93lSri Lanka Tarzı Soğanlı Körili TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Geoff Jansz 'In klasik yemeklerinden, Sri Lanka tarzı soğanlı körili tavuk ve tütsülenmiş baharatlı domates ile biber çorbası yapıyor.
92lBezelyeli Fasulyeli Mantarlı Taze Baharatlı Kuzu..HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Jun Tanaka 'In klasik yemeklerinden, bezelyeli fasulyeli mantarlı taze baharatlı kuzu pirzola ve kaparili somon ile kıtır sebze salatası yapıyor.
91lBalkabaklı Mantar ile Roka Pestolu FarfalleHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, David Burke 'ın klasik yemeklerinden, balkabaklı mantar ile roka pestolu farfalle ve jumbo karides ile beyaz fasulyeli humusu yapıyor.
90lBezelye Soslu UykulukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Mark Hix 'ın klasik yemeklerinden, bezelye soslu uykuluk ve kuşkonmaz salatası keçi peyniri ile pancar yapıyor.
89lSote PatatesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Stefano Manfredi 'ın klasik yemeklerinden, sote patates, domatesli zeytinli ile domates suyunda pişmiş levrek ve mantarlı kestane çorbası yapıyor.
88lKaramelize Elmalı Mor Lahanalı Baharatlı Ördek HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Claire Smyth'ın klasik yemeklerinden, karamelize elmalı mor lahanalı baharatlı ördek ve akçaağaç şuruplu, pırasalı tatlı patates çorbası yapıyor.
87lZerdeçallı Kajunlu SomonHEMEN İZLE Ayrıca kuru üzüm ve kaparili yer elması püresi ile bonfile de yapıyor.
86lPastırmalı Fener Balığı SoteHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Colin Buchan'ın klasik yemeklerinden, pastırmalı fener balığı sote ile kaparili pancar püresi ve siyah sarımsaklı bezelyeli roka çorbası yapıyor.
85lMısırlı Misket Limonlu Mayonez ile AntrikotHEMEN İZLE Şefimiz, Hugo Ortega'ın klasik yemeklerinden, mısırlı misket limonlu mayonez ile antrikot ve baharatlı kalem pirzola ile kimyonlu bademli tatlı patates ezmesi yapıyor.
84lPekmezli Nar Ekşili TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Peter Gordon'ın klasik yemeklerinden, pekmezli nar ekşili tavuk ile avokadolu humus ve bulgurlu karamelize havuçlu kapari ile cevizli salata yapıyor.
83lKaramelize Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Bill Granger'ın klasik yemeklerinden, karamelize tavuk ile yabani pirinç pilavı ve noodle ve kajun fıstığı salatası ile bonfile yapıyor.
82lPatates RisottosuHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Gary Danko'ın klasik yemeklerinden, patates risottosu ve yaban turplu kuşkonmazlı kırmızı soğanlı somon yapıyor.
81lAntrikotHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Brad Long'ın klasik yemeklerinden, antrikot, kuskus ile yeşil fasulye salatası ve havuçlu elma çorbası yapıyor.
80lBallı Hardallı Sos ile Tütsülenmiş LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Julien Royer'ın klasik yemeklerinden,ballı hardallı sos ile tütsülenmiş levrek ve hindiba,hindistan cevizi sütünde kuru meyveler ile karides yapıyor.
79lHurmalı Karamelize Soğan ile Soyalı Ballı Tavuk...HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Marc Mcewan'ın klasik yemeklerinden, hurmalı karamelize soğan ile soyalı ballı tavuk pırasa ve somonlu fusulli yapıyor.
78lKimyonlu Havuç Püresi ile Ördek HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, James Knappet'ın klasik yemeklerinden, kimyonlu havuç püresi ile ördek ve muskatlı ıspanaklı rezeneli levrek yapıyor.
77lMantar Sosunda Yedikule MaruluHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Thomas Sellers'ın klasik yemeklerinden, mantar sosunda Yedikule marulu ile karides ve ördekli zencefil turşusu ile rokfor soslu sandviç yapıyor.
76lBonfileHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Simon Gueller'ın klasik yemeklerinden, bonfile, mantar püresi ile tereyağında patates ve balkabağı çorbası ile kabak çekirdeği püresi yapıyor.
