Address for watching
Digiturk abroad

Benim Adım Melek - 31 Mart

Ömer, Zümrüt'ün dönüşüne sevinse de konaktan ayrılma kararının arkasında durur. Halil yeniden nikah günü alır.
Director: Cem Akyoldaş Screenplay: - Cast: Nehir Erdoğan, Kutsi ,, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer
Genre: Drama Release date: 31.03.2021 Length: 180 min
37lBenim Adım Melek - 12 MayısHEMEN İZLE Vildan gizli iş çevirmekle suçlanırken bulur kendini. Yaşananlardan habersiz neyin içine düştüğünü anlayamaz haldedir. Zümrüt’e de Ömer’e de anlatamaz bunu. Ömer annesinin de Kenan’a karşılık verdiğini düşünür ve bu aşkı kabullenemez.
36lBenim Adım Melek - 5 MayısHEMEN İZLE Vildan, kendisine yazılan derin aşkın cümlelerini okurken odaya giren Ömer de bu aşkın tanığı olur.
35lBenim Adım Melek - 28 NisanHEMEN İZLE Olayların kontrolden çıkmasına izin vermeyen Kenan, bir yandan handakileri ve Halil’i Alpay’ı aradığına ikna ederken, öte yandan Alpay’ı bu beladan kurtaracağı yalanı sürdürür. Alpay kurtulma umuduyla aç susuz kilitli odalarda beklerken, Kenan elindeki avucundaki her şeyi aldığı Funda’yı sokağa atma planları yapar.
34lBenim Adım Melek - 21 NisanHEMEN İZLE Melek ve Halil, bir yandan Alpay'ın izini sürmektedir. Alpay'ı sakladığına neredeyse emin olan Halil, Kenan'ın evine baskın verir.
33lBenim Adım Melek - 14 NisanHEMEN İZLE Bu cinayete tanık olan Mithat ise aldığı darbeler sonucu çok kan kaybetmiş hastanede, hayat mücadelesi vermektedir. Herkes bir yandan yaşanan acıyla kahrolurken diğer yandan onlara bunu yaşatanın kim olduğunu bulmaya çalışır.
32lBenim Adım Melek - 7 NisanHEMEN İZLE Cumali ve Seyitali’nin dünür olma mutluluğu telaşlarından okunur. Defne ve Ömer de dedelerine bu mutlu günde yardım ederler. Adana’daki Alpay Halil tarafından yollanan davetiyenin öfkesini kusacak yer arar. Funda’nın engellemeye çalışması işe yaramaz ve soluğu Antep’te alır.