20lPayitaht "Abdülhamid" - 15 ŞubatHEMEN İZLE Rothshild Jön Türkleri kullanarak Abdülhamid’in üstüne gelir. Askerlerini savaş alanına salan bir komutan edasıyla adamlarına görevlerini dağıtır. Sonra da ihtiyacı olan parayı Sabahattin’e götürmek üzere Patiyaht’tan ayrılır. Paraların gittiği yerde, Abdülhamid’in onlar için hazırladığı muazzam bir tertibi vardır.
19lPayitaht "Abdülhamid" - 8 ŞubatHEMEN İZLE Payitaht'ın sokaklarında yakıp yıkan bir dalga oluşur. Rothshild Abdülhamid'in en zayıf yerini hedef alır. Payitaht'ı da Abdülhamid'i de zor günler beklemektedir. Halil Halid ve ekibi sonunda Camgöz'ün intikamını almak için ellerine bir koz geçirir. Ama Joris'in elinde daha büyük bir koz vardır.
18lPayitaht "Abdülhamid" - 1 ŞubatHEMEN İZLE Halil Halid ise Joris’in ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır.
17lPayitaht "Abdülhamid" - 25 OcakHEMEN İZLE Halil Halid ve ekibi Camgöz'ün acısını yaşarken, Camgöz'den kalan bir sandıktan çıkanlar, hepsini alt üst eder ve dönülmez bir yola iter. Vembery, Rothshild'in tehdidiyle yine Abdülhamid aleyhine çalışmak mecburiyetinde kalır. Abdülhamid hafaya-i esrara ulaşmaya çalışırken Vembery de peşlerine düşer.
16lPayitaht "Abdülhamid" - 18 OcakHEMEN İZLE Halil Halid Samuel belasından kurtulmuş, ama Zeynep’i de kaybetmiştir. Rothshild Abdülhamid’i alt etmek için elindeki en tehlikeli adamı, Edward Jorris ile birlikte Payitaht’a gelir. Jorris Payitaht’a adım atar atmaz, Halil’i can evinden vurur. Adım adım onu kurduğu kapana çeker. Abdülhamid keskin zekasıyla Vembery’in neyin peşinde olduğunu anlar.
15lPayitaht "Abdülhamid" - 11 OcakHEMEN İZLE Fuat ise bu kez Abdülhamid’in onu yakalamak için attığı yemi yutmuştur.Halil Halid efsanesi sona ermek üzeredir artık. Halil Halid yolun sonuna geldiğinin farkında, kaderine teslim olmuştur... Ve ne yazık ki bir kurtuluş yolu gözükmemektedir...Abdülkadir ve Naime’nin modaevine ortak olduğunu öğrenen Bidar’la Şivenaz arasında ipler iyice gerilir.