Address for watching
Digiturk abroad

Deva-i Misk

Türk Tatıları'nın bu bölümünde, deva-i misk tatlısını ele alıyoruz.
Director: - Screenplay: - Cast: -
Genre: Yemek Release date: 23.07.2022 Length: 25 min
13lMuhallebiHEMEN İZLE Muhallebi' nin tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul'da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, muhallebinin tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
12lBaklavaHEMEN İZLE Baklavanın tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde istanbul'da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, baklavanın tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
11lTel KadayıfHEMEN İZLE Tel kadayıfın tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Konya' da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, tel kadayıfın tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
10lSütlaçHEMEN İZLE Sütlacın tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Gaziantep'te birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, sütlacın tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
9lAkide ŞekeriHEMEN İZLE Akide şekeri'nin tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul'da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, akide şekeri tariflerinden, ilginç kültürel unsurlara dek, akide şekerinin tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
8lTahin HelvasıHEMEN İZLE Tahin helvası'nın tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Edremit' te birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, tahin helvası tariflerinden, ilginç kültürel unsurlara dek, tahin helvasının tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
7lPeynir ŞekeriHEMEN İZLE Peynir şekeri'nin tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Konya'da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, peynir şekeri tariflerinden, ilginç kültürel unsurlara dek, peynir şekerinin tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
6lLokumHEMEN İZLE Lokum'un tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Afyonkarahisar'da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, lokum tariflerinden, ilginç kültürel unsurlara dek, lokumun tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
5lGüllaçHEMEN İZLE Güllaç'ın tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul'da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, güllaç tariflerinden, ilginç kültürel unsurlara dek, güllacın tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
4lHoroz ŞekeriHEMEN İZLE Bu özel tatlının peşinde İstanbul, Bursa ve Bergama' da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyoruz. Türkiye'nin yaşayan insan hazinesi olan son iki geleneksel horoz şekeri üreticisini belgeliyor ve horoz şekerinin tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
3lEkmek Kadayıfı HEMEN İZLE Ekmek kadayıfının tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Afyonkarahisar' da birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, ekmek kadayıfı tariflerinden, ilginç kültürel unsurlara dek, ekmek kadayıfının tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
2lDeva-i MiskHEMEN İZLE Deva-i misk’in tarihçesinin yanısıra, bu özel tatlının peşinde İstanbul ve Edirne' de birbirinden değerli isimlerden bilgiler derliyor, deva-i misk tarifinden, ilginç kültürel unsurlara dek, deva-i misk' in tüm özelliklerini ekrana taşıyoruz.
1lZerdeHEMEN İZLE Türk Tatlıları'nın bu bölümünde, zerde tatlısını ele alıyoruz.