : Kara Kedi Ak Kedi HEMEN İZLE Kedilerin rehberliğinde çıkılan Lefkoşa turu, adada sürdürülen akademik çalışmalar ve Dipkarpaz’ın sevimli eşekleri ekrana geliyor.
9lKedici: Kedidir KediHEMEN İZLE Peki, evcil hayvanlarımızın sağlığı için neler yapmak gerekli? Kedi Hastanesi'nin birbirinden güzel misafirleri ekrana geliyor.
8lKedici : Minik DostlarımızHEMEN İZLE Evcil hayvanlarımızın keyifle koşup, yuvalarımıza neşe katmaları için veteriner hekimler her zaman görev başında. Kedi Hastanesi’nin oyuncu misafirleriyle tanışın.
7lKedici : Dikkat Kedi Çıkabilir!HEMEN İZLE Her yeni güne daha sağlıklı uyanan çocuklarla başlamak ise, Veteriner hekimlerin tek isteği. Ankara’da bulunan Kedi Hastanesi’nin sevimli misafirleri ekrana geliyor.
6lKedici: Dört Pati Bir KediHEMEN İZLE Onların sağlıkları ise veteriner hekimlere emanet. Kedi hastanesi kapılarını açıyor, evcil hayvan sağlığına dair tüm sorular yanıt buluyor.
5lKedici:Kedili GünlerHEMEN İZLE Minik dostlarımıza duyduğumuz koşulsuz sevgi ve bu sevgiyle sağlıklarına kavuştukları bir yuva. Ankara’da hizmet veren kedi hastanesi kapılarını açıyor, kedili günler iz ekranına geliyor.
4lKedici: Patilerin İzindeHEMEN İZLE Sevimli dostlarımız ve onlarla yaşadığımız acı tatlı anlar… Hayvan sevgisiyle içiçe geçen yaşamlar...
3lKedici : Bir Kedi Gördüm SankiHEMEN İZLE Ankara’da hizmet veren Kedi Hastanesi kapılarını açıyor,
2lKedici - Onların DünyasıHEMEN İZLE Ankara'da hizmet veren Kedi Hastanesi'ni,kedilerin gözünden takip etmeye hazır olun.