Address for watching
Digiturk abroad

21lPayitaht "Abdülhamid" - 16 ŞubatHEMEN İZLE Abdülhamid, öfkelidir. Parvus’a karşı büyük bir hamle yapar ancak Parvus arkasına Avrupa devletlerini almıştır. Avrupa’daki öğrencilerimizi tutuklatır… Kendi hürriyetine karşılık onları öne sürer… Bir yandan da Hüseyin Paşa’ya kurdurduğu ordu ile kalleşçe bir plan hazırlar.
20lPayitaht "Abdülhamid" - 9 ŞubatHEMEN İZLE Parvus, Abdülhamid’in kurduğu Ertuğrul Alayı’na karşı, Hüseyin’le birlikte bir hainler ordusu kurar. Abdülhamid’i ordusuyla, kendi askeriyle vuracaktır! Bununla da yetinmez, Abdülhamid’e bizzat kendi halkını düşman edecek, onları Hünkâra karşı ayaklandıracak büyük bir plan yapar.
19lPayitaht "Abdülhamid" - 2 ŞubatHEMEN İZLE Abdülkadir’in yaptıkları bardağı taşırmıştır artık ve sonunda Abdülhamid oğlunu Saraydan uzaklaştırır. Abdülkadir’in Saraydan gitmesi ve ortadan kaybolması bir deprem etkisi yaratır. Bidar Sultan merak ve endişe içindedir. Abdülhamid’e oğlunu bulması ve geri çağırması için yalvarır. Ancak Abdülhamid kararlıdır.
18lPayitaht "Abdülhamid" - 26 OcakHEMEN İZLE Demir yolu ve petrol anlaşmasında karar hisselerini almak için Abdülhamid’in paraya ihtiyacı vardır. Parvus önce Abdülhamid’in beklediği paranın önünü keser. Abdülhamid başka bir yol bulmaya çalışır. Parvus bu kez de Hüseyin’i öne sürer.
17lPayitaht "Abdülhamid" - 19 OcakHEMEN İZLE Hüseyin Paşa, Mahmud Paşa’nın hainliğini kanıtlamış, tutuklama emri vermiştir.Dilşad’ın Herz hayranlığı onu bir ihanetin içine çeker. Parvus, Dilşad’ın verdiği ipucuyla Wilhelm’i Sultan Abdülhamid’e karşı kendi safına çekmeyi başarır. İkilinin ittifakını öğrenen Sultan Abdülhamid, Murad aracılığıyla, Parvus’a karşı plan yapar.
16lPayitaht "Abdülhamid" - 12 OcakHEMEN İZLE Parvus, bu kez hem Sultan Abdülhamid ve Wilhelm iş birliğini bitirecek, hem de Sultan Abdülhamid’i tüm dünyanın gözünde lekeleyecek korkunç bir plan yapar; bu planla Abdülhamid’in bir Rus zırhlısıyla Osmanlı’ya sığınmak üzere gelen Yahudileri katletmesini sağlayacaktır! Bidar Sultan, Abdülkadir’in Firuze ile evlilik kararını öğrenmiştir.