Address for watching
Digiturk abroad

Help - Support

/ I want to get information

In this section we are providing explanatory videos about our service.
If they do not work for you, we will forward you to the support line.
Frequently asked questions
Apple TV kullanıyorum. Apple Tv ile Digiturk Play yayınlarının televizyonda izleyebilir miyim ?

Apple TV ve AirPlay özelliği ile iOS ve Mac cihazlarımızdaki Digiturk Play yayınlarının TV'den izleyebiliyorsunuz. Apple TV'nizi ve iOS ve Mac cihazlarınızı aynı ağ içerisinde tanımlamanız gerekmektedir. İki cihazınız aynı ağ bağlantısı üzerindeki iOS ve Mac cihazınızın sağ alt köşesşndeki Apple Tv ikonunu tıklamanız görüntüyü TV'ye almanız için yeterli.

Maç Günü alanından maç satın aldım. Satın aldığım maçı ne zaman izleyebilirim ?

Tek maçlar maç başlamadan 30 dk öncesinden yayına başlar. Maç bittikten 30 dk sonra yayına kapanır.

Tek maç satın aldım. Nasıl izlerim ?

Maç Günü alanında satın aldığınız maça tıkladıktan sonra maçı izleyebilirsiniz. isterseniz satın aldıklarım alanında maç yayında bulunan Hemen İzle butonuna tıklayarak da maçı izleyebilirsiniz. 

Digiturk Play yayınını izleyebilmek için bağlantı hızım ne olmalı?

Yayınları kaliteli şekilde izleyebilmek için geniş bant internet hizmetine sahip olmanız ve minimum bağlantınızın 1Mbit/s veya üzeri olması tavsiye edilir. Web'te veya mobil cihazlarda kullanılan adaptive streaming teknolojisi ile internet hızınız min. 2mb ile Digiturk Play yayınlarını en kaliteli ve kesintisiz biçimde izleyebilirsiniz. Web veya mobil cihazlar anlık internet kullanımındaki değişimleri de saptar ve o anki kullanılabilecek internet hızına uyum sağlayarak yayının kopmadan iletilmesi için en uygun çözünürlükte çalışır

Banka kartı (DebitCard) ile satın alma yapabilir miyim?

Evet, normal banka kartınız (debitcard) ile de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için kullandığınız debit kartta yeterli bakiyeniz olduğundan lütfen emin olun. Satın alma işlemleri ile ilgili her türlü probleminizde Müşteri hizmetlerimiz 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: + 1 929 270 4141 /  Avustralya +1 800 3444 28 / Almanya: +49 69 2222 72 21).

Kredi kartımla satın alma yapamıyorum.

Kredi kartınızda olabilecek limit yetersizliği, geçersiz kart veya diğer olası sorunlar için lütfen bankanızla temasa geçiniz. Kredi kartınızla ödemede sorun yaşadığınızda alternatif ödeme metodu olarak Pay pal aracılığı ile satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

Pay pal hesabımla nasıl satın alma yapabilirim?

Paypal.com üzerinden açmış olduğunuz pay pal hesabınızı kullanarak Digiturk Play ödemelerinizi yapabilirsiniz. Paypal ile ödeme yapmak için satın alma ekranında paypal ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra pay pal sisteminin sizi yönlendirdiği sayfada paypal hesabınız üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Süper Taraftar, Basketbol Paketi nedir?

Süper Taraftar Paketi Digiturk Play ’de tüm takımların sadece canlı maçlarını izlemenizi sağlayan bir üyelik şeklidir. IP kutuda bu paketler tek başına seyredilemez. Basketbol Paketi sadece Basketbol Liginde yer alan canlı maçların izlenebildiği abonelik seçeneğidir. Spor Paketi üyeliğiniz varsa ayrıca Basketbol Paketi almanıza gerek yoktur. Bu paket seçeneklerinde kullanıcılar kanalları izleyemezler sadece paket içeriklerindeki canlı yayınları izleyebilirler dolayısıyla kutu ile Digiturk Play  izleyen üyelerimizin Spor Paketine üye olmalarını öneririz.

Spor Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

Spor Paketi, Aile Paketi’ne beIN SPORTS ve spor kanallarının eklenmiş halidir. Spor Paketi üyeleri canlı beIN SPORTS kanallarının yanı sıra SPOR içeriklerinin tümünü izleyebilmektedirler. Spor Paketi güncel kanal listesini abonelik sayfasında inceleyebilirsiniz

Aile Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

Aile Paketi Digiturk Play yayınlarını izleyebilmeniz için sahip olmanız gereken temel pakettir. beIN SPORTS kanalları dışındaki (ulusal, haber, çocuk ve yaşam temalı) kanalları kapsar. Güncel kanal listesini www.digiturkplay.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Yayın ve üyelik ile ilgili nasıl yardım alabilirim?

Müşteri Hizmetlerimiz ile ister online chat aracılığı ile isterseniz de telefon ile 24 saat kesintisiz destek alabilirsiniz.

Paket başlangıç ve bitiş zamanımı nereden takip edebilirim?

Üyelik bilgilerinizi “Satın Aldıklarım” menüsünden görüntüleyebilir, başlangıç ve bitiş tarihlerini inceleyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz de 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: + 1 929 270 41 41 /  Avustralya +1 800 3444 28 / Almanya: +49 69 2222 72 21)

Üyeliğimi nasıl yenileyebilirim ?

Üyeliğinizi yenileme işlemini www.digiturkplay.com adresinden yapabilir veya müşteri hizmetlerimizi arayarak yenileme işleminizi yaptırabilirsiniz. İsterseniz bayilerimiz sayfasından size en yakın bayimizi bulup, bayi aracılığı ile yenilemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü sorunuz ile ilgili Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: + 1 929 270 4141 / Almanya: +49 69 2222 72 21 / Avustralya +1 800 3444 28) 

Yayını Web üzerinden izlemek için ne yapmalıyım ?

Üyeliğiniz yoksa üyelik seçeneklerimizden dilediğinizi seçip, hemen yayınları izlemeye başlayabilirsiniz

Digiturk Play paketlerini nerden satın alabilirim?

Digiturk Play sitesinde Abonelik bölümünden  paket satın alabilirsiniz.  Ayrıca Bayiler sayfamızdan size en yakın bayimizin bilgilerine ulaşıp paket satın alabilirsiniz.

Digiturk Play Nedir ?

Digiturk ‘un web üzerinden "livestream" teknolojisi ile 24 saat canlı yayın yapan kanalları bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız aracılığı ile  TV yayınlarını izlemenize olanak veren internet yayıncılığıdır.