Address for watching
Digiturk abroad

33lBenim Adım Melek - 14 NisanHEMEN İZLE Bu cinayete tanık olan Mithat ise aldığı darbeler sonucu çok kan kaybetmiş hastanede, hayat mücadelesi vermektedir. Herkes bir yandan yaşanan acıyla kahrolurken diğer yandan onlara bunu yaşatanın kim olduğunu bulmaya çalışır.
32lBenim Adım Melek - 7 NisanHEMEN İZLE Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde yardım ederler. Adana’daki Alpay Halil tarafından yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe yaramaz ve soluğu Antep’te alır.
31lBenim Adım Melek - 31 MartHEMEN İZLE İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel'in kapısına dayanırlar. Mithat, Seyran'ın yokluğunda perişan olan Gülce'nin haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar.
30lBenim Adım Melek - 24 MartHEMEN İZLE Kenan, çukura attığı Alpay'ı ölüme doğru gönderirken Funda öyle bir şey der ki Kenan'ın son anda kafası karışır. İkra, abisini aramaya devam eder.
29lBenim Adım Melek - 17 MartHEMEN İZLE Cumali, Seyitali’nin bir şeyler çevirdiğini anlar. Alpay, Seyitali ile yaptığı anlaşmaya engel olmaması için ortadan kaldırmaya karar verdiği Kenan’ı, karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Ortadan bir anda kaybolan İdris’in hayatından endişe eden Alpay çareyi kaçmakta bulur.
28lBenim Adım Melek - 10 MartHEMEN İZLE Herkes Alpay ölecek mi diye korkuyla beklerlerken sonunda iyi haber gelir. Alpay uyanır. Ancak Halil’in hapisten kurtulması Alpay’ın vereceği ifadeye bağlıdır. Kenan Vildan ile karşılaşır ve sonunda onunla konuşur.