Address for watching
Digiturk abroad

Ozan Veryeri

İstikamet Ege’de bu kez konuğumuz Akdeniz foklarının korunması için faaliyet gösteren Sualtı Araştırmaları Derneği Akdeniz Foku Araştırma Grubu temsilcisi Ozan Veryeri .
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Yemek Release date: 10.02.2020 Length: 29 min
10lŞahika ErcümenHEMEN İZLE Ege’nin derinliklerini en iyi bilen isimlerden Ercümen bize sualtını anlatacak. Deniz kirliliği konusunda endişelerini ve uyarılarını dinleyeceğiz.
9lOzan VeryeriHEMEN İZLE Ege’de balıkçılık, doğal hayat ve korunması üzerine çok keyifli bir sohbetimiz olacak.
8lMehmet ÇağçağHEMEN İZLE Yarattığı daral ve timsah karakterleri unutulmayan, yapıtaşlarından biri olduğu Leman dergisini modern mizah tarihimize geçirmiş bir usta o. Çağçağ ile Ege’yi korumak için nasıl sorumluluklara sahip olduğumuzu bir kez daha düşündürecek.
7lDeniz Kurt GörsevHEMEN İZLE Milano merkezli şirketiyle de mega yatlara şef ve hostes sağlıyor. Aynı zamanda uluslararası sularda yüzen 60 metre üzeri mega yatlarda baş şef olarak çalışan ilk Türk mutfak ustası. Dolayısıyla deniz ürünleri de uzmanlık konuları arasında.
6lOsman SezenerHEMEN İZLE Temel pişirme yöntemi, gerçek tadı ortaya çıkartan açık ateş. Her yemeğin buraya özgü el yapımı tabaklarla sunulduğu restoranda tarifler de en yalın haliyle anlatılabilecek şekilde sunuluyor. Ege’den çıkan kısa zamanda tüm Türkiye’de bilinen bir şef olan Osman Sezener’in hikayesi İstikamet Ege‘de .
5lAyşegül DinçkökHEMEN İZLE Fotoğraf sanatçısı gözüyle Ege’de yok olan türler ve kirlilik üzerine sohbet edeceğiz. Onun gençliğinden bu güne Ege ile olan ilişkisi ve deniz altına olan tutkusu sohbetimizin teması olacak.
4lZafer KızılkayaHEMEN İZLE Akdeniz keşiş foku, kum köpekbalığı gibi nesli tehlike altında olan türler ve bunların yaşadığı deniz ekosistemlerinin izlenmesi ve restorasyonu Zafer Kızılkaya’nın öncelikli çalışma konularından. Kızılkaya Ege’nin sorunlarını bizlere anlatıyor.
3lÇağlar BozçağaHEMEN İZLE Kendimizi onun ve Engin Ünal’ın dalgıçlık deneyimine emanet ederek Turgutreis açıklarındaki gizli dünyaya misafir oluyoruz.
2lTuluhan TekelioğluHEMEN İZLE Balıkçı kadınların hikayelerini anlatacak bize Tekelioğlu. Özellikle son dönemde kadın eksenli belgesel ve kitaplarıyla gündemde olan Tuluhan Tekelioğlu, Kybele’den günümüze Anadolu kadınının mücadelesini anlatacak. Tekelioğlu, günümüzde Akyaka’yı meşhur yapan bir spora da değinecek.
1lErtuğrul ÖzkökHEMEN İZLE Gazeteciliğinin yanı sıra çok iyi bir gurme olarak da bilinen Özkök, artık Ege’nin gastronomi merkezi haline gelen Urla’da ünlü Şef Ozan Kumbasar’a konuk oluyor.