Address for watching
Digiturk abroad

335lDamat PaçasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Aydın Demir, damat paçası ve portakallı şekerli kurabiye yapıyor.
334lPancarlı RisottoHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Sinem Çapraz, pancarlı risotto ile tatlı ekşi ördek göğsü ve enginar salatası yapıyor.
333lKremalı Mantarlı Tavuk CiğeriHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, kremalı mantarlı tavuk ciğeri ve elmalı crumble yapıyor.
332lKırmızı Biber Sos ile Mavi YengeçHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, kırmızı biber sos ile mavi yengeç ve mısırlı muffin yapıyor.
331lMısır TempuraHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, mısır tempura ve kuzu kafes ile gökkuşağı pazı yapıyor.
330lPirinçli Kabaklı BörekHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Aydın Demir, pirinçli kabaklı börek ve uskumru balığı taratoru yapıyor.
329lErikli Kuzu İncikHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Sinem Çapraz, erikli kuzu incik, balkabağı çorbası ve siyez bulgurlu kuşkonmazlı risotto yapıyor.
328lFinlandiya Somon ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, Finlandiya somon çorbası ve confit somon, brokoli pilavı, ızgara mini sebzeler yapıyor.
327lBalkabaklı Karabuğday SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, balkabaklı karabuğday salatası ve kuzu pirzola, ızgara sebzeler ile kırmızı chimichurri yapıyor.
326lTavuk Ciğer Pate HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, tavuk ciğer pate ve mantarlı tavuk but yapıyor.
325lÇökertme KebabıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Aydın Demir, çökertme kebabı ve Kırşehir usulü yoğurt çorbası yapıyor.
324lPiccata Limon Sos HEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Sinem Çapraz, piccata limon sos ile taze baharatlı parmesanlı fırın somon, ballı soya soslu fırın patates ve apple crisp yapıyor.
323lFalafel HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, falafel ve muhallabiyeh yapıyor.
322lLime Sos ile Mısırlı Mücver HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, lime sos ile mısırlı mücver ve squash kabaklı risotto yapıyor.
321lLokal Havyar HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, lokal havyar ve vejetaryen tadımlıklar yapıyor.
320lMuhacir TırşiğiHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Aydın Demir, muhacir tırşiği ve söbelek dolması yapıyor.
319lKinoalı Girit Kabağı HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Sinem Çapraz, kinoalı girit kabağı ve yulaflı tahinli kurabiye yapıyor.
318lCafe De Paris Soslu AntrikotHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, cafe de paris soslu antrikot, hasselback patates, Akdeniz yeşillikleri ve portakallı çikolata mousse yapıyor.
317lFırında Rokfor Peynirli HindibaHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, fırında rokfor peynirli hindiba ve ıspanaklı karidesli makarna yapıyor.
316lSteak TartareHEMEN İZLE Bu bölümde, şef ismet saz, steak tartare ve dil balığı poche yapıyor.
315lHaşhaşlı PelteHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, haşhaşlı pelte, çatlatma ve tarhun yahnisi yapıyor.
314lJumbo Karides ile Kajulu LinguiniHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Sinem Çapraz, jumbo karides ile kajulu linguini ve çikolatalı sufle yapıyor.
313lArroz Con PolloHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, arroz con pollo ve leche frita yapıyor.
312lBuğday Limon Dolgulu MantarHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, buğdaylı limon dolgulu mantar ve tepside somon yapıyor.
311lNY Sirloin SteakHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, karamelize soğan ile lor peyniri ve NY sirloin steak yapıyor.
310lSerbidev HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, serbidev ve tahinli lahana sarması yapıyor.
309lKuzu PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Sinem Çapraz, kuzu pirzola, ispir fasülye püresi ile ceviz ezmesi, cevizli ezme ve vanilya soslu ananas yapıyor.
308lChili Con CarneHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, chili con carne, lime, naneli kişnişli pirinç ve çikolatalı chia puding yapıyor.
