Address for watching
Digiturk abroad

15lSirkede TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Paul Bocusse'ın klasik yemeklerinden sirkede tavuk ile tereyağda baton patates ve antep fıstıklı karışım ile pırasa patates çorbası yapıyor.
14lKahve,Soda İle Marine Edilmiş Fırın TavukHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Susur Lee'ın klasik yemeklerinden kahve, soda ile marine edilmiş fırın tavuk ve kuru domatesli deniz tarağı ile havuç püresi yapıyor.
13lYeşil Zeytinli Turplu Tavuk Yahni HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Daniel Boulud'ın klasik yemeklerinden yeşil zeytinli turplu tavuk yahni ve kestaneli bolonez sos ile kulak makarna yapıyor.
12lChilili Portakallı Maydanozlu Ançuezli KaridesHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alice Waters'ın klasik yemeklerinden chilili portakallı maydanozlu ançuezli jumbo karides ve hindili karalahanalı mantar çorbası yapıyor.
11lLimonlu Zeytinli Maydanozlu Arpa Şehriye ile TekirHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Chris Galvin'ın klasik yemeklerinden limonlu zeytinli maydanozlu arpa şehriye ile tekir ve karamelize ıspanaklı havuçlu dülger yapıyor.
10lİmza YemeklerHEMEN İZLE İmza Yemekler, gastronomi dünyasına yön veren usta şeflere ait orijinal tariflerin, Murat Bozok tarafından uygulandığı program...
9lKök Kereviz RisottosuHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alain Passard'ın klasik yemeklerinden kök kereviz risottosu ve roka çorbası ile parmesan kreması yapıyor.
8lDeniz TarağıHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Marcus Wareing'ın klasik yemeklerinden deniz tarağı, körili yer elması püresi ve mantar çorbası ile tekir yapıyor.
7lFırında Somon HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Tetsuya Wakuda'ın klasik yemeklerinden fırında somon ile maydanoz kapari püresi yapıyor.
6lBallı Nane Soslu Bebek HavuçHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Wolfgang Puck'ın klasik yemeklerinden ballı nane sosulu bebek havuç ile kuzu pirzola ve baharatlı balkabağı çorbası yapıyor.
5lTurunç Soslu Brokoli Püresi HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Pierre Koffman'ın klasik yemeklerinden turunç soslu brokoli püresi ile tava levrek ve enginar ile baharatlı ördek yapıyor.
4lKıtır SomonHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Thomas Keller'ın klasik yemeklerinden kıtır somon, pırasa ile beurre blanc ve körili karnabahar çorbası ile pancar cipsi yapıyor.
3lPatates ile Antrikot ve Mozarella Topları HEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Heston Blumenthal'ın klasik yemeklerinden 3 kere pişmiş patates ile antrikot ve mozarella topları ile mükemmel haşlanmış yumurta yapıyor.
2lSebze YahniHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Alaın Ducasse'ın klasik yemeklerinden sebze yahni ile mantar duxelles ve domates penne ile jumbo karides yapıyor.
1lBonfile ile Patates MousseHEMEN İZLE Bu bölümde, şefimiz, Joel Robuchon'un klasik yemeklerinden bonfile ile patates mousse ve baby havuç ile kremalı limonotlu soslu levrek yapıyor.