Address for watching
Digiturk abroad

21lAslan Ailem - 11 MartHEMEN İZLE Vedat, Hatice ve Hayriye panik halde, hangi kardeşin evlatlık olduğunu saklamaya çalışırlar. Ama kardeşlerin şoke edici gerçeği öğrenmekten vazgeçmeye niyeti yoktur.Her biri kendinin evlatlık olduğunu düşünen dört kardeş, dört bir koldan gerçeği araştırırlar.
20lAslan Ailem - 4 MartHEMEN İZLE Murat, Dilek’in başındaki bir belayı araştırırken, Burcu’nun ona yardım etmeye kalkışmasıyla ikilinin hayatı tehlikeye girer.Suzan’ı Fransa’ya yolcu eden Umut ve Pelin ise sonunda evlerinde baş başa kalmışlardır. Ama beklenmeyen bir misafir çiftin bütün planlarını altüst eder.
19lAslan Ailem - 25 ŞubatHEMEN İZLE Böylece Burcu’nun Murat’a iyi bir eş olmayacağını ispat edecektir. Fakat işler beklediği gibi gitmez.Bu arada Umut ve Pelin aldıkları kararla, Aslan Ailesi’ni ve Suzan’ı şaşırtırlar. Dünürlerin duruma razı olmaktan başka çaresi yoktur.Gayret cephesinde ise farklı bir heyecan yaşanmaktadır.
18lAslan Ailem - 18 ŞubatHEMEN İZLE Bu evlilik usulüne uygun tekrar yapılacaktır.Aslan Ailesi’nde tatlı bir telaş başlarken Burcu ve Murat da kendi evliliklerinin hayalini kurarlar... Ancak tam da bu sırada Murat’ın eski kız arkadaşı ortaya çıkar. Ece’nin de kışkırtmasıyla durumu tamamen yanlış anlayan Burcu, kendini bir anda polisiye bir operasyonun içinde bulacaktır.
17lAslan Ailem - 11 ŞubatHEMEN İZLE Burcu ve Murat sanki kendileri evleniyormuş gibi heyecan yaşayıp, hayaller kurarken ailenin mutluluğu Pelin’in annesi Suzan’ın ani gelişi ile bozulur. Sosyetik bir kadın olan Suzan, kızının evli olduğundan habersizdir.
16lAslan Ailem - 4 ŞubatHEMEN İZLE Birlikte yaşamayı beceremeyen Hatice ve Burcu'ya ders vermeye kararlı olan Murat evi ikiye böler. Bu durumdan en fazla muzdarip olan Gayret, çareyi Sevgi'nin evine kaçmakta bulacak ancak orada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.