39lEskişehir Anadolu ÜniversitesiHEMEN İZLE Bu haftanın konuk şefleri Berkay Selçuk ve Merve Şahin pancar püresi eşliğinde kalamar dolması ve helva-i hakaniye yapıyorlar.
38lGazi Üniversitesi HEMEN İZLE Beğendi ve ananas eşliğinde nane aromalı elma tatlısı yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
37lAcıbadem ÜniversitesiHEMEN İZLE Kök sebzeli kan portakallı ördek ve orman meyveli diplomat kremalı tart yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
36lHaliç ÜniversitesiHEMEN İZLE Şefler dana bastı, kinoa salatalı füme somon ve incir tatlısı yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
35lKocaeli ÜniversitesiHEMEN İZLE Kocaeli Üniversitesi'nden Gamze Alemdar ve Doğan Can Işık; taze baharatlı tavukgöğsü,gratin dauphinois ve paradise pie yaparak ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyor.
34lKırklareli ÜniversitesiHEMEN İZLE Hardaliyeli papaz yahnisi ve hasude dolgulu pancar soslu armut tatlısı yaparak ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
33lYeditepe ÜniversitesiHEMEN İZLE Kadim lezzetler ve hesude yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
32lPiri Reis ÜniversitesiHEMEN İZLE Yer fıstık kremalı mangolu browni ve mangolu brownie yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
31lAyvansaray ÜniversitesiHEMEN İZLE Kuşkonmaz çıtırı ve zeytin yağlı enginar eşliğinde tatlı patates yatağında demi glace soslu antrikot ve çilekli cupcake yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
30lAkdeniz ÜniversitesiHEMEN İZLE Patlıcan kremalı kabak çiçeği kızartması ve meyveli tartolet yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
29lAtılım ÜniversitesiHEMEN İZLE Kral Midas’ın son akşam yemeğini ve armut tatlısını yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
28lMersin ÜniversitesiHEMEN İZLE Bu bölümün Ünişefleri Mersin Üniversitesi’nden Oğulcan Bulat ve Merve Nur Bayır, vişne kebabı ve çikolata küresi yaparak Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
27lMengen Aşçılık Kampı Özel BölümHEMEN İZLE Sakızlaştırılmış buğday aşı ile dana bonfile yaparak, ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
26lAlanya Hep Üni.HEMEN İZLE Mantar soslu tavuk sarma, avakadolu truffles, portakallı mousse ve çikolatalı top yaparak, Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
25lAkdeniz ÜniversitesiHEMEN İZLE Ağır pişmiş somon ve churros el yapımı reçel kreması yaparak, Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
24lMarmaris Turizm MYOHEMEN İZLE Çökertme ve çilekli cupcake yaparak, Ünişef mutfağını lezzet şölenine çeviriyorlar.
23lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
22lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
21lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
20lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
19lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
18lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
17lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
16lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
15lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
14lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
13lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
12lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
11lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
10lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
9lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
8lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
7lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
6lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
5lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
4lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
3lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
2lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.
1lÜniŞefHEMEN İZLE Ünişef mutfağı her hafta bir üniversiteye konuk oluyor. İki gastronomi öğrencisi mutfakta hünerlerini sergiliyor.