75lLevrek HaşlamaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Peter Gilmore'ın klasik yemeklerinden, levrek haşlama, bezelye ile taze otlar ve mantarlı tavuklu kore çorbası yapıyor.
74lBallı Yoğurtlu Sote TavukHEMEN İZLE Bu bölümde,şefimiz,Bruno Laubet'ın klasik yemeklerinden,ballı yoğurtlu sote tavuk ile elma suyunda pişmiş mısırlı kinoa ve üzümlü,erik ile vişne kurulu bıldırcın yapıyor.
73lBiberiyeli Tütsülenmiş Antrikot HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, biberiyeli tütsülenmiş antrikot ile sarımsak püresi ve paprikalı levrek, naneli portakal sosu ve portakal suyunda pişmiş patates yapıyor.
72lYaban Turbu Soslu Füme SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Raymond Blanc'ın klasik yemeklerinden, yaban turbu soslu füme somon ile pancar salatası ve pistou çorbası yapıyor.
71lÇipura ile Patates BravasHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Rick Stein'ın klasik yemeklerinden, çipura ile patates bravas ve narlı buğday salatası yapıyor.
70lKıtır Karides HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Tim Raue'ın klasik yemeklerinden, kıtır karides ile wasabili mayonez ve mango salatası ile levrekli elma salatası yapıyor.
69lNane Zencefil Soslu Sote Levrek HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Kyle Connaughton'ın klasik yemeklerinden, nane zencefil soslu sote levrek ile bezelyeli pesto ve shitaki mantarlı, pirinçli çipura çorbası yapıyor.
68lTavada Ördek GöğsüHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Peter Goossens 'ın klasik yemeklerinden, tavada ördek göğsü, mercimek ile ıspanak ve acılı karides ile ananas sote yapıyor.
67lKaramelize TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Daniel Rose 'ın klasik yemeklerinden, karamelize tavuk, soslu pırasa ile pancar ve sarımsak çorbası yapıyor.
66lSote Somonlu KuşkonmazHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Patrick Kriss 'ın klasik yemeklerinden, sote somonlu kuşkonmaz ile kuru mantar ve camambert, armut ile fındıklı salata yapıyor.
65lKarides, Bezelye ile Fesleğenli Farfalle HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Paul Bertolli 'ın klasik yemeklerinden, karides, bezelye ile fesleğenli farfalle ve patatesli enginar çorbası yapıyor.
64lDomates,Mercimek İle Hellim SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Yotam Ottolenghi'ın klasik yemeklerinden, domates, mercimek ile hellim salatası ve domates, irmik ile maydanoz çorbası yapıyor.
63lDeniz TarağıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, John Campbell'ın klasik yemeklerinden, deniz tarağı, tütsülenmiş pancar ile kuşkonmaz ve vişneli ördekli vanilyalı limelı patates püresi yapıyor.
62lSarımsaklı KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Joel Robuchon'ın klasik yemeklerinden, sarımsaklı karides ile kerevizli mayonez ve tarhunlu mantarlı tavuk sote yapıyor.
61lKıtır ÇipuraHEMEN İZLE Şefimiz, Nathan Outlaw'ın klasik yemeklerinden,kıtır çipura,konfit pırasa ile maydanozlu mayonez ve hindistan cevizi sütünde haşlanmış levrek ile fındıklı salata yapıyor.
60lTahinli Karnabaharlı Kuşkonmaz Salatası HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Anthony Bourdain 'ın klasik yemeklerinden tahinli karnabaharlı kuşkonmaz salatası ile susam yağında levrek ve kıtır tavuklu mantar çorbası yapıyor.
59lBöğürtlenli Soğanlı KuskusHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Ming Tsai 'ın klasik yemeklerinden böğürtlenli soğanlı kuskus ile zencefilli bonfile ve çaylı somon ile ılık mantar salatası yapıyor.
58lKaridesli MayonezHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Nathan Outlaw 'ın klasik yemeklerinden karidesli mayonez, portakallı rezene ile levrek tava ve tütsülenmiş çipura ile patates çorbası yapıyor.
