273lKaranfilli Karnabaharlı Deniz TarağıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz karanfil kullanarak, karanfilli karnabaharlı deniz tarağı ve karanfilli tarçınlı bulgur ile sote levrek yapıyor.
272lLimon Havyarlı Garnitür ile SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz limon havyarı kullanarak, limon havyarlı garnitür ile somon ve limon havyarlı ballı tavuk ile tam tahıllı salata yapıyor.
271lBonfile ile Tatlı Patatesli Ayva SotesiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ayva kullanarak, bonfile ile tatlı patatesli ayva sotesi ve sote karides ile balkabaklı ayva çorbası yapıyor.
270lEv Yapımı Ketçap BonfileHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz elma sirkesi kullanarak, ev yapımı ketçap bonfile ile elma sirkeli fırın patates ve balkabaklı, bebek ıspanaklı, elma sirkeli soslu salata yapıyor.
269lBaharatlı Ananas Dolgulu Hindi GöğüsHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz hindi kullanarak, baharatlı ananas dolgulu hindi göğüs ve hindili noodle salatası yapıyor.
268lKarakılçık Buğdaylı Tavuk ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz karakılçık buğdayı kullanarak, karakılçık buğdaylı tavuk çorbası ve mantarlı, karakılçık buğdaylı risotto yapıyor.
267lKuru Kayısılı Kuzu KuşbaşıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuru kayısı kullanarak, kuru kayısılı kuzu kuşbaşı ile kaymaklı firik bulguru ve kimyonlu kuru kayısılı mercimek çorbası yapıyor.
266lCourt Boullion'da Haşlanmış SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz somon kullanarak, Court Boullion’da haşlanmış somon ve somon köfteleri yapıyor.
265lLevrek Tava ile Tel ŞehriyeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tel şehriye kullanarak, levrek tava ile tel şehriye, yabani pirinç ve sebze suyu ile domatesli tel şehriye çorbası yapıyor.
264lSoğanlı Beşamel Sos ile Fırında Kış SebzeleriHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz soğan kullanarak, soğanlı beşamel sos ile fırında kış sebzeleri ve çipura tava ile sirkede sotelenmiş soğan yapıyor.
263lAcılı Karnabahar Püresi ile Füme SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz renkli karnabahar kullanarak, acılı karnabahar püresi ile füme somon ve portakal soslu kuskus ile karnabahar salatası yapıyor.
262lHalhali Zeytinli,Kaparili,Hurmalı TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz hatay halhali zeytin kullanarak, halhali zeytinli, kaparili, hurmalı tavuk ve levrek tava ile halhali zeytinli velute yapıyor.
261lSusam Yağında Sote SebzelerHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz susam yağı kullanarak, susam yağında sote sebzeler ile tavada ördek ve susam yağlı mayonez ile bonfile roka salatası yapıyor.
260lKestaneli Üzüm Pestilli NoodleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz üzüm pestili kullanarak, kestaneli üzüm pestilli noodle ve karamelize kök sebzeli ile üzüm pestilli çorba yapıyor.
259lÇiğ Badem Kaplı Fırın LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz çiğ badem kullanarak, çiğ badem kaplı fırın levrek ve çiğ bademli rezene ile jumbo karides yapıyor.
258lAntep Fıstıklı Kuzu PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuzu pirzola kullanarak, Antep fıstıklı kuzu pirzola ve köz pırasa ile kuzu pirzola yapıyor.
257lSarı Kırık Bezelye ile Kuzu KuşbaşıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz sarı kırık bezelye kullanarak, sarı kırık bezelye ile kuzu kuşbaşı ve fesleğenli sarı kırık bezelye ezmesi ile dülger sote yapıyor.
256lKeçiboynuzu Pekmezli Acı Soslu AntrikotHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz keçiboynuzu pekmezi kullanarak, keçiboynuzu pekmezli acı soslu antrikot ve ananaslı keçiboynuzu pekmezli tavuk sote yapıyor.
255lBrüksel Lahanası ile Çipura Tava HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz çipura kullanarak, sote Brüksel lahanası ile çipura tava ve fırında patatesli, pırasalı çipura yapıyor.
254lKuru Domatesli Firik BulguruHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz domat zeytin kullanarak, kuru domatesli firik bulguru ile domat zeytinli tavuk sote ve karamelize domates, biber, domat zeytini çorbası yapıyor.
253lKabak Çekirdekli PestoHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kabak çekirdeği kullanarak, kabak çekirdekli pesto ile tekir tava ve kabak çekirdekli balkabaklı çorba yapıyor.
252lBebek Ispanak Dolgulu SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bebek ıspanak kullanarak, bebek ıspanak dolgulu somon ve kremalı bebek ıspanaklı bonfile lokum yapıyor.
251lErzincan Tulum Peyniri Kreması HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz Erzincan tulum peyniri kullanarak, Erzincan tulum peyniri kreması ile erişte ve Erzincan tulumlu mercimek salatası yapıyor.
250lArpa Şehriye ile Tarhunlu Kremalı Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tarhun kullanarak, arpa şehriye ile tarhunlu kremalı tavuk ve tarhunlu cevizli karnabahar velute ile antrikot yapıyor.
247lBezelyeli Kapari Ezmesi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz badem kullanarak, bezelyeli kapari ezmesi ile bademli tane hardal kaplı fırın levrek ve bademli-ballı mahmudiyeli noodle yapıyor.
246lKereviz Saplı Elmalı GarnitürHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kereviz sapı kullanarak, kereviz saplı elmalı garnitür ile deniz mahsulleri ve kuskus, üzüm ile kereviz sapı salatası yapıyor.
245lHardallı Cheddarlı İspir Fasulyesi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ispir fasulyesi kullanarak, hardallı cheddarlı ispir fasulyesi ve dana lokum ile ispir fasulyeli, fesleğenli humuslu kuzu küşleme yapıyor.
244lPortakal Glazeli GranyozHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz granyoz kullanarak, portakal glazeli granyoz ve fesleğenli granyoz tava ile karamelize hindiba yapıyor.
243lNar Ekşili Bıldırcın HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz nar ekşisi kullanarak, nar ekşili bıldırcın yahni ve nar ekşili çam fıstıklı zeytin salatası ile jumbo karides yapıyor.
242lMercanköşklü Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mercanköşk kullanarak, tavuk, karnabahar ile mercanköşklü güveç ve mercanköşklü mayonez ile kıtır bonfile yapıyor.
241lTütsülenmiş Uskumru HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz uskumru kullanarak, tütsülenmiş uskumru ve tatlı ekşi soslu uskumru yapıyor.
240lKuru Vişneli Lor HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz çörekotu kullanarak, kuru vişneli lor ve çörekotlu salata ve somonlu çörekotlu, ballı, soya soslu noodle yapıyor.
239lKuru Üzümlü Kapari Soslu Sote Deniz TarağıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuru üzüm kullanarak, kuru üzümlü kapari soslu sote deniz tarağı ve kuru üzümlü havuç salatası ile tavada somon yapıyor.
238lFındık Yağında Bonfile HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz fındık yağı kullanarak, fındık yağında bonfile ve sote kestane, mantar, tatlı patates ile fındık yağında mercan yapıyor.
237lFirik Bulguru ile Tavuk GüveçHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuş üzümü kullanarak, kuş üzümlü fıstıklı firik bulguru ile tavuk güveç ve kuş üzümlü, kuşkonmazlı sote marul ile balzamik soslu akya yapıyor.
236lTere ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tere kullanarak, tere salatası ile körili uykuluk ve tere çorbası yapıyor.
235lTavuk Baget İle Tahinli PatlıcanHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pekmez kullanarak, pekmezli kuzu yahni ile kekikli patates püresi ve pekmezli soya soslu tavuk baget ile tahinli patlıcan yapıyor.
234lMihalıç Peynirli MakarnaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mihalıç peyniri kullanarak, mihalıçlı sarımsak kaplı tavuk ile mihalıç peynirli makarna ve brokoli ile sote mihalıç peynirli çorba yapıyor.
233lLevrek CevicheHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz misket limonu kullanarak, somonlu misket limonlu arpa şehriye pilavı ve misket limonlu levrek ceviche yapıyor.
232lSusamlı Bonfile SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz susam kullanarak, tahinli yoğurt ile susamlı yabani pirinç, tütsülenmiş çipura ve ballı soya soslu, susamlı bonfile salatası yapıyor.
231lArmutlu Kuzu YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz armut kullanarak, armutlu kuzu yahni ve karamelize armut ile keçi peynirli semizotu salatası yapıyor.
230lTrüf Yağlı Kereviz RisottoHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz trüf yağı kullanarak, jumbo karides ile trüf yağlı kereviz risotto ve trüf yağlı kuşkonmaz çorbası ile somon yapıyor.
229lPembe Domates Soslu Spagetti BolonezHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pembe domates kullanarak, pembe domates soslu spagetti bolonez ve karamelize pembe domates çorbası ile burrata yapıyor.
228lFındıklı ÇipuraHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz radika kullanarak, radika sotesi ile incir ve fındıklı çipura ve bulgurlu radika salatası yapıyor.
227lPaprikalı Mısır İle AntrikotHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz taze süt mısır kullanarak,kimyonlu mısır püreli kuşkonmaz ile jumbo karides ve paprikalı mısır ile antrikot yapıyor.
226lLevrek SoteHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz reyhan kullanarak, reyhanlı cevizli kabak kızartması ile levrek sote ve reyhan soslu, tütsülenmiş keçi peynirili semizotu salatası yapıyor.
225lBiber Sosu İle BonfileHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kırmızı tane biber kullanarak, kırmızı tane biber sosu ile bonfile ve somon ile kırmız tane biberli domatesli hardal otu yapıyor.
224lDil Balığı İle Sürk PeynirliHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz antakya sürk peyniri kullanarak, dil balığı ile sürk peynirli, sumaklı domates salatası ve sürk peynirli, nar ekşili bulgur köftesi yapıyor.
223lFener Balığı SoteHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kiraz kullanarak, kirazlı kuzu yahni ile yabani pirinç ve kirazlı mayonez ile fener balığı sote yapıyor.
222lKaridesli Erişteli ÇorbaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz erişte kullanarak, cevizli, tulum peynirli, patlıcanlı erişte ve karidesli erişteli çorba yapıyor.
221lPekmezli SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pekmez kullanarak, acı tatlı kinoa ile pekmezli somon ve pekmezli soyalı tavuklu mantarlı noodle yapıyor.
220lRezeneli Jumbo KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz limon kullanarak, limon reçeli, sote rezeneli jumbo karides ve limonlu sote ege otları ile limonlu levrek yapıyor.
219lFirik Bulgurulu BonfileHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kayısı kullanarak, kayısılı firik bulgurulu bonfile ve kayısılı sos ile kuskuslu enginarlı kuşkonmaz salatası yapıyor.
218lAnanaslı TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kaya koruğu kullanarak, hardallı ve sarımsaklı kaya koruğu ile levrek sote ve kaya koruklu ananaslı tavuk yapıyor.
217lÖrdek Göğsü İle Kuşkonmaz HEMEN İZLE Şefimiz kızılcık sirkesi kullanarak,ördek göğsü ile kızılcık sirkeli havuçlu kuşkonmaz ve kızılcık sirkeli incir reçelli vinegret ile enginar,roka,somon salatası yapıyor.
216lSomon Bezelye KöfteleriHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bezelye kullanarak, somon bezelye köfteleri ve bezelye velute jumbo karides yapıyor.
215lSalatalıklı NoodleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz Çengelköy salatalığı kullanarak, karidesli, Çengelköy salatalıklı noodle ve salatalık turşulu, çilekli, rezeneli salata yapıyor.
214lKuzu Kıymalı YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kaymak kullanarak, kaymaklı parmesanlı patates püresi ve kuzu kıymalı yahni ve ıspanaklı, somonlu kaymak soslu penne yapıyor.
213lCeviz Kaplı ÇipuraHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ceviz kullanarak, cevizli rokalı pesto ile ceviz kaplı çipura ve elmalı cevizli sos ile ballı balzamikli tavuk şiş yapıyor.
212lDomatesli PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz biberiye kullanarak, biberiyeli patatesli domatesli pirzola ve tavada hindi ile biberiyeli mayonezli kimyonlu havuç yapıyor.
211lErikli Kuzu TavaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz erik kullanarak, erikli kuzu tava ve zencefilli, erikli kuskus salatası yapıyor.
210lMantarlı Arpa ŞehriyeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz siyah sarımsak kullanarak, siyah sarımsaklı taze patates ile bonfile ve siyah sarımsaklı kuru mantarlı arpa şehriye yapıyor.
209lBaby Havuç İle AntrikotHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz beyaz kuşkonmaz kullanarak, beyaz kuşkonmaz, baby havuç ile antrikot ve beyaz kuşkonmaz çorbası yapıyor.
208lKuru Börülce Yahnisi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuru börülce kullanarak, sucuklu kuru börülce yahnisi ile pastırmalı ve füme somon ile kajun fıstıklı kuru börülce salatası yapıyor.
207lPeynirli Jumbo Karides HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz emmantel peyniri kullanarak, kabaklı, tavuklu, emmantel peynirli graten ve jumbo karides ile emmantel peynirli rigatoni yapıyor.
206lPortakallı Ördek HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz sultani bezelye kullanarak, bonfile ile taze soğanlı, susamlı sultani bezelye ve portakallı ördek ile sultani bezelye, mantar kavurması yapıyor.
205lSusamlı Karides HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz jumbo karides kullanarak, jumbo karides ile karides bisk içinde bezelye, kuşkonmaz ve semizotlu, susamlı karides salatası yapıyor.
204lTütsülenmiş SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuru kahve kullanarak, sote kuşkonmaz ile kahve ile tütsülenmiş somon ve kahveli körili uykuluk ile firik bulguru yapıyor.
203lLevrek TavaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuru bakla kullanarak, tahinli bakla ezmesi ile levrek tava ve bakladan mısır usulü falafel yapıyor.
202lPırasa ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mor kuşkonmaz kullanarak, parmesan kreması, sote kuşkonmaz ile bonfile ve mor kuşkonmaz ile pırasa çorbası yapıyor.
201lBalkabaklı Kale SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kale kullanarak, kale ile ançuezli, domatesli taglietelle ve karamelize balkabaklı kale salatası yapıyor.
200lNar Ekşili TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz siyez bulguru kullanarak, kuruyemişli siyez bulgurlu nar ekşili tavuk ve siyez bulgurlu brokoli çorbası yapıyor.
199lBiftekli Semizotu SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz İran üzümü kullanarak, zereşkli yabani pirinç ve ballı soya soslu somon ve zereşkli sos ile biftekli semizotu salatası yapıyor.
198lYeşil Mercimek SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yeşil mercimek kullanarak, sucuklu ıspanaklı mercimek yahni ve pancarlı yeşil mercimek salatası yapıyor.
197lElma Soslu Bonfile HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz elma kullanarak, elma soslu bonfile ile elmalı karnabahar püresi ve elmalı körili tavuk salatası yapıyor.
196lKuzu Küşleme HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz arapsaçı kullanarak, kuzu küşleme ile bademli, muskatlı arapsaçı ve kavunlu arapsaçı çorbası yapıyor.
195lTavada Fener BalığıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz arpacık soğan kullanarak, kimyonlu arpacık soğanlı kuşkonmazlı tavada fener balığı ve sote arpacık soğan, badem ile hindi göğüs yapıyor.
194lTarçınlı Tava UykulukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tarçın kullanarak, ballı, kimyonlu tatlı patates ile tarçınlı tava uykuluk ve tarçınlı balkabaklı havuç çorbası yapıyor.
193lKuzu YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz divle obruk peyniri kullanarak, divle obruk peynirli, kaymaklı bulgur ile kuzu yahni ve divle obruk peynirli, çilek soslu salata yapıyor.
192lTavada ÖrdekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz elma kurusu kullanarak, kuru üzüm elma kurusu mor lahana ile tavada ördek ve elma kurusu soslu rezene salatası yapıyor.
191lNaneli Pesto İle SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz nane kullanarak, naneli bezelye ezmesi, naneli pesto ile somon ve naneli patlıcan, nane sosu ile pirzola yapıyor.
190lZeytinli ÇipuraHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz zeytin kullanarak, zencefilli havuç püresi ile zeytinli çipura ve zeytinli kuru erikli tavuk yahni yapıyor.
189lKinoa Köftesi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz lor kullanarak, lor peynirli kinoa köftesi ile kuzukulağı salatası ve tarçınlı lor kremalı armut tatlısı yapıyor.
188lKajunlu Somon HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz avokado yağı kullanarak, avokado yağıyla lorlu cevizli salata ve kajunlu somon ile avokado yağıyla sotelenmiş karnabahar yapıyor.
187lIspanaklı Hint ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ıspanak kullanarak, bonfile ile kremalı, muskatlı ıspanak ve kinoa ve ıspanaklı hint çorbası yapıyor.
186lBöğürtlenli SütlaçHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz badem sütü kullanarak, narlı yabani pirinç salatası ile badem sütlü tavuk ve badem sütlü, böğürtlenli sütlaç yapıyor.
185lÇam Fıstıklı PenneHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz dolmalık fıstık kullanarak, dolmalık fıstıklı semizotlu bulgur salatası ve tavuk, brokoli ile çam fıstıklı penne yapıyor.
184lSusamlı Çin Lahanası HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz çin lahanası kullanarak, çin lahanası limon otu ile levrek tava ve susamlı çin lahanası ile mantarlı gratin yapıyor.
183lPestolu Spagetti HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz istavrit kullanarak, fındık pestolu spagetti ile füme istavrit tava ve kaparili mayonez ile istavrit tartar yapıyor.
182lNar Soslu T-Bone HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz nar kullanarak, nar soslu t-bone ve narlı esmer pirinç ve karamelize brie peynirli, nar soslu salata yapıyor.
181lKök Sebzeleri ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz şalgam kullanarak, kuskuslu şalgam ile bonfile ve karamelize kök sebzeleri çorbası yapıyor.
180lPirinç NoodleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pirinç noodle kullanarak, tütsülenmiş somonlu, kuşkonmazlı pirinç noodle ve ramen yapıyor.
179lTofu Ve Sebze SoteHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tofu kullanarak, tofu sebze sote ve tofu stroganof yapıyor.
178lPoşe LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuru sarı kız mantarı kullanarak, sarı kız mantarlı, pırasalı rigatoni ve sarı kız mantarı püresi, kuşkonmaz ile poşe levrek yapıyor.
177lBitter Çikolatalı MusHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bitter çikolata kullanarak, portakallı, bitter çikolatalı mus ve bitter çikolatalı karabiber soslu bıldırcın yapıyor.
176lKuskus SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz alabaş kullanarak, tava levrek ile alabaş balkabağı sotesi ve alabaş, elma ve kuskus salatası yapıyor.
175lTekir TavaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz amarant kullanarak, kırmızı mercimekli tekir tava ile zeytinli amarant ve mantarlı, kuru domatesli amarant risotto yapıyor.
174lSiyah Havuçlu KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz siyah havuç kullanarak, ballı kimyonlu siyah havuç ile jumbo karides ve siyah havuçlu sebze çorbası yapıyor.
173lİstavrit TavaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz beluga mercimeği kullanarak, baharatlı beluga mercimeği ile istavrit tava ile tavuklu beluga mercimeği çorbası yapıyor.
172lDeniz Tarağı HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz funda yaprağı kullanarak, funda yaprağıyla aromalandırılımış deniz tarağı ile kuşkonmaz püresi ve funda yaprağı ile domates soslu rigatoni yapıyor.
171lKaridesli Karabuğday HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz karabuğday kullanarak, karidesli stir fry karabuğday ve keçi peyniri, avokado ile karabuğdaylı semizotu salatası yapıyor.
170lTunalı MakarnaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz soya sütü kullanarak, soya sütlü, tunalı makarna ve kinoa ile soya sütüyle havuçlu siyah fasulye yapıyor.
169lBalzamikli Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mozarella kullanarak, fırında balzamikli tavuk ile mozarella ve ıspanak, mozarella ile çam fıstıklı çorba yapıyor.
168lBeyaz NoodleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pirinç sirkesi kullanarak, pirinç sirkeli, bonfileli beyaz noodle ve pirinç sirkeli yabani pirinç ile dülger tava yapıyor.
167lTütsülenmiş Çipura HEMEN İZLE Şefimiz yıldız anason kullanarak, yıldız anasonla tütsülenmiş çipura ile yıldız anasonlu, zeytinyağlı kereviz ve yıldız anasonlu, tavuklu, narlı firik bulguru yapıyor.
166lCheddar Kaplı Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz cheddar peyniri kullanarak, cheddar kaplı tavuk ile cheddarlı macaroni ve cheddarlı, brokolili arpa şehriye çorbası yapıyor.
165lSütte Patates Ve LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz sarımsak kullanarak, konfi sarımsak, sütte patates ve levrek ve sarımsaklı, tatlı ekşi tavuk yapıyor.
164lKars Gravyerli KuşkonmazHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kars gravyeri kullanarak, pastırmalı, brüksel lahanalı, gravyerli graten ve mantar tavuk ile.kars gravyerli kuşkonmaz yapıyor.
163lAcılı Kuzu BöbrekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuzu böbrek kullanarak, ekmek üstü acılı kuzu böbrek ve turşulu mayonez ile böbrek ezmesi yapıyor.
162lKuzu PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mor lahana kullanarak, elmalı mor lahana ile kuzu pirzola ve somon ile balzamikli mor lahana, havuç yapıyor.
161lFıstıklı Tavuk TürlüHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yer fıstığı kullanarak, kestane ve yer fıstıklı tavuk türlü ve yer fıstıklı, karidesli, kremalı spagetti yapıyor.
160lKörili Tavuk YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz karanfil kullanarak, karanfilli körili tavuk yahni ve karanfilli közde domates çorbası yapıyor.
159lTavada Dil BalığıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz dil balığı kullanarak, kereviz patates sote ile tavada dil balığı ve bergamotta poşe edilmiş dil balığı ve kinoa yapıyor.
158lBrüksel Lahanalı RigatoniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz fındık kullanarak, fındık pestolu, brüksel lahanalı rigatoni ve kavrulmuş fındık ile balkabaklı elmalı çorba yapıyor.
157lSoslu LevrekHEMEN İZLE BU bölümde, şefimiz limon otu kullanarak, kremalı limon otu soslu levrek ve limon otu soslu bonfile salatası yapıyor.
156lPeynirli Kuskus GratenHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz karnabahar kullanarak,karnabaharlı, peynirli kuskus graten ve baharatlı karnabaharlı ılık nohut salatası yapıyor.
155lFırında Ballı Trabzon HurmasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz trabzon hurması kullanarak, vanilyalı mascarpone ile fırında ballı Trabzon hurması ve cevizli vinegret ile trabzon hurması salatası yapıyor.
154lSafranlı DülgerHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz dülger kullanarak, körili dülger ile kuru üzümlü mercimek ve tereyağda safranlı dülger yapıyor.
153lKuzu Küşleme HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz zeytin kullanarak, kuzu küşleme ile zeytin ve patlıcan ezmesi ve zeytin ve incirli tapenade soslu pancar salatası yapıyor.
152lVişne Reçelli Somon HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yeni bahar kullanarak, yeni bahar buharında çipura ile yeni baharlı sote havuç ve vişne reçelli somon ile yeni bahar tarçınlı mor lahana yapıyor.
151lUykuluk Tava HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz beyaz peynir kullanarak, uykuluk tava ile kekikli zeytinli beyaz peynir ezmesi ve beyaz peynirli kuru domatesli mayonez ile patates salatası yapıyor
150lBallı Limonlu Çıtır TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bal kullanarak, mor lahana salatası ile ballı, limonlu çıtır tavuk ve bal balzamik soslu karamelize elma ce semizotu salatası yapıyor.
149lSafranlı Pirinç PilavıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz safran kullanarak, çipura, karides ve safranlı boullabaise ve fileminyon ile safranlı, yerfıstıklı yabani pirinç pilavı yapıyor.
148lJumbo Karides HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz nar kullanarak, jumbo karides ile narlı, nar ekşili firik bulguru ve hindi göğüs ile narlı, balkabaklı, kestaneli salata yapıyor.
147lDeniz Taraklı NoodleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz susam yağı kullanarak,deniz taraklı noodle susam yağında mor lahanalı ve susam yağında karamelize tavuklu arpa şehriye pilavı yapıyor.
146lKuru Domatesli Somon HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yumurta kullanarak,somon kuru domates ve portakallı hollandaise ve poşe bıldırcın yumurtası ile pancar roka salatası yapıyor.
145lPaprikalı Mantar ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz paprika kullanarak, paprikalı et yahni ile köy eriştesi vepaprikalı mantar çorbası yapıyor.
144lSomonlu Kişnişli KabakHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kişniş tohumu kullanarak, kişniş, kimyon tohumlu somon ile kişnişli kabak ve ıspanak, nohut ile kişniş tohumu çorbası yapıyor.
143lDomates Soslu GnocchiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz keten tohumu kullanarak, keten tohumlu, domates soslu gnocchi ve keten tohumlu erik soslu somon salatası yapıyor.
142lTarhunlu Levrek Tava HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tarhun kullanarak, tavuklu, havuçlu tarhun çorbası ve levrek tava ile tarhunlu mayonez sote ıspanak yapıyor.
141lBademli SpagettiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz biber salçası kullanarak, biber salçalı bagetler ile biber salçalı bulgur ve biber salçalı, biberli, bademli spagetti yapıyor.
140lHindi Göğüs HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz Brüksel lahanası kullanarak, hindi göğüs ile Brüksel lahanalı gratin ve Brüksel lahanalı, füme etli patates salatası yapıyor.
139lDana Yanağı YahnisiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz dana yanağı kullanarak, dana yanağı yahnisi ve mango salatası ile soya soslu fırında dana yanağı yapıyor.
138lTavuklu NoodleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz demirhindi kullanarak, demirhindili tavuklu noodle ve demirhindi soslu, gravyerli yeşil salata yapıyor.
137lTavuklu ÇorbaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuzu kulağı kullanarak, vişneli, bulgurlu kuzukulağı salatası ve kuzukulaklı, tavuklu çorba yapıyor.
136lKremalı TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz akçaağaç şurubu kullanarak, brokoli-patates püresi ile akçaağaç şuruplu, kremalı tavuk ve akçaağaç şuruplu, krokanlı elma tatlısı yapıyor.
135lDarül Fülfüllü KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz darül fülfül kullanarak, darül fülfül ile tütsülenmiş bonfile, tahinli kabak ve kereviz ve elma salatası ile darül fülfüllü karides yapıyor.
134lSomon TartarHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kornişon turşu kullanarak, kornişonlu somon tartar ve kornişonlu mayonez ile deep frite karides yapıyor.
133lKinoalı BurgerHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz balzamik sirke kullanarak, piliç sarma ile balzamikli patlıcan püresi ve balzamikli balkabağı, ballı balzamik çektirmesi ile bonfile yapıyor.
132lPiliç Sarma HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz meksika fasulyesi kullanarak, meksika fasulyeli kinoalı burger ve istavrit tava ile naneli meksika fasulyesi püresi yapıyor.
131lSoğanlı Kuzu YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz günkurusu kullanarak, günkurulu, arpacık soğanlı kuzu yahni ve kaz ciğeri ile günkurulu, hardallı püre yapıyor.
130lKağıtta EtHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kıyma kullanarak, kağıtta et ve cheeseburger çorbası yapıyor.
129lPeynirli Pancar SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pancar kullanarak, elma soslu, karamelize brie peynirli pancar salatası ve keçi peynirli pancar çorbası yapıyor.
74lPeynirli Otlu SpaetzleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yumurta kullanarak, lor peynirli otlu spaetzle ve bıldırcın yumurtalı stracciatella yapıyor.
73lHindi Confit HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz hindi kullanarak, hindi confit ile gravyerli foccacia sandviç ve böğürtlen soslu hindi göğüs yapıyor.
72lTane Hardallı SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tane hardal kullanarak, hurma püresi ile pekmezli tane hardallı somon ve tane hardallı zencefil soslu jumbo karides yapıyor.
71lMantarlı BruschettaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ekmek kullanarak, bread pudding ve füme bonfileli, mantarlı bruschetta yapıyor.
70lTavada Tavuk GöğsüHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz taze üzüm kullanarak, taze üzümlü bulgurlu keçi peyniri salatası ve üzüm, kereviz, mantar ile tavada tavuk göğsü yapıyor.
69lNaneli Creme BruleeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz nane kullanarak, tavuk suyuna naneli yoğurt çorbası ve naneli creme brulee yapıyor.
68lKaparili Balık KöftesiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kapari kullanarak, kaparili balık köftesi ve kaparili mayonez ile fırında tavuk baget yapıyor.
67lHellimli KöfteHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz hellim kullanarak, hellimli köfte ve portakallı, tahinli, ballı hellim yapıyor.
66lKremalı SpagettiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz krema kullanarak, kremalı patatesli pırasa çorbası ve kremalı tavuklu mantarlı spagetti yapıyor.
65lAntep Fıstıklı CheesecakeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz antep fıstığı kullanarak, antep fıstıklı bakla sotesi, kayısı püresi ile pirzola ve antep fıstıklı cheesecake yapıyor.
64lTavuk Ciğeri BruschettaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tavuk ciğeri kullanarak,sote tavuk ile tavuk ciğeri pate ve tavuk ciğeri bruschetta yapıyor.
63lÇilek SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz çilek kullanarak, çilek salatası ve eton mess yapıyor.
62lPane CiğerHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuzu ciğer kullanarak, bezelye sotesiyle sote ciğer, dana bresaola ve soğan püresi ile pane ciğer yapıyor.
61lSarımsak ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz Taşköprü sarımsağı kullanarak, sote sarımsak, rokfor kreması ile antrikot ve sarımsak çorbası yapıyor.
60lEnginarlı Rezene SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kereviz sapı kullanarak, kereviz sap ile enginarlı rezene salatası ve kereviz sapı ile tavuk sote yapıyor.
59lKuzu Küşleme HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mango kullanarak, mangolu mısır salatası ve kuzu küşleme ile mango chutney yapıyor.
58lIspanaklı Kuzu PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ıspanak kullanarak, muskatlı kremalı ıspanak ile kuzu pirzola ve kremalı ıspanak çorbası yapıyor.
57lDana Bonfile HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz dana bonfile kullanarak, chateaubriand ile fondant patates ve fesleğenli mayonez ile bonfile, kuşkonmaz yapıyor.
56lShepherd’s PayHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kıyma kullanarak, Shepherd’s Pay ve Fas usulü köfte yapıyor.
55lWasabili Brokoli ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz brokoli kullanarak, deniz tarağı ile wasabili brokoli çorbası ve brokoli, patates ezmesi ile çipura yapıyor.
54lCevizli Tavuk GöğüsüHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ceviz kullanarak, armut ve cevizli chutney ile cevizle kaplı kuzu pirzola ve ceviz zeytin ezmesiyle doldurulmuş tavuk göğüs yapıyor.
53lSütlü Karides ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mısır kullanarak, mısırlı, hindistan cevizi sütlü karides çorbası ve ıspanaklı markiz sucuk ile mısır püresi yapıyor.
52lHavyarlı Karidesli SpagettiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz havyar kullanarak, havyarlı karidesli krema soslu spagetti ve havyarlı deniz taraklı bezelyeli velute yapıyor.
51lTatlı Patates ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tatlı patates kullanarak,uykuluk tava ile kimyonlu tatlı patates ve havuçlu zencefilli tatlı patates çorbası yapıyor.
50lFıstıklı FettuciniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ananas kullanarak,ananaslı, ızgara tavuklu, fıstıklı fettucini ve badem krokan ile ananas karpaçyo yapıyor.
49lKabak ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz taze kabak kullanarak,karides tava ile marine kabak ve kuşkonmazlı kremalı taze kabak çorbası yapıyor.
48lPatates Konfi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz patates kullanarak, ızgara tavuk ile naneli mayonezli patates salatası ve patates konfi ile kuşkonmazlı somon sarma yapıyor.
47lFırın BarbunHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz barbun kullanarak, tütsülenmiş bezelye püresi ile fırın barbun ve barbun çorbası yapıyor.
46lKuzu YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuzu kuşbaşı kullanarak, kuzu yahni ve ev yapımı kayısılı kuzu sucuk yapıyor.
45lBrüksel Lahanası SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz brüksel lahanası kullanarak, ördek göğüs ile kestaneli brüksel lahanası ve brüksel lahanası salatası yapıyor.
44lLorlu Domates ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz domates kullanarak, mozarella domates üçlemesi ve ayvalık lorlu domates çorbası yapıyor.
43lLevrek Tava İle Rezene HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz rezene kullanarak, levrek tava ile rezene mısır püresi ve jumbo karides ile tavada portakallı rezene yapıyor.
42lLağos KöfteHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz lağos kullanarak, sebzeli noodle ile tavada hardallı ballı lağos ve hardal otu salatası ile lağos köfte yapıyor.
41lSemizotu ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz semizotu kullanarak, çilekli semizotu salatası ve semizotu çorbası yapıyor.
40lÖrdek YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ördek but kullanarak,erikli bademli bulgur ile ördek konfi ve ördek yahni yapıyor.
39lBakla SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bakla kullanarak, ızgara çipura ile balık stoğuyla fava ve bakla salatası yapıyor.
38lYulaflı Ballı KurabiyeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bal kullanarak, tabule ile bal soslu tavuk baget ve yulaflı ballı kurabiye yapıyor.
37lFener BalığıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz fener balığı kullanarak, Marsilya usulü balık çorbası ve dana proşuttolu fener balığı yapıyor.
36lKoruk Otlu DürümHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz koruk otu kullanarak, .koruk otlu tavuklu salata ve koruk otlu, satır etli dürüm yapıyor.
35lKestane ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kestane kullanarak, sote bıldırcın ile fırında kestane ve kestane çorbası yapıyor.
34lPirzola İle Otlu PolentaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz polenta kullanarak, kuzu pirzola ile otlu polenta ve jumbo karides ile gorgonzolalı polenta yapıyor.
33lPastırmalı Buğday SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pastırma kullanarak, pastırmalı buğday salatası ve pastırmalı patates püresi ile fileminyon yapıyor.
32lFüme PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pirzola kullanarak, pastırmalı bebek patatesler ile füme pirzola ve patlıcanlı zeytin püreli kuzu pirzola yapıyor.
31lTavada Tekir HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tekir kullanarak, tavada tekir ile levrek brandad ve roka pestosu zeytin tozu ile fırında tekir yapıyor.
30lYabani Pirinçli ZerdeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yabani pirinç kullanarak, yasemin çayıyla pişmiş yabani pirinç ile kalamar ve yabani pirinçli zerde yapıyor.
29lIzgara Antrikot HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz mor lahana kullanarak, vişneli mor lahana püresi ile ızgara antrikot ve portakallı üzümlü mor lahana ile ızgara bonfile lokum yapıyor.
28lKapya Biberli PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kapya biberi kullanarak, kapya biber keçi peyniri ile cannoloni ve kurutulmuş kapya biberli kuzu pirzola yapıyor.
27lTavada Deniz LevreğiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz deniz levreği kullanarak, yıldız anasonlu enginar püresi ile tavada deniz levreği ve körili maydanoz püresi ile ızgara levrek yapıyor.
26lHindiba SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz hindiba kullanarak, böğürtlenli sos ile rokforlu hindiba salatası ve portakallı hindiba ile ballı ördek göğsü yapıyor.
25lSote Portobello MantarıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz portobello mantarı kullanarak, ızgara karides ve taze soğanlı mayonez ile sote portobello mantarı ve portobello, shitake mantarlı çorba yapıyor.
24lKuşkonmaz ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz beyaz kuşkonmaz kullanarak, beyaz kuşkonmazlı keçi peyniri salatası ve beyaz kuşkonmaz çorbası yapıyor.
23lSpagetti BolonezHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kıyma kullanarak, hamburger ve spagetti bolonez yapıyor.
22lTavuk SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz zencefil kullanarak, zencefilli havuç çorbası ve kereviz ve elma remoulade ile zencefilli tavuk salatası yapıyor.
21lPirzola İle Soğan PüresiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz arpacık soğan kullanarak, kuzu pirzola ile arpacık soğan püresi ve karamelize arpacık soğan çorbası yapıyor.
20lBalkabağı ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz espresso köpüklü, adaçaylı balkabağı çorbası ve çam fıstıklı baby ıspanaklı aşurelik buğdaylı taze kişnişli balkabağı salatası yapıyor.
19lArmut TatlısıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz armut kullanarak, narlı portakallı armut tatlısı ve fırınlanmış brie peyniri, mantar duksel ile armut püresi yapıyor.
18lDana FileminyonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bonfile kullanarak, tartar bonfile ve güney italya usulü patates ile dana fileminyon yapıyor.
17lNaneli Bezelye ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bezelye kullanarak, yasemin çayı buharında çipura ile bezelye püresi, sote ıspanak ve kavrulmuş fındık ile naneli bezelye çorbası yapıyor.
16lÖrdek GöğsüHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz ördek göğsü kullanarak, vişne incir ile ördek göğsü ve füme tereyağında sotelenmiş havuç ve kabaklar ile tavada ördek göğsü yapıyor.
15lCherry Domatesli BurrataHEMEN İZLE Bu bölümde,şefimiz burrata kullanarak, közde kapya biberi kuşkonmaz cherry domates ile burrata ve fesleğenli avokado püresi,kan portakalı segmentleri ile burrata yapıyor.
14lÇaylı Krem BruleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz çay kullanarak, çaylı krem brule ve çay içinde poşe edilmiş dil balığı ile üzümlü mercimek yapıyor.
13lBıldırcın Soslu SpagettiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz bıldırcını kullanarak, bıldırcın göğsü ile kremalı bıldırcın soslu spagetti ve fondant patates ile tavada bütün bıldırcın yapıyor.
12lYer Elması ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yer elması kullanarak, vanilyalı yer elması çorbası ve yer elması püresi ile zencefilli karides yapıyor.
11lKaridesli HumusHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz karides kullanarak, karides bisque ile somon ve karidesli humus yapıyor.
10lKuşkonmaz SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kuşkonmaz kullanarak, parmesan kremalı kuşkonmaz salatası ve ızgara kuşkonmaz ile kök kerevizli risotto yapıyor.
9lGnochiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz patates kullanarak, gnochi ve patates püre ve fileminyon yapıyor.
8lDeniz Tarağı CevicheHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz deniz tarağı kullanarak, karnabahar velute yeşil elma ile sote deniz tarağı ve domates tartar ile deniz tarağı ceviche yapıyor.
7lMantar Dolgulu Tavuk MousseHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz tavuk kullanarak, asma yaprağında humus dolgulu tavuk baget ve mantar dolgulu tavuk mousse yapıyor.
6lLor Peynirli Pancar ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz pancar kullanarak, keçi peynirli pancar salatası ve lor peynirli pancar çorbası yapıyor.
5lKinoa DürümHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz kinoa kullanarak, iki renkli kinoa salatası ve kinoa dürüm yapıyor.
4lLevrek CevicheHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz deniz levrek kullanarak, levrek ceviche ve enginarlı levrek yapıyor.
3lKörili UykulukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz uykuluk kullanarak, körili uykuluk ve limon reçelli uykuluk şiş yapıyor.
2lYeşil Elma SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz yeşil elma kullanarak, yeşil elma çorbası ve yeşil elma salatası yapıyor.
1lSomon FümeHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz somon kullanarak, somon confit ve somon füme yapıyor.