Address for watching
Digiturk abroad

Mehmetçik Kut'ül-Amare - 8 Şubat

Mehmet, her şey yolunda gidiyor diye sevinirken kardeşi Said’in bir kez daha sert tepkileriyle karşılaşır.
Director: Mustafa Şevki Doğan Screenplay: - Cast: Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Gamze Özçelik
Genre: Savaş Release date: 08.02.2018 Length: 210 min
16lMehmetçik Kut'ül-Amare - 17 MayısHEMEN İZLE Cox, Şerif Neccar’ın da yardımı ile Üsküplü’yü ele geçirmeyi başarır. Peki, Cox’un amacı nedir? Bu büyük karşılaşmanın sonucunda Üsküplü Cox’un elinden nasıl kurtulacaktır? Şamil çavuş ve askerler, Ali kumandanı ve onunla beraber kaçan neferleri Hüsrev Bey’den aldıkları bilgi ile yakalamak üzere çadıra gelirler.
15lMehmetçik Kut'ül-Amare - 10 MayısHEMEN İZLE Peki, Efsa hatun Mehmet’e neden hayır demiştir?General Barrett ile yaşadığı anlaşmazlıklar Cox’un hapse atılmasına sebep olmuştur. Cox, savaşın en önemli anlarında eli kolu bağlı olarak bekleyecek midir?
14lMehmetçik Kut'ül-Amare - 3 MayısHEMEN İZLE Bu saldırı beklediklerinden daha kanlı olacaktır. Ancak ne olursa olsun o çantayı ele geçirip birliği yok etmeyi göze alan Üsküplü, neferlerinden birinin şehadetiyle sarsılır… Şehadet hangi nefere nasip olacaktır? Victoria’nın dönüp gelmesiyle şoke olan Cox, Victoria’yı saatli bir bomba olarak görmektedir.
13lMehmetçik Kut'ül-Amare - 26 NisanHEMEN İZLE Ve bir oyun oynar. Victoria’yı ihbar ederek Üsküplü’nün ellerine teslim edince Şerif Neccar çıldırır. Türklere olan düşmanlığı ve Cox’a olan sadakati katlanmıştır. Ancak Üsküplü Ali, bu ihbarın altında bir oyun olduğunu anlamıştır. Üsküplü şüphesini paylaşınca şoke olan Victoria, Cox’un kendisini ihbar ettiğine inananacak mıdır?
12lMehmetçik Kut'ül-Amare - 19 NisanHEMEN İZLE Esirlerin kurtarılması, İngiliz karargâhında ise bomba etkisi yaratır. Cox’un bu hezimeti unutturacak planı nedir? Esaretten dönen Mehmet, Zeynep ile yeniden bir araya gelir. Birbirlerine açamadıkları sevdaları onları bir çıkmazın içine sürüklemiştir.
11lMehmetçik Kut'ül-Amare - 12 NisanHEMEN İZLE Bunun yerine kurtarmaya gelen Türk askerlerine bir tuzak kurmuş, ancak bu tuzak hiç beklemediği bir şekilde aleyhine dönmüştür. Üsküplü liderliğindeki Osmancık taburu askerleri esirleri kurtarmayı başarır. Merak edilense Üsküplü’nün bu tuzaktan nasıl kurtulduğudur...