307lEgzotik Mantarlı Scarmorza PeyniriHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, egzotik mantarlı scarmorza peyniri ve kuzu tandırlı parpardelle yapıyor.
306lPembe Domates Salatası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, pembe domates salatası ve levrekli midyeli tagliatelli yapıyor.
305lKaralahana Çorbası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, karalahana çorbası ve mısır ekmeği yapıyor.
304lPesto Soslu Tavuk ŞişHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Sinem Çapraz, pesto soslu tavuk şiş ve hurmalı elmalı karabuğday salatası yapıyor.
303lBalık Çorbası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, balık çorbası ve balık tajin & couscous yapıyor.
302lKızarmış KaleHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, kızarmış kale ile nohut salatası ve chimichurri soslu limonlu karides yapıyor.
301lIceberg KüpleriHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, ıceberg küpleri ve safranlı somon yapıyor.
300lBeyran HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, beyran ve yağlı köfte yapıyor.
299lZeytinyağlı Yeşil Elmalı KerevizHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, zeytinyağlı yeşil elmalı kereviz, fırında fener balığı ve keçi peynirli fırında armut yapıyor.
298lHellim Köftesi HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, hellim köftesi ve noodle salatası yapıyor.
297lSiyah Sarımsaklı Fasulye HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, siyah sarımsaklı fasulye humus ve rezeneli portakallı çipura yapıyor.
296lAsian Fusion KalamarHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, asian fusion kalamar ve bonfile ile polenta yapıyor.
295lBallı İrmik Tatlısı HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, ballı irmik tatlısı ve börülceli mantar çorbası yapıyor.
294lBalık ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Zeynep Ağaoğulları, balık çorbası, somonlu kinoa salatası ve beyaz çikolatalı karamelize ananas yapıyor.
293lKöfte KöriHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, köfte köri, hint pilavı ve raita yapıyor.
292lSiyah Havuç,Kırmızı Lahana İle Portakal SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, siyah havuç, kırmızı lahana ile portakal salatası ve limonlu, sarımsaklı, fesleğenli tavuk yapıyor.
291lLakerdaHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, lakerda ve bütün köy tavuğu yapıyor.
290lNarlı Ispanak Salatası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, narlı ıspanak salatası ve etli firik pilavı yapıyor.
289lFırında Keçi Peynirli BrokoliHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, fırında keçi peynirli brokoli, rokfor sos ile sebze soteli bonfile ve vanilyalı orman meyveli terin yapıyor.
288lHardaliyeli Dana YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, hardaliyeli dana yahni, kereviz püresi ve kış çayı yapıyor.
287lKaramelize Elma İle Rezeneli Rokfor SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, karamelize elma ile rezeneli rokfor salatası ve domates soslu beyaz peynirli köfte yapıyor.
286lPeynir Tahtası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, peynir tahtası ve kuzu bonfile yapıyor.
285lZülbiyeHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Aydın Demir, zülbiye ve mercimekli bükme yapıyor.
284lÇiğ Karnabahar SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Zeynep Ağaoğulları, çiğ karnabahar salatası, fırında parmesanlı çıtır karnabahar ve karnabahar çorbası yapıyor.
283lFüme Somonlu BruschettaHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, füme somonlu bruschetta, ınvoltini, portakallı karides ve antrikot quesadillas yapıyor.
282lKeçi Peynirli Fındık Salatası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, keçi peynirli fındık salatası ve bonfileli polenta cipsi yapıyor.
280lAşur HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, aşur ve vişne tatlısı yapıyor.
279lPortakal Sos ile Sebzeli Lahana DolmasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, portakal sos ile sebzeli lahana dolması, somonlu mantarlı yabani pirinç ve fındık, muz ile kakaolu raw cake yapıyor.
