Address for watching
Digiturk abroad

Pideci Murat Usta

Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, İstanbul Sultanbeyli'ye konuk oluyor ve meşhur Trabzon pidecisi Murat Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz...
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Yemek Release date: 06.01.2019 Length: 14 min
91lUlaş UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta Konya’da,Selçuklu ve Mevlevi mutfağının lezzetlerini dönemin kültürüne uygun olarak hazırlayan, Ulaş Usta’nın tarihi mekanına konuk oluyor.
90lDönerci Dursun UstaHEMEN İZLE Kuzu etinden, meşe odunu ile pişirdiği meşhur Ankara dönerinin sırlarını ve hikayesini, Dönerci Dursun Ustadan öğreniyoruz.
89lFatih UstaHEMEN İZLE Konya’da babası Hasan Şendağlı ile birlikte,Melike Hatun Çarşısı’ndaki fırınında,birbirinden lezzetli yağ somunları yapan Fatih Usta'nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
88lBarış DeveciHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları’nda bu hafta İstanbul’da, yöresel ürünleri kullanarak Hatay kahvaltısı hazırlayan Barış Deveci’nin hikayesini ekranlara getiriyoruz.
87lMustafa TaşkıranHEMEN İZLE Odun ateşinde, zeytinyağı ile tatlandırarak ağı ağır pişirdiği kuzuları, kuş üzümlü pilavla servis eden kuzu çevirme ustası, Mustafa Taşkıran'ın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
86lSevi Ulus ŞenüstekHEMEN İZLE Dedesi Erol ustadan öğrendiği şambali tatlısını yapmaya devam eden genç lezzet ustası Sevi Ulus Şenüstek'in hikayesini ekranlara getiriyoruz.
85lHüseyin MersinHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İzmir Çeşme'de, damla sakızlı dondurma deyince akla ilk gelen usta olan Hüseyin Mersin'e konuk oluyoruz.
84lAhmet UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul'da oğlu ile birlikte Mardin usulü etli çiğ köfte yapan Ahmet Usta’nın lezzetli hikayesini ekranlara getiriyoruz.
83lJulia UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta İstanbul Göktürk’teyiz. Kruvasanları ve butik pastaları ile sevilen Julia ustanın renkli hikayesini ekranlara getiriyoruz.
82lSelahattin BabaoğluHEMEN İZLE Dedesi ve babasından öğrendiği “Tak Tak Kebabı”nı geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Selahattin Babaoğlu'nun hikayesini ekranlara getiriyoruz.
81lKokoreççi Mahmut UstaHEMEN İZLE Kokoreci, kendine has sosuyla davul fırında yaklaşık 3-4 saat pişirip misafirlerine sunan Mahmut ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
80lAziz UstaHEMEN İZLE Babası Ali Ustadan öğrendiği 'Tire Kebabı'nı, kardeşleriyle birlikte geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Aziz Usta'nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
79lMuammer UstaHEMEN İZLE İstanbul Beyoğlu’ndaki tarihi tezgahında Anadolu’nun sevilen sokak lezzetlerinden ''Niğde Usülü Kelle Söğüş'' yapan Muammer Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
78lKebapçı Erdal UstaHEMEN İZLE İstanbul'daki mekanında birbirinden lezzetli kebaplar ve lahmacunlar yapan Giresunlu kebap ustası Erdal Demir’in hikayesini ekranlara getiriyoruz.
77lYöresel Yemekler Fahriye UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Kastamonu'dayız. Birbirinden lezzetli yöresel yemekler yapan Fahriye ustanın hikayesi ekrana geliyor.
76lÇiğ Börekçi İsmail UstaHEMEN İZLE Eski Bakırcılar Çarşısı'ndaki mütevazi mekanında 1962'den beri çiğ börek yapan İsmail ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
75lKadıköyHEMEN İZLE 1945'ten beri rengarenk akide şekerleri ve çeşit çeşit lokumlar yapan, Şekerci Nurtekin Usta’nın tatlı yolculuğunu ekranlara getiriyoruz.
74lDönerci Nail UstaHEMEN İZLE Meşhur Kastamonu dönerini, üçüncü kuşak olarak dedesinden öğrendiği gibi yapmaya devam eden Nail ustanın hikayesini ekrana getiriyoruz.
73lİznikHEMEN İZLE Su değirmeninde öğüttükleri unlarla, taş fırınlarda birbirinden lezzetli ekmekler pişiren Nebahat ve Ayhan ustanın hikayesini ekrana getiriyoruz...
