Address for watching
Digiturk abroad

Mardin

Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal bu bölümde medeniyetler beşiği Mardin'de.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Yemek Release date: 04.03.2017 Length: 32 min
10l194.BölümHEMEN İZLE Şef Kaan Sakarya ve Şef Derin Arıbaş, usta damaklar için isli palamut, füme dana dil, bal kabaklı tortellini ve elmalı çıtır hazırlıyor.
9l193.BölümHEMEN İZLE Gurmelerimiz bu hafta, Şef Can Aras’ı ağırlıyor. Şef Aras, usta damaklar için hafızalarda iz bırakacak harika lezzetler hazırlıyor.
8l192.BölümHEMEN İZLE Gurmelerimiz bu hafta,Türkiye’deki gastromomi sektörünün öncülerinden Şef Mehmet Gürs’ü ağırlıyor.Şef Gürs, özgün yorumuyla usta damaklar için enfes bir çorba hazırlıyor.
7l191.BölümHEMEN İZLE Ödüllü Şef Aşkar, usta damaklar için beneksiz börülceli levrek, tahin soslu bahar sebzeleri ve güllü revani hazırlıyor.
6l190.BölümHEMEN İZLE Gurmelerimiz bu hafta, Şef Osman Sezener’i ağırlıyor. Şef Sezener, usta damaklar için hafızalarda iz bırakacak harika lezzetler hazırlıyor.
5l189.BölümHEMEN İZLE Gurmelerimiz Mehmet Yaşin ve Teoman Hünal, İtalyan Şef Nello Croce’yi misafir ediyorlar. Napolili şef, usta damaklar için bruschetta, cannoli, parmigiana, pizza burrata ve ızgara sebzeli pizza yapıyor.
4l188.BölümHEMEN İZLE Ödüllü Şef Taşdemir, usta damaklar için birbirinden özgün harika lezzetler hazırlıyor.
3l187.BölümHEMEN İZLE Gurmelerimiz bu hafta, Şef Osman Serdaroğlu’nu ağırlıyor. Şef Serdaroğlu, usta damaklar için kuşkonmaz tabağı ve arpa şehriyeli deniz mahsulleri hazırlıyor.
2l186.BölümHEMEN İZLE Lezzet avcılarımız bu hafta, ünlü Şef Hazer Amani’yi ağırlıyor. Şef Amani, usta damaklar için otlu ve enginarlı kuzu kaburga, iç baklalı ve dereotlu pilav hazırlıyor.
1l185.BölümHEMEN İZLE Bu hafta, 2022 Michelin Guide İstanbul’da kendisine yer bulan Şef Murat Deniz Temel’i ağırlıyorlar. Ödüllü şef, erik tava, küflü peynirli yağ somunu ve lübnan usulü kuzu tartar hazırlıyor.