278lMantarlı Bezelyeli Ricotta GnocchiHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, mantarlı bezelyeli ricotta gnocchi ve fırında lahana yapıyor.
277lSoğan Çorbası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, soğan çorbası ve pancarlı gnocchi yapıyor.
276lMantar Püre ve Barbun HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, mantar püre ve barbun ve deniz börülcesi yapıyor.
275lIspanaklı Pastırmalı Pide HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, ıspanaklı pastırmalı pide ve yoğurtlu patates yapıyor.
274lFrambuaz Soslu Avokado SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, frambuaz soslu avokado salatası, bisque sos ile karidesli enginar ve elmalı fındıklı crumble yapıyor.
273lSebze,Mercimek İle Pastırmalı MinekopHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, sebze, mercimek ile pastırmalı minekop ve clafoutis yapıyor.
272lBalkabaklı PastaHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, balkabaklı pasta yapıyor.
271lSebze ConsomeHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, sebze consome ve levrek fileto yapıyor.
270lLor Dolması HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, lor dolması ve kesme çorbası yapıyor.
269lDana YanakHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, dana yanak, taze otlu patates püresi ve baharatlı armutlu çıtır ceviz, karamel sos yapıyor.
268lPeru Usulü Tavuk ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, Peru usulü tavuk çorbası, lomo saltado ve cocadas yapıyor.
267lChili Con Carne HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, chili con carne ve kişnişli zencefilli yasemin pirinç pilavı yapıyor.
266lEnginar HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, enginar ve köri tavuk pot yapıyor.
265lEkşili DolmaHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, ekşili dolma yapıyor.
264lMantar ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, mantar çorbası, cibes salatası ve mantarlı bıldırcın ile bezelye püresı yapıyor.
263lHamburgerHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, hamburger yapıyor.
262lSheperds Pie HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, sheperds pie ve custard kreması ile fırında erik yapıyor.
261lKarides Çorbası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, karides çorbası ve kuzu kafesi yapıyor.
260lEkşili Dolma HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, ekşili dolma ve burma kadayıf yapıyor.
259lKestane ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, kestane çorbası, parmesanlı, pastırmalı karamelize hindiba ve fırında portakallı baharatlı kuzu tandır yapıyor.
258lPatates RisottoHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, patates risotto, tavuk saltimbocca ve panzanella yapıyor.
257lTon AvokadoHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, ton avokado ve pazılı bonfile yapıyor.
256lTon Avokado HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, ton avokado ve pazılı bonfile yapıyor.
255lNardan Aşısı HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, nardan aşısı ve bulgur ekmeği yapıyor.
254lChia PuddingHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, chia pudding, fındıklı portakallı cipsler ve kırmızı meyveli yulaflı turta yapıyor.
253lRamenHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, ramen ve kızarmış muz yapıyor.
252lSafranlı Fener BalığıHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, safranlı fener balığı ve tarhunlu pilav yapıyor.
251lTon Nicoise Salad HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, ton nicoise salad ve mac n cheese yapıyor.
250lBeş Baharatlı Pilavlı Kuzu Tandır HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, beş baharatlı pilavlı kuzu tandır yapıyor.
249lBiscottiHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, biscotti, ev yapımı fıstık ezmesi ve kurabiye kavanozu yapıyor.
248lKung Pao Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, kung pao tavuk ve kızarmış pirinç yapıyor.
247lLavantalı Limonlu Pasta HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, lavantalı limonlu pasta yapıyor.
246lMidye Crust HEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, midye crust ve alabalık yapıyor.
245lYufkalı Büryan HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, yufkalı büryan ve acılı ayran yapıyor.
244lKarides KokteylHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Zeynep Ağaoğulları, karides kokteyl, ızgara deniz tarağı, trüf yağlı patates püresi ile ılık mercimek ve krem brulee yapıyor.
243lGlutensiz Kefirli Kızarmış TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Cenk Akkaya, glutensiz, kefirli kızarmış tavuk, gravy, koçanında ızgara mısır ve glutensiz tahinli brownie yapıyor.
