Address for watching
Digiturk abroad

10l10.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde çikolatalı baklava, kıymalı patates centmesi ve şakşuka çorbası hazırlıyor.
9l9.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde pekmezli hamur tatlısı, ekşili pirinçli tavuk çorbası ve soslu irmik köftesi hazırlıyor.
8l8.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde etsiz tahıl dolması, kuskuslu sebze çorbası ve milföy pastası hazırlıyor.
7l7.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde narlı tavuklu pilav, tahinli susamlı kek ve nohutlu buğday çorbası hazırlıyor.
6l6.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde elmalı pepeçura, kavurmalı tarhana çorbası ve pazı diblesi hazırlıyor.
5l5.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde cevizli tarator çorbası, tahinli lor tatlısı ve tavuklu hünkarbeğendi hazırlıyor.
4l4.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde karnabahar püresi, mantarlı hindi bonfile ve tencerede portakallı kek hazırlıyor.
3l3.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde baharatlı kurabiye, pirinçli mercimek çorbası ve tepsi kibbesi hazırlıyor.
2l2.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde patlıcan beğendili tavuk çorbası, sütlü zerde tatlısı ve cevizli hassa böreği hazırlıyor.
1l1.BölümHEMEN İZLE Araştırmacı, yazar ve beslenme uzmanı Ebru Omurcalı bu bölümde kıymalı patates sarma, pirinç sübyeli keşkül ve tarhunlu tarhana çorbası hazırlıyor.