Address for watching
Digiturk abroad

Kalk Gidelim - 27 Haziran

“Kalk Gidelim” dizisi, hemen herkesin içinde kendinden bir şey bulacağı, zaman zaman hüzünlendirip ama çoğu zaman da doya doya güldürüp rahatlatacağı bir dizi olacaktır.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Komedi Release date: 27.06.2020 Length: 180 min
53lKalk Gidelim - 22 EkimHEMEN İZLE Her yerde Mumu’ yu arayan Seyfo, en sonunda bıkar ve odaya gittiğinde nasıl bir felaketle karşılaştığını o anda anlar. Zira boru patladığı için evin sularını kesmek zorunda kalmıştır ama Sevda Kovittir. Seyfo gibi sabahı zor eden biri daha vardır o da Kelle İsmail. Yasemin’in babasından Samim’le ilgili istediği şey adamın uykularını kaçırmıştır.
52lKalk Gidelim - 15 EkimHEMEN İZLE Kovalamacanın Sevda’nın kovit olmasından dolayı yaşandığını anlayan İsmail bir anda panik olur ve “acil kodu” ile şirketi boşaltıp herkese 14 gün idari izin verir.Köye dönerken herkesi arayıp ortalığı ayağa kaldıran Seyfettin, Halim’ i derhal annesinin yanına gönderir.
51lKalk Gidelim - 10 EkimHEMEN İZLE Mustafa Ali ve Seyfettin yoğurthanedeki işçilerin kışkırtılması olayında Kelle İsmail’in tamamen suçsuz olduğunu anlamıştır. Ercan’ ın hakikaten yatacak yeri yoktur.Kelle İsmail, şirkete çiçek ve çikolata ile gelen Seyfettin’in, Efe’ye kızını isteyeceğini düşünürken Efe ise bambaşka bir şey isteyerek Seyfettin’ i taca çıkarır.
50lKalk Gidelim - 3 EkimHEMEN İZLE Diğer yandan İsmail, Meryem ve Seyfettin’ in anlattıklarını dinler. Ercan bariz yalan söylemiştir ama İsmail bunu Meryem’in yanında açık etmez ve Ercan’ın suçsuz olduğunu söyler. İsmail’e inanan Meryem, Ercan’la barışmayı kabul eder. Ercan ise Duru’nun depoladığı mallara musallat olur.
49lKalk Gidelim - 26 EylülHEMEN İZLE Ercan'ın peşinde olan Meryem bir türlü sonuç alamazken Nurcan, Ercan'ı Duru'nun saklamış olabileceğini düşünür. Ölüm korkusu yaşayan İsmail aylık olağan kontrollerini yaptırmış ve sonuçların açıklanmasını gerginlikle beklemektedir.
48lKalk Gidelim - 19 EylülHEMEN İZLE Yasemin sabaha kadar uyumaz ve zor geçen gece Yasemin’e kabus olacak diye düşünülürken, Halim ve Badegül’e kabus olur.Ercan’ın Akyada’ da olduğunu öğrenen Sadık her yere, tanıdığı tüm esnafa, otellere haber salınca Ercan’ ın nerde olduğunu çarçabuk öğrenir. Meryem’le birlikte Ercan’ın peşine düşerler.