242lTaze Nohutlu Kale HEMEN İZLE Bu bölümde, Şef Pınar İshakoğlu, taze nohutlu kale ile ahtapot salatası ve romesco sos yapıyor.
241lDomatesli Salatalık SoupHEMEN İZLE Bu bölümde, Şef İsmet Saz, domatesli salatalık soup ve entrecote yapıyor.
240lKöz Patlıcanlı Mercimek Salatası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, köz patlıcanlı mercimek salatası ve humus yapıyor.
239lAltı Mini Bardakta Tadımlık Lezzetler HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Zeynep Ağaoğulları, altı mini bardakta tadımlık lezzetler yapıyor.
238lGhormeh SabzıHEMEN İZLE Bu bölümde, şef Cenk Akkaya, ghormeh sabzı, çilav ve İran salatası yapıyor.
237lBezelyeli Nane Çorbası HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Pınar İshakoğlu, bezelyeli nane çorbası ve karamelize soğanlı rokfor peynirli tart yapıyor.
236lKalamarHEMEN İZLE Bu bölümde, şef İsmet Saz, kalamar ve risotto seafood yapıyor.
235lKedi Batmaz HEMEN İZLE Bu bölümde, şef Aydın Demir, kedi batmaz ve kazan kebabı yapıyor.
205lLevrekli PilavHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, mülebbes dolma ve levrekli pilav yapıyor.
204lIzgara Jumbo KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, çiğ enginarlı avokado salatası, ilik domatesler ile izgara jumbo karides ve mascarpone mousse yapıyor.
203lUzakdoğu SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, uzakdoğu salatası ve karidesli kinoa salatası yapıyor.
202lPaprikalı KalamarHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, burrata karamelize domates salatası ve mürekkep balıklı spagetti ile isli paprikalı kalamar yapıyor.
201lBonfile RollHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, frize ile kuşkonmaz salatası ve bonfile roll yapıyor.
200lDane-i Kıymalı PilavHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, mualle, sütlü nuriye ve dane-i kıymalı pilav yapıyor.
199lKuzu Küşleme HEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, terbiyeli rezene çorbası, kuzu küşlemeli ratatouille ve ballı kaymak ile karamelize meyveli crumble yapıyor.
198lFish and ChipsHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, tartar sos ile fish and chips yapıyor.
197lKarides SoteHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, pancarlı edamame püreli karides sote ve su tereli armutlu deniz tarağı yapıyor.
196lEnginar Risotto HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, enginar risotto ve midye marinara yapıyor.
195lKuzu HaşlamaHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir,lebeniye çorbası, terbiyeli süt kuzu haşlama ve pekmez helvası yapıyor.
194lIzgara Bonfile HEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, körpe sebzeler ile ızgara bonfile, keçi peynirli çilekli semizotu salatası ve krem şanti eşliğinde kırmızı meyveler yapıyor.
193lKibbeHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, kibbe, fattoush salatası ve layali lübnan yapıyor.
192lLimon Soslu LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, bezelyeli yabani pirinçli kestane mantarı salatası ve buharda limon soslu levrek yapıyor.
191lPolenlatlı Levrek HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, kızarmış keçi peyniri ile elma chutney ve bebek havuç ile polenlatlı levrek yapıyor.
190lSülbiye KebabıHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, Sülbiye kebabı, Sultan Reşat pilavı ve İshakiyye helvası yapıyor.
189lOtlu Buğday SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, etli sarımsaklı yeşil erik, taze otlu buğday salatası ve bardakta hurmalı, kayısılı güllaç yapıyor.
188lEnginarlı Tavuk FricasseeHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, enginarlı tavuk fricassee, çiriş ile sarımsaklı patates püresi ve mesir macunlu creme brulee yapıyor.
187lDeniz Mahsullü GüveçHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, brokoli sapı karamelize havuç salatası ve deniz mahsullü beyaz peynirli güveç yapıyor.
186lSomon SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, somon salatası ve fasülyeli humuslu enginar yapıyor.
185lEnginar DolmasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, çiğden enginar dolması, erik bastisi, tırnak pide ve teşrifatı Naim Efendi kuzu külbastısı yapıyor.
184lIspanak KöftesiHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, pancarlı süzme yoğurtlu salatalık salatası, ıspanak köftesi ve kırmızı meyve sos ile kakaolu avokado puding yapıyor.
183lAlinazikHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, tavuklu terbiyeli badem çorbası, Alinazik ve sütlü kaymaklı firik yapıyor.
182lMantarlı Bonfile HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, enginarlı karadutlu greyfurt salatası ve taze kuzugöbeği mantarlı bonfile yapıyor.
181lAçık Ravioli HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, kuşkonmazlı açık ravioli ve botarga ile yumurtalı papardelle yapıyor.
180lKabak Böreği HEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, midye salma ve kabak böreği yapıyor.
179lSomonlu CheesecakeHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, somonlu cheesecake, kuşkonmazlı istridye mantarı salatası muzlu kolay dondurma yapıyor.
178lKuzu KapamaHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, kuzu kapama, bahar pilavı ve kheer tatlısı yapıyor.
177lKızarmış KalamarHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, yeşil sebze çorbası ve kızarmış kalamar, rezene ve limon salatası yapıyor.
176lKum Midyesi HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, yeşil kuşkonmaz ile deniz tarağı ve enginarlı kum midyesi yapıyor.
175lKuzu Kol SarmaHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, kuzu kol sarma ve kaymaklı kadayıf yapıyor.
174lAğır Ateşte Kuzu HEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, ağır ateşte kuzu ile bebek patatesler ve çilek sos ile çikolatalı mousse yapıyor.
172lMürekkepli SpaghettiHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, siyah sarımsak, kuşkonmaz, Meksika biberi ile mürekkepli spaghetti ve şeftali galette yapıyor.
171lMantar Ançuez HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, kabak tortilla ile karides ve mantar ançuez yapıyor.
170lZeytinyağlı KuşkonmazHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, zeytinyağlı ıspanak kökü, zeytinyağlı kuşkonmaz ve zeytinyağlı havuç yapıyor.
169lIspanak ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, bıldırcın yumurtalı ıspanak çorbası ve çilek triloji yapıyor.
168lLavaş PizzaHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, lavaş pizza, semizotu salatası ve çikolatalı avokadolu puding yapıyor.
167lIzgara Kuzu Fileto HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, incirli keçi peyniri salatası ve sotelenmiş kuzugöbeği mantarı ile ızgara kuzu fileto yapıyor.
166lKızarmış Kara MidyeHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, kızarmış kara midye ve bebek havuçlu kaya levreği yapıyor.
165lKafkas Usulü AcukaHEMEN İZLE Osmanlı mutfağından pastalara kadar çok seçenekli bir içeriğe sahip olacak programın şefleri ise kendi alanlarında usta isimler...
164lFırında Bademli LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, fesleğen pestolu kabak spaghetti, fırında bademli levrek ve karamelize ananas yapıyor.
163lBeef Wellington HEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, beef wellington alaturka ve fesleğenli misket limonlu gazlı ayran yapıyor.
162lRicottaHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, adaçayı dolgulu kabak çiçeği ile ricotta ve jumbo karides, taze rezene ile üzüm salatası yapıyor.
161lSebze Tartar HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, sebze tartar ile micro cress salata ve piliç paillard ile bebek roka salatası yapıyor.
160lMercimek Piyazı HEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, enginar göbeğinde deniz mahsulleri graten ve mercimek piyazı yapıyor.
159lMercimekli EnginarHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, frambuaz soslu mercimekli enginar, avokado püresi ve mango püresili ızgara jumbo karides yapıyor.
158lPaellaHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, soğuk badem çorbası, paella ve churros yapıyor.
157lNaked CakeHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, naked cake ve vanilyalı pastacı kreması yapıyor.
156lKuşkonmazlı TartHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, beyaz kuşkonmazlı hollandaise ve yeşil kuşkonmazlı tart yapıyor.
155lSakızlı Soğanlı YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, sakızlı soğanlı yahni ve balık uçtu yapıyor.
154lSomon TrilojiHEMEN İZLE Bu bölümde, Zeynep Ağaoğulları, somon triloji, ceviche ve tartar ve yaban teresi roka salatası yapıyor.
153lEarly Grey Tiramisu HEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, osso buco, safranlı risotto ve early grey tiramisu yapıyor.
152lTavuk GöğsüHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, kuşkonmaz ve bezelye ile siyah sarımsaklı tavuk göğsü ve kerevizli mercimekli fındık salatası yapıyor.
151lBrokoli TempuraHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, karnabaharlı ve brokoli tempura ve somonlu kuşkonmazlı ile siyah zeytin ezmesi yapıyor.
150lAhtapotlu PilavHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, pazılı ahtapotlu pilav ve kaymaklı kayısı tatlısı yapıyor.
149lÇilekli Yoğurt TatlısıHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, çilekli yoğurt tatlısı ve peynirli sarma ile türüflü bal yapıyor.
148lKök Sebze ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, kök sebze çorbası, yeşillikli patates ile mantarlı limonlu tavuk ve çilekli napoleon yapıyor.
147lFırında Kızarmış İlikHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, fırında kızarmış ilik, soğan reçeli turp salatası ve safranlı vanilyalı poşe armut yapıyor.
146lDomates ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, rezeneli keçi peynirli domates çorbası ve ıstakoz ile sarı baby kabak yapıyor.
145lLokum Pilavı HEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, lokum pilavı ve havuç salatası yapıyor.
144lŞalgamlı KısırHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, şalgamlı kısır ve baklagil salatası yapıyor.
143lKaymaklı PankekHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, fırında orman meyveli kaymaklı pankek, fırında otlu ve peynirli pankek, ekşi maya ekmek, avokado, göz yumurta, çıtır kuru et ve granola yapıyor.
142lIzgara Barbun HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, yabani pirinç salatası ile ızgara barbun ve tahin soslu pancar falafel yapıyor.
141lDana İlik Risotto HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, deniz tarağı ile ratatuille ve safranlı dana ilik risotto yapıyor.
140lSakızlı MuhallebiHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, koçinisto, biber salatası ve sakızlı muhallebi apıyor.
139lAsma Yaprağında PideHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir,yeşil biber tempuray ve asma yaprağında pide apıyor.
138lAntrikotlu Patlıcanlı BazlamaHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya,tavuklu tostada, antrikotlu patlıcanlı bazlama ve balık ekmek yapıyor.
137lPeynirli TortelloniHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, armutlu otlu peynir salatası ve cevizli gorgonzola peynirli tortelloni yapıyor.
136lZeytinli ÇupraHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, bebek kabak ile tobiko yumurtası ve domates zeytinli çupra yapıyor.
135lÇökertme Kebabı HEMEN İZLE Osmanlı mutfağından pastalara kadar çok seçenekli bir içeriğe sahip olacak programın şefleri ise kendi alanlarında usta isimler...
134lFesleğenli ÇılbırHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, ılık sote zeytin salatası ile bakla püresi ve fesleğenli çılbır yapıyor.
133lCarbonaraHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, carbonara, somonlu makarna salatası, çektirme makarna yapıyor.
132lTon Balığı HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, Asya usulü taze ton balığı ceviche ve pancar salatası ile ızgara ton yapıyor.
131lFener Balığı HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, karides ile sarı domates ve fener balığı yapıyor.
130lKağıtta LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, kağıtta levrek, karidesli ve safranlı sebzeli yahni eşliğinde yapıyor.
129lFırında Levrek HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, hardallı zeytinyağlı enginar ve kremalı kuzu kulağı sos ile fırında levrek yapıyor.
128lIzgara AntrikotHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, confit enginarlı poşe somon ile ızgara antrikot, mantarlı enginar sos yanında cajunlu patates ve enginar salatası yapıyor.
127lMantarlı Polenta HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, cevizli kırmızı soğan ve karışık mantarlı polenta yapıyor.
126lBıldırcın HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, farklı mantarlar ve kars gravyeri, bıldırcın ve sarı pancar yapıyor.
104lMidyeli Pilav HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, tere sos ile midyeli pilav ve helvalı parfe yapıyor.
103lMeyveli CheesecakeHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya,krema sos ve domatesli sote ıspanak ile buharda somon ve çikolatalı orman meyveli cheesecake yapıyor.
102lTurşulu TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, patatesli pırasa çorbası, limon turşulu tavuk ve balsamik glazeli brüksel lahanası yapıyor.
101lSusamlı Ton BalığıHEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, ton carpaccio ve susamlı ton balığı yapıyor.
100lEtli RezeneHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, terbiyeli etli rezene ve böğürtlenli pelte yapıyor.
99lLevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, rezene salatası ve ince bulgur ile adaçayında poşe edilmiş levrek ve kuzu kulağı soslu yeşil sebze salatası yapıyor.
98lArnavut CiğeriHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, rosto patates ile Arnavut ciğeri ve türf aromalı işkembe, kıtır nohut ve kırmızı soğan turşusu yapıyor.
97lBalkabaklı RavioliHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, mozarella salatası ve balkabaklı ravioli yapıyor.
96lTavuk Schnitzel HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, ratatuille ve ricotta ile kabak çiçeği, tavuk schnitzel yapıyor.
95lÇöplemeHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, çöpleme yapıyor.
94lNarlı Barbun HEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, narlı barbun ceviche ve fıstık kreması ile ayvalı baklava yapıyor.
93lHamsili MücverHEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, yeşil peynirli haydari, marine levrek, hamsili mücver, maş salatası ve zeytinyağlı ayva yapıyor.
92lTavada LüferHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, tavada lüfer, domates ve zencefilli chutney, fırında karamelize ananas yapıyor.
91lTavuk Göğsü HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, pancarlı keçi peyniri ve tavuk göğsü ve tatlı patates yapıyor.
90lZeytinyağlı İmambayıldıHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, zeytinyağlı imambayıldı yapıyor.
89lKalamar DolmasıHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, kestaneli kalamar dolması, Tamarind’li karidesli maş salatası ve portakallı ballı armut tatlısı yapıyor.
88lSusamlı Brokoli HEMEN İZLE Bu bölümde, Cenk Akkaya, dana kaburga, ızgara taze soğan ile susamlı brokoli ve yer elması püresi yapıyor.
87lDana YanakHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar İshakoğlu, kereviz püresi ile ağır pişmiş dana yanak ve kocayemiş ile beyaz çikolatalı krema yapıyor.
86lFümelenmiş Somon HEMEN İZLE Bu bölümde, İsmet Saz, elma talaşı ile fümelenmiş somon tartare ve somon ile havuç köpüğü yapıyor.
85lIzgara Kuzu SırtıHEMEN İZLE Bu bölümde, Aydın Demir, ızgara kuzu sırtı ve kırmızı soğan turşusu ile isli firik pilavı yapıyor.
84lÇerkez Tavuğu TerrineHEMEN İZLE Bu bölümde, Pınar Taşdemir, Çerkez tavuğu terrine, narenciyeli zeytinyağlı kereviz ve tavuk suyuna tarhunlu karnabahar çorbası yapıyor.