Sezin Akbaşoğulları / Ali Yeşilırmak

Umut Kurt, Sezin Akbaşoğulları ile Cihangir'deki kedi evlerini yeniliyor ve ardından köpek eğitim uzmanı Ali Yeşilırmak ve köpeği Max ile eğlenceli dakikalar geçiriyor.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Belgesel Дата выхода: 08.03.2022 Продолжительность: 27 минут
13l Mehmet Turgut & Ada SanlımanHEMEN İZLE Umut Kurt, Mehmet Turgut ve Ada Sanlıman İstanbul Boğazı’nın kıyısında, fotoğraftan ve hayvanlardan konuşuyor ve ardından Warf’ın son halini izleyicilerle buluşturuyor.
12lFeri Baycu GülerHEMEN İZLE Umut Kurt bu bölümde, Feri Güler ile tiyatrodan, müzikalden, yeni projelerden ve evcil hayvanlarından bahsettikleri keyifli bir sohbet geçirirler.
11lCansel ElçinHEMEN İZLE Umut Kurt, Warf'ta yapılan çalışmaları arkadaşı Cansel Elçin'e anlatıyor, inşaatı süren ameliyathanenin son durumunu izleyicilerle paylaşıyorlar.
10lEvrim Doğan & Yener Özer HEMEN İZLE Umut Kurt, Evrim Doğan Ve Yener Özer'i evlerinde ziyaret ediyor, köpekleriyle olan ilişkileri üzerine konuşuyorlar.
9lEnis ArıkanHEMEN İZLE Umut Kurt, konservatuardan arkadaşı Enis Arıkan’ı ziyaret edip evcil hayvan sahibi olmanın hayatlarına olan yararları üzerine sohbet gerçekleştiriyorlar.
8lHayko CepkinHEMEN İZLE Umut Kurt, yakın arkadaşı Hayko Cepkin ile birlikte W.A.R.F’ta bugüne dek gerçekleşen çalışmaları inceliyor.
7lAyça ErturanHEMEN İZLE Umut Kurt, Ayça Erturan ve sahiplendikleri köpekleriyle birlikte yürüyüşe çıkıp sokak hayvanları hakkında sohbet ediyorlar.
6lMurat EkenHEMEN İZLE Umut Kurt, oyuncu arkadaşı Murat Eken'in evine konuk oluyor. Ardından Warf'a gidip ameliyathane, kulübe ve yol çalışmalarına devam ediyorlar.
5lBülent Emrah ParlakHEMEN İZLE Umut Kurt ve oyuncu arkadaşı Bülent Emrah Parlak Şişli'de sahipsiz hayvan rehabilitasyon merkezinde buluşuyor.
4lYiğit KirazcıHEMEN İZLE Umut Kurt, Yiğit Kirazcı ve köpeği Trip ile sabah yürüyüşünün ardından yük hayvanlarının bulