4lPayitaht Abdülhamid - 18 EkimHEMEN İZLE Abdülhamid meselenin aslını öğrenmek için Ahmet Paşa’yla görüşmek zorundadır, bir yol bulmaya çalışır. Zalman ve Cavid’in engellemelerine rağmen keskin zekasıyla diplomatik bir yol bulur. Ahmet Paşa geldiğinde söyledikleri herkesi çok şaşırtacaktır.
3lPayitaht Abdülhamid - 4 EkimHEMEN İZLE Abdülhamid keskin zekasıyla dostunu düşmana teslim etmemek üzere çözüm ararken Ahmet Paşa ise hünkarı zor durumda bırakacak bir hamle yapacak ve herkesi şaşırtacaktır.
2lPayitaht Abdülhamid - 27 EylülHEMEN İZLE Abdülhamid saraydaki casusu bulmaya, hainleri ortaya çıkarmaya çalışırken Zalman zehirli bir örümcek gibi adamlarıyla Abdülhamid’in etrafını sinsice örmektedir. Zülüflü İsmail’in taht sevdasıyla Seraskerlikten çıkardığı haritalar Osmanlı’yı büyük bir diplomatik krize sokar.
1lPayitaht Abdülhamid - 20 EylülHEMEN İZLE Abdülhamid yıkılmadığını, Osmanlı'nın kolay yıkılamayacağını dosta-düşmana göstermek için Veladet-i Hümayun kutlamaları yapar. Çağırdığı sefir ve konuklara hazırladığı bir sürprizi vardır. Tarihte ilk defa bir denizaltıdan atılan torpido başka bir gemiyi batıracaktır.