14lKuş Gözlemcisi : İzlanda'nın KuşlarıHEMEN İZLE Yaz aylarında havanın hiç kararmadığı ülkede, fiyordlar, yüksek dağlar, gayzerler ve irili ufaklı göller, farklı kuş türleri için de yaşam alanları yaratıyor. İzlanda, barındırdığı ya da göç sırasında konuk ettiği sayısız kuş türünün yanında, el değmemiş doğasıyla da büyülüyor.
13lKuş Gözlemcisi: TrakuşHEMEN İZLE Farklı etkinliklerin yapıldığı kamp sırasında Türkiye’nin kuşlarına yakından bakmaya ve kuş gözlemciliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya devam ediyoruz.
12lKuş Gözlemcisi : Orta AfrikaHEMEN İZLE Kuş gözlemcileri bu defa Orta Afrika'nın vahşi doğasında. Bölgenin özel kuş türleri ve doğası ekrana geliyor.
11lKuş Gözlemcisi: KızılırmakHEMEN İZLE Sınırlı yayılımı ve sayısı nedeniyle 'hassas tür' kategorisinde yer alan saz horozu, rengarenk tonlarıyla muhteşem görüntüler sunuyor.
10lKuş Gözlemcisi: Odtü'lü KuşlarHEMEN İZLE Gözlem yapılan alanda yaşayan, göç yolu üzerinde olduğu için o bölgede konaklayan ya da yolunu kaybetmiş onlarca kuş ve kuş türü, kuş gözlemcilerinin gözünden ekranlarda.
9lKuş Gözlemcisi : Su Kuşlarının İzindeHEMEN İZLE Ormanlarla kaplı tepeler, kayalık araziler ve karstik gölleriyle bu bölgede yaşayan kuşları, araştırmacı-yazar Asaf Ertan ile beraber keşfe çıkıyoruz. Uzunbacak,angıt ve flamingoların izini sürüyoruz.
8lKuş Gözlemcisi: Peru HEMEN İZLE Yaklaşık 10 bin kuş türünün bulunduğu bölgeyi kuş gözlemcisi ve fotoğrafçı Serhat Tigrel ve arkadaşları ile keşfe çıkmaya hazır olun!
7lKuş Gözlemcisi: Sultan Sazlığı'ndan Aladağlar'aHEMEN İZLE Kuş gözlemcilerini ve kuş fotoğrafçılarını bir araya getiren Türkiye'nin anonim kuşları oluşumunun üyeleri bu göz alıcı coğrafyayı göç mevsiminde ziyaret ederek, Aladağlar'ın gizemli kuşu Urkeklikten Çulha kuşuna, Tepeli Guguktan Duvar Tırmaşık kuşuna yine kanatların izini sürüyor.
6lKuş Gözlemcisi: Bir Tutkunun Peşinde AfrikaHEMEN İZLE Amatör olarak başladıkları kuş fotoğrafçılığında hayli yol kat etmiş bu isimler, Türkiye'nin dört bir yanında farklı kuş türlerini fotoğraflamışlar. Son yolculuklarını ise yine aynı tutkunun izinde Afrika'ya yaptılar... "Bir Tutkunun Peşinde Afrika" ekranlarda.
5lKuş Gözlemcisi : Objektifteki KuşlarHEMEN İZLE Durusu, Karaburun civarında kuşlara, fotoğraflarını çekmek için keşfe çıkan kuş fotoğrafçılarının objektifinden bakın.
4lKuş Gözlemcisi : Buzlar Ülkesinin KuşlarıHEMEN İZLE Kuş gözlemcisi ve fotoğrafçıları Serhat Tigrel ve Ömer Necipoğlu rehberliğinde, İzlanda'da benzersiz bir kuş gözlem turu başlıyor.
3lKuş Gözlemcisi : Hatay'da Göç ZamanıHEMEN İZLE Ve bu kuş türlerinin %80'i Hatay'da gözlemleniyor. Kuş gözlemcisi Dr. Ali Atahan, Amik Ovası, Samandağı, Toygarlı ve Subaşı'ndaki göçmen kuşların hikayelerini anlatıyor... Yolu Hatay'dan geçen kuşlar, ekranlara geliyor.
2lKuş Gözlemcisi : Aras'tan GöçenlerHEMEN İZLE Kuş gözlemcilerinin gözündeki farklı dünyaya tanık olun. Doğu'nun kuşlarını tanımak ve kuş gözlemciliğinin gözlemciler için nasıl bir tutkuya dönüştüğünü görmek için ekran başına!
1lKuş Gözlemcisi : Göç Rotasında Bir AdaHEMEN İZLE Ötleğeninden, Kuyrukkakanına, Turacından,Mahmuzlu Kız Kuşu’na uzanan yelpazesiyle Kuzey Kıbrıs, kuş meraklılarını rengarenk bir görsel şölene çağırıyor.