Address for watching
Digiturk abroad

Ayşe Böhürler

Gazeteci, belgesel yapımcısı, yazar ve Tv programcısı Ayşe Böhürler, bu hafta Deniz Ülke Arıboğan’ın konuğu oluyor.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Yemek Release date: 05.07.2020 Length: 27 min
16lAyşen ZamanpurHEMEN İZLE Deniz Ülke Arıboğan’ın sorularını Türk ve Dünya girişimciliğinin önde gelen ismi, Silk and Cashmere markasının kurucusu Ayşen Zamanpur cevaplıyor.
15lFaruk SürenHEMEN İZLE Türkiye’de spor yöneticiliğinin dününü ve bugününü, Deniz Ülke Arıboğan’ın sunduğu Bunu Yemekte Konuşalım’da duayen isim Faruk Süren’den dinliyoruz.
14lErtan ÖzyiğitHEMEN İZLE Teknolojik yenilikler ve digital çağ hayatımıza neler getirdi; hayatımızdan neler götürdü. Araştırmacı yazar ve tv programcısı Ertan Özyiğit, Deniz Ülke Arıboğan’ın sorularını yanıtlıyor.
13lUfuk TarhanHEMEN İZLE Fütürist ve yazar Ufuk Tarhan, Deniz Ülke Arıboğan’ın sorularını yanıtlıyor.
12lSelahattin YusufHEMEN İZLE Türk edebiyatının son yıllarda dikkat çeken kalemi Selahattin Yusuf, Deniz Ülke Arıboğan’ın sorularını yanıtlıyor.
11lUğur BatıHEMEN İZLE Akademisyen ve İletişim Uzmanı Uğur Batı, bu hafta “Bunu Yemekte Konuşalım”da Deniz Ülke Arıboğan’ın konuğu oluyor.
10lAkan AbdulaHEMEN İZLE İnsanlığın bugünü ve yarını üzerine zihin açıcı bir sohbete ne dersiniz? “Bunu Yemekte Konuşalım”da Deniz Ülke Arıboğan soruyor, ünlü gelecek bilimci Akan Abdula cevaplıyor...
9lNevzat TarhanHEMEN İZLE Modern hayatlarımızın çıkmazları, ruhsal sorunlar ve yaşama kültürümüzle ilgili konuların ele alınıyor.
8lAyşe BöhürlerHEMEN İZLE Kadın, yemek, siyaset ve kültür dünyasındaki gelişmelerin masaya yatırılıyor.
7lErgin AtamanHEMEN İZLE Başarılı spor adamı, Deniz Ülke Arıboğan’ın sunduğu programda spor dünyasındaki gelişmeleri, basketbolu ve spordaki yemek kültürünü konuşacak.
6lFüsun KuranHEMEN İZLE Birçok hayır kurumunda ve sosyal sorumluluk projesinde yer alan Kuran, halen kanserli çocuklar için dünya genelinde faaliyet gösteren bir uluslararası kuruluşun Türkiye temsilciliğini yürütüyor.
5lSedef OrmanHEMEN İZLE İş kadını, yazar ve modacı Sedef Orman, programda yazarlıktan modaya, iş hayatından lezzet avcılığına kadar bir çok konuda soruları yanıtlayacak.
4lKaan SekbanHEMEN İZLE Bunu Yemekte Konuşalım’da bu hafta Kaan Sekban var. Kaan Sekban, mizaha getirdiği yeni solukla adından sıkça söz ettiren sanatçılardan biri.
3lCandaş Tolga IşıkHEMEN İZLE Ev sahibimiz Deniz Ülke Arıboğan ve konuğu Candaş Tolga Işık, spordan siyasete, lezzetlerden dergiciliğe ve radyoların dünyasına kadar bir çok renkli konuyu masaya yatırıyor.
2lSinan CananHEMEN İZLE Beynimizin biyolojik yapısı nasıl? Beynimiz ve davranışlarımız arasında nasıl bir ilişki var? Ve insan beyniyle ilgili daha bir çok ilginç ayrıntılar ekrana geliyor.
1lElif DağdevirenHEMEN İZLE Deniz Ülke Arıboğan bu bölümde Elif Dağdeviren’i konuk ediyor.