72lMustafa UstaHEMEN İZLE Sevilen bir düğün yemeği olan 'iskilip dolmasını' her zaman yenebilmesi için restoranında geleneksel yöntemlerle hazırlayıp sunan Mustafa Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
71lİstanbulHEMEN İZLE Kadıköy Hasanpaşa’daki dükanında birbirinden lezzetli Osmanlı şerbetlerini geleneksel yöntemlerle yapan Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
70lManisaHEMEN İZLE Babası Cemal Yansiler'den öğrendiği 'Manisa Kebabı'nı geleneksel yöntemlerle yapmaya devam eden Nuri Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
69lKapamacı Uğur UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Alaşehir'deyiz. Bir çeşit mantı olan Alaşehir'e özgü 'Kapama'yı 1987'den beri yapan Uğur ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
68lTarsus Kebapçısı Yusuf UstaHEMEN İZLE Babası Eyüp ustadan öğrendiği 'Tarsus Kebabı'nı oğlu ile birlikte yapmaya devam eden Yusuf ustanın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
67lSokak Lahmacuncusu Ali UstaHEMEN İZLE Yaptığı lahmacunları 1964'ten beri hep aynı yerdeki seyyar arabasında satan sokak lahmacuncusu Ali Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
66lEsnaf Lokantası Bülent UstaHEMEN İZLE Her gün değişen menüsünde Osmanlı ve Türk mutfağından özel yemekler yapan Bülent Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
65lCiğer Kebapçı Mehmet UstaHEMEN İZLE Tarihi büyüksaat dibinde salaş ama bir o kadar da samimi mekanında birbirinden lezzetli ciğer kebapları yapan Mehmet Usta’nın hikayesini ekranlara getiriyoruz.
64lTeneke Kebapçısı Zafer UstaHEMEN İZLE Zafer Usta, Kahramanmaraş'taki dükkanında misafirlerine doğal ve lezzetli etlerle hazırladığı “teneke kebabını” taş fırında pişirip, sunuyor.
63lHumusçu Salim UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, Tarsus'daki mütevazi dükkanında 1961'den beri humusu geleneksel yöntemlerle yapan Salim Usta'nın hikayesi ekrana geliyor...
62lPastacı Sinem UstaHEMEN İZLE Butik pastaları ve kendilerine özgü tarifleriyle büyük beğeni toplayan genç pasta ustası Sinem Alfasa'nın tatlı hikayesini ekranlara getiriyoruz.
61lTava Ciğercisi Kazım UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta Edirne'deyiz. 1962 yılından beri mütevazi dükkanında tava ciğeri yapan Kazım Usta’nın hikayesi ekrana geliyor...
60lMidyeci Ahmet UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, midye dolma deyince akla ilk gelen ve pek çok insana midyeyi sevdiren Ahmet Usta’nın hikayesini ve lezzet sırlarını ekrana getiriyoruz.
59lKatmerci Naim UstaHEMEN İZLE Akhisar'daki mütavazi dükanında elle açılan hamurun içine yumurta,tulum peyniri ve maydanoz ilave ederek nefis bir katmer ortaya çıkaran Naim Usta’nın hikayesi sizlerle.
58lPaçacı Süleyman UstaHEMEN İZLE Pideli kelle paça çorbasının asırlık hikayesini ve lezzet sırlarını Paçacı Süleyman Usta'dan öğreniyoruz.
57lDürümcü Alper UstaHEMEN İZLE İzmir’deki mütevazi dükkanında müptela adını verdiği lezzetli et dürümler ve daha birçok çeşit dürüm yapan genç lezzet ustası Alper Dündar’ın hikayesi ekrana geliyor.
56lKahve Ustası SamHEMEN İZLE Birçok insana kahveyi sevdiren, kahve kavurma, barista ve iyi kahve denildiğinde akla ilk gelen isim olan kahve aşığı Sam Çeviköz'ün hikayesini ekranlara getiriyoruz.
55lPilavcı Taner UstaHEMEN İZLE Trabzon'un gastronomik değerlerinden biri olan pilavın asırlık hikayesini ve lezzet sırlarını Taner Usta'dan öğreniyoruz.
54lBalıkçı Erşan UstaHEMEN İZLE Lezzet'in Ustaları'nda bu hafta Trabzon'a konuk oluyor ve meşhur balıkçı Erşan Usta'nın seyyar arabada başlayan hikayesini ekrana getiriyoruz...
53lPideci Murat UstaHEMEN İZLE Lezzetin Ustaları'nda bu hafta, İstanbul Sultanbeyli'ye konuk oluyor ve meşhur Trabzon pidecisi Murat Usta'nın hikayesini ekrana getiriyoruz...