Address for watching
Digiturk abroad

13lAslan Ailem - 14 OcakHEMEN İZLE Hatice ve Vedat bir yandan Gayret’i öz oğulları olduğuna ikna etmeye çalışırlarken, bir yandan da oğullarından birinin evlatlık olduğu gerçeğini örtbas etmeye çabalarlar.Murat ve Burcu birbirlerine olan duygularını Hatice’den gizlemek için bir oyun oynamışlardır.
12lAslan Ailem - 7 OcakHEMEN İZLE Ortanca oğulları Umut, bir kaç yıl önce daha merkezi bir yere taşınmıştır ama sık sık ailesini ziyarete gelir. Kardeşlerin en küçüğü Mutlu dışında hepsi ekmeklerini eline almıştır. Oğullarıyla gurur duyan Vedat, bu çiftlikte sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektedir.
11lAslan Ailem - 31 AralıkHEMEN İZLE Babasının kaçmasına yardım ettiğini düşünen Murat, Burcu’yu suçlar. Gerçeği anladığında ise Burcu’nun gönlünü alması kolay olmayacaktır.Pelin ve Umut’un boşanma çabaları devam eder, ama Mahir’le Hayriye’nin yaptığı planlar onları adliyeden uzak tutar.
10lAslan Ailem - 24 AralıkHEMEN İZLE Murat’ın beklenmedik tepkisi Burcuyu şaşkına çevirirken, tüm yaşananlar Hatice’nin her şeyi yanlış anlamasına sebep olacaktır. Öte yandan Umut ve Pelin’in evlendiklerini öğrenen Aslan Ailesi ve Mahir Bey deliye dönerler.
9lAslan Ailem - 17 AralıkHEMEN İZLE Genç kızın Murat’a göz koyduğundan şüphelenen Hatice, ikiliyi uzaklaştırmak için kolları sıvar. Umut ve Pelin boşanma işlemleri için bir türlü avukata gitme fırsatı bulamazken, birbirlerini hatırlayan Mahir ve Hayriye’nin durumu, Pelin ve Umut ilişkisinin seyrini değiştirir.
8lAslan Ailem - 10 AralıkHEMEN İZLE Son anda onları gören Hatice’yi de yanlarına katmak zorunda kalırlar.Burcu ve Hatice kapatıldıkları yerde mecburi bir dayanışma içine girip kaçış planları yaparken, ikilinin ortadan kaybolduğu anlaşılmış ve arama çalışmaları başlamıştır.