Address for watching
Digiturk abroad

7.Bölüm

Celal Arpat ile Tarihi Lezzetler’de bu haftaki durağımız İzmir. Midye dolma için Zane Usta’nın, zeytinyağlı sebze yemekleri için Handan Usta’nın konuğu olacağız.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Yemek Release date: 13.01.2024 Length: 28 min
13l13.BölümHEMEN İZLE Gaziantep'in yöresel ve tarihi lezzetlerinden beyran için Ökkeş Usta'nın, mangal kebapları için Mehmet Usta'nın, kahke için Ömer Usta'nın konuğu olacağız.
12l12.BölümHEMEN İZLE Konya'nın yöresel ve tarihi lezzetlerinden Fırın Kebabı için Ali Usta'nın, geleneksel ve tarihi ev yemekleri için Harun Usta'nın konuğu olacağız.
11l11.BölümHEMEN İZLE Gaziantep'in yöresel ve tarihi ev yemekleri için Soner Olca'nın, geleneksel ve tarihi lezzetlerinden baklava için Ömer Çiftçi'nin konuğu olacağız.
10l10.BölümHEMEN İZLE Mardin’in yöresel ve tarihi lezzetlerini öğrenmek için Süleyman Engin’in konuğu olacak, tarihi sokaklarda lezzet turuna çıkacağız.
9l9.BölümHEMEN İZLE Ender Şire ile birlikte Adana'nın tarihi sokak lezzelerinden olan börek, burma tatlısı, lahmacun ve bici bicinin tadına bakacağız.
8l8.BölümHEMEN İZLE Ardından, Konya deyince ilk akla gelen yemeklerden etli ekmek için Mehmet Usta’nın konuğu olacağız.
7l7.BölümHEMEN İZLE Celal Arpat ile Tarihi Lezzetler’de bu haftaki durağımız İzmir. Midye dolma için Zane Usta’nın, zeytinyağlı sebze yemekleri için Handan Usta’nın konuğu olacağız.
5l5.BölümHEMEN İZLE Adana’nın yöresel ve tarihi lezzetlerinden patlıcanlı güveç için Erman Usta’nın, Adana kebabı için Cemil Usta’nın konuğu olacağız.
4l4.BölümHEMEN İZLE Sabah kahvaltımızı Ömer Tinte ile birlikte yapıp, yöresel yemekleri deneyimlemek için Şeyhmus Usta'yı ziyaret edeceğiz.
3l3.BölümHEMEN İZLE Arapgir'in 500 yıllık lezzeti tandır kebabı için Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'nun ve yöresel ev yemekleri için Mübin Usta’nın konuğu olacağız.
2l2.BölümHEMEN İZLE Celal Arpat ile Tarihi Lezzetler'de bu hafta Tokat'ın yöresel ev yemeklerini bizlere tanıtacak olan Süleyman Üzümcü ve Tokat Kebabı ustası Ender Usta'nın konuğu olacağız.
1l1.BölümHEMEN İZLE Pastırmacı Ahmet Usta'dan bölgenin vazgeçilmez lezzetlerinden olan pastırmanın önemini dinleyeceğiz ve yöresel yemek uzmanı Yavuz Emen'in konuğu olacağız.