57lKaridesli Peynirli Karnabahar Püresi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Jason Atherton 'In klasik yemeklerinden karidesli peynirli karnabahar püresi ile levrek ve balzamikli keçi peynirli pancar çorbası yapıyor.
56lHindistan Cevizli, Kremalı, Körili Levrek EzmesiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, David Thompson 'ın klasik yemeklerinden hindistan cevizli, kremalı, körili levrek ezmesi ve karidesli baharatlı noodle yapıyor.
55lMantarHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Gary Rhodes 'In klasik yemeklerinden mantar, ıspanak sosu ile deniz tarağı ve limonlu tarçınlı vişne çorbası yapıyor.
54lLavantalı Ördek GöğsüHEMEN İZLE Şefimiz,Daniel Humm 'ın klasik yemeklerinden lavantalı ördek göğsü ile portakallı havuç püresi ve karamelize kayısı ile fırın domatesli mozarella salatası yapıyor.
53lÜzüm Yapraklı MayonezHEMEN İZLE Şefimiz,Lefteris Lazarou 'ın klasik yemeklerinden üzüm yapraklı mayonez ile domates kurusu dolgulu tavuk but ve pastırmalı bezelye,taze rezene püresi ile levrek yapıyor.
52lÜzümlü Yedikule Marulu Sosu ile PirzolaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Tom Kitchin 'ın klasik yemeklerinden üzümlü Yedikule marulu sosu ile pirzola ve pırasalı kuru erikli bıldırcın çorbası yapıyor.
51lTaze Soğanlı Naneli PestoHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Curtis Duffy 'ın klasik yemeklerinden taze soğanlı naneli pesto ile karaağaç şuruplu, tane hardallı fırın pirzola dana antrikot, böğürtlenli kinoa, t
50lHindistan Cevizi Sütlü,Körili KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Gaggan Anand 'ın klasik yemeklerinden hindistan cevizi sütlü, körili karides ve garam masalalı ile zencefilli kuzu yahni yapıyor.
49lBurrataHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, April Bloomfield 'ın klasik yemeklerinden burrata, sote kereviz ile fesleğenli pesto ve fırında ballı somon ile kuşkonmaz yapıyor.
48lYoğurt, Nohut, Salatalık ile TandoriHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alyn Williams 'ın klasik yemeklerinden yoğurt, nohut, salatalık ile tandori deniztarağı kaymaklı körili levrek ile taze soğanlı kinoa risotto yapıyor
47lSalsa Verde Sos ile Dana Antrikot HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, James Martin'ın klasik yemeklerinden salsa verde sos ile dana antrikot ve ızgara kuşkonmaz ile kremalı spagetti yapıyor.
46lMaydanoz Yağında Fındıklı KuşkonmazHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz,David Kinch'ın klasik yemeklerinden maydanoz yağında, fındıklı kuşkonmaz ile fırında acı tatlı hardallı somon ve kefirli kereviz sapı çorbası yapıyor.
45lBallı Yer Elması PüresiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Heinz Beck'ın klasik yemeklerinden ballı yer elması püresi ile portakallı havuçlu ördek ve trüflü fasulye püresi ile baharatlı panko kaplı çipura yapıyor.
44lPortakallı Taze Baharatlı Kuskus HEMEN İZLE Şefimiz,Charlie Trotter'ın klasik yemeklerinden portakallı taze baharatlı kuskus ile pekmezli soyalı somon ve pırasalı domatesli kinoa ile sarımsak soslu bonfile yapıyor.
43lBallı Tane Hardallı UykulukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Bo Bech'ın klasik yemeklerinden ballı tane hardallı uykuluk ile nohut ve çikolata karamel sos ile mavi peynir yapıyor.
42lBrokoli PüresiHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Sat Bains'ın klasik yemeklerinden brokoli püresi ile fırında somon ve bezelye, badem ve taze soğan ile enginar çorbası yapıyor.
41lDeniz Tarağı ile Rezene ÇorbasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Dan Barber'ın klasik yemeklerinden deniz tarağı ile rezene çorbası ve zeytinyağında poşe edilmiş karides ile sebze ezmesi yapıyor.
40lDashili Soyalı Tavuk ile Sote SebzelerHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Niki Nakayaman'ın klasik yemeklerinden dashili soyalı tavuk ile sote sebzeler ve semizotu, turp salatası ile fırında somon yapıyor.
39lSote Hindiba ile Buğulama ÇipuraHEMEN İZLE Bu bölümde,Claude Bosiin klasik yemeklerinden portakallı havuçlu tereyağ,sote hindiba ile buğulama çipura,tütsülenmiş tereyağ ile kuru etli kuşkonmaz çorba yapıyor.
38lBalzamik Sos ile SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Michael Cimarusti'ın klasik yemeklerinden mantar, kayısı, istridye mantarı balzamik sos ile somon ve kuru mantar suyunda pişmiş levrek yapıyor.
37lMantar, Tarhun ve Baby Ispanak HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Mıchael Caınes'ın klasik yemeklerinden mantar, tarhun ve baby ıspanak ile ballı ördek göğsü ve karidesli körili havuç çorbası yapıyor.
36lAcılı Balkabağı ile Aromatik Levrek HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Jean Georges Vongerichten'ın klasik yemeklerinden acılı balkabağı ile aromatik levrek ve karidesli avokado salatası yapıyor.
35lVanilyalı PazıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Guy Savoy'ın klasik yemeklerinden vanilyalı pazı ile baharatlı çıtır levrek ve mantarlı ıspanaklı graten yapıyor.
34lNew Orleans Stili Tavuk HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Emeril Lagasse'ın klasik yemeklerinden New Orleans stili tavuk ve cajun somon ile bademli brüksel lahanası yapıyor.
33lKaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Shannon Bennett'ın klasik yemeklerinden karides, kum midyesi ile arpa şehriye çorbası ve fıstık soslu haşlanmış bonfile salatası yapıyor.
32lKinoa ve Bakla SalatasıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Anthony Demetre'ın klasik yemeklerinden kinoa ve bakla salatası ile ballı-limonlu tavuk ve paprikalı-bozalı yoğurt ile fırında kuzu pirzola yapıyor.
31lBuharda LevrekHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Justin Quek'ın klasik yemeklerinden buharda levrek, sote lahana ile midye sosu ve kıtır buğday, semizotu ve ılık domates salatası yapıyor.
30lHindistan Cevizi Sütlü LahanaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Soenil Bahadoer'ın klasik yemeklerinden hindistan cevizi sütlü lahana ile somon ve deniz tarağı üç farklı karnabahar yapıyor.
29lÇipuraHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Philip Howard'ın klasik yemeklerinden çipura, tütsülenmiş kereviz püresi, fındık pestosu ve kahve glazeli fileminyon ile zerdeçallı enginar yapıyor.
28lPancarHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Virgilio Martinez'ın klasik yemeklerinden pancar, çilek ve mısırlı kinoa ve glaze tatlı patates ile tavuk yapıyor.
27lYaban Turplu Pancar Püresi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Neil Perry'ın klasik yemeklerinden yaban turplu pancar püresi ile balık ve tatlı patatesten domates soslu gnocchi yapıyor.
26lUykulukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Helen Darroze'ın klasik yemeklerinden uykuluk, baharatlı havuç püresi ile deniz tarağı ve tarhunlu, mantarlı pastırmalı tavuk yapıyor.
25lPatates RisottosuHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Brett Graham'ın klasik yemeklerinden patates risottosu ve sarımsak glazeli patlıcan, karamelize zeytin ile kuzu pirzola yapıyor.
24lİncirli Acılı Tagliatelle HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Ruth Rogers'ın klasik yemeklerinden incirli acılı tagliatelle ve bezelyeli taze kabak çorbası yapıyor.
23lPazılı Zencefilli Soya Vinegrette HEMEN İZLE Şefimiz, Eric Ripert'ın klasik yemeklerinden pazılı zencefilli soya vinegrette ile tavada somon ve zencefilli turp püresi, shitaki mantarları ile fener balığı yapıyor.
22lKuzu Kuşbaşı ile AnçuezHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Giorgio Locatelli'ın klasik yemeklerinden kuzu kuşbaşı ile ançuez, biberiye ve tava levrek, yeşil mercimek ile maydanoz sosu yapıyor.
21lKaridesli HumusHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Pierre Gagnaire'ın klasik yemeklerinden karidesli humus ve fındık kruton ile çikolata çorbası yapıyor.
20lKestane Soslu Dülger TavaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Tom Aikens'ın klasik yemeklerinden kestane soslu dülger tava ve lime sosu, elma püresi ve tava levrek yapıyor.
19lTavada Ördek ve RokaHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Jacques Pepin'ın klasik yemeklerinden tavada ördek ve roka, fındık, kıtır ördek derisi salatası ve kabak sote ile karides köfteleri yapıyor.
18lGreyfurt Sos İle Tarçın Şişte Karides PancarHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Grant Achatz'ın klasik yemeklerinden iki farklı greyfurt sos ile tarçın şişte karides pancar ve taze kabak çorbası levrek sote yapıyor.
17lTrompet Mantar HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Jose Andres'ın klasik yemeklerinden iki farklı pırasa ile trompet mantar ve soğuk pancar ile domates çorbası yapıyor.
16lPekanHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Marcus Samuelsson'ın klasik yemeklerinden pekan, böğürtlen kurusu ile fırında baharatlı balkabağı ve Helga’nın köfteleri yapıyor.
15lSirkede TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Paul Bocusse'ın klasik yemeklerinden sirkede tavuk ile tereyağda baton patates ve antep fıstıklı karışım ile pırasa patates çorbası yapıyor.
14lKahve,Soda İle Marine Edilmiş Fırın TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Susur Lee'ın klasik yemeklerinden kahve, soda ile marine edilmiş fırın tavuk ve kuru domatesli deniz tarağı ile havuç püresi yapıyor.
13lYeşil Zeytinli Turplu Tavuk Yahni HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Daniel Boulud'ın klasik yemeklerinden yeşil zeytinli turplu tavuk yahni ve kestaneli bolonez sos ile kulak makarna yapıyor.
12lChilili Portakallı Maydanozlu Ançuezli KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alice Waters'ın klasik yemeklerinden chilili portakallı maydanozlu ançuezli jumbo karides ve hindili karalahanalı mantar çorbası yapıyor.
11lLimonlu Zeytinli Maydanozlu Arpa Şehriye ile TekirHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Chris Galvin'ın klasik yemeklerinden limonlu zeytinli maydanozlu arpa şehriye ile tekir ve karamelize ıspanaklı havuçlu dülger yapıyor.
10lKapariHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Angela Hartnett'ın klasik yemeklerinden kapari, zeytin, domates soslu rib-eye ve ıspanak, ceviz ve peynir sos ile taze papardelle yapıyor.
9lKök Kereviz RisottosuHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alain Passard'ın klasik yemeklerinden kök kereviz risottosu ve roka çorbası ile parmesan kreması yapıyor.
8lDeniz TarağıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Marcus Wareing'ın klasik yemeklerinden deniz tarağı, körili yer elması püresi ve mantar çorbası ile tekir yapıyor.
7lFırında Somon HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Tetsuya Wakuda'ın klasik yemeklerinden fırında somon ile maydanoz kapari püresi yapıyor.
6lBallı Nane Soslu Bebek HavuçHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Wolfgang Puck'ın klasik yemeklerinden ballı nane sosulu bebek havuç ile kuzu pirzola ve baharatlı balkabağı çorbası yapıyor.
5lTurunç Soslu Brokoli Püresi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Pierre Koffman'ın klasik yemeklerinden turunç soslu brokoli püresi ile tava levrek ve enginar ile baharatlı ördek yapıyor.
4lKıtır SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Thomas Keller'ın klasik yemeklerinden kıtır somon, pırasa ile beurre blanc ve körili karnabahar çorbası ile pancar cipsi yapıyor.
3lPatates ile Antrikot ve Mozarella Topları HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Heston Blumenthal'ın klasik yemeklerinden 3 kere pişmiş patates ile antrikot ve mozarella topları ile mükemmel haşlanmış yumurta yapıyor.
2lSebze YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alaın Ducasse'ın klasik yemeklerinden sebze yahni ile mantar duxelles ve domates penne ile jumbo karides yapıyor.
1lBonfile ile Patates MousseHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Joel Robuchon'un klasik yemeklerinden bonfile ile patates mousse ve baby havuç ile kremalı limonotlu soslu levrek yapıyor.