Address for watching
Digiturk abroad

11lSoya Sosta Marine Edilmiş Dana BanfileHEMEN İZLE Fehmi şef ve asistanı bu bölümde kinoa ve brüksel lahanası ile soya sosta marine edilmiş dana bonfile yapıyor.
10lKuzu Pirzolalı Naneli Yoğurt Soslu Bazlama SandviçHEMEN İZLE Fehmi şef ve asistanı bu bölümde kuzu pirzolalı naneli yoğurt soslu bazlama sandviç yapıyor.
9lLevrek CevıcheHEMEN İZLE Fehmi Şef ve asistanı bu bölümde levrek cevıche ve balık çorbası yapıyor.
8lHamburgerHEMEN İZLE Fehmi şef ve asistanı bu bölümde hamburger ile yağsız tavada vejetaryen mücverburger yapıyor.
7lBallı Acılı Hindi ButHEMEN İZLE Fehmi şef ve asistanı bu bölümde ballı acılı hindi but ve kök sebzeler ile taze otlu karabuğday salatası yapıyor.
6lFırında Kuzu KolHEMEN İZLE Fehmi şef ve asistanı bu bölümde fırında kuzu kol, ızgara enginar kalbi ve çiğ bademli kuskus pilavı yapıyor.
5lBalkabaklı Şerbetli BörekHEMEN İZLE Fehmi Şef ve asistanı bu bölümde balkabaklı şerbetli börek ve balkabaklı hafif acılı baharatlı börek yapıyor.
4lTavada Tereyağlı Levrek HEMEN İZLE Fehmi Şef ve asistanı bu bölümde tavada tereyağlı levrek ve polenta yapıyor.
3lSarımsak ÇorbasıHEMEN İZLE Fehmi şef ve asistanı bu bölümde sarımsak çorbası ve ekşi maya ekmeğinde parmesanlı tavuk sandviç yapıyor.
2lGlutensiz Lazanya HEMEN İZLE Fehmi Şef ve asistanı bu bölümde glutensiz lazanya yapıyor.
1lKarnabahar ÇorbasıHEMEN İZLE Fehmi Şef ve asistanı bu bölümde karnabahar çorbası, sebze güveç ve siyez bulguru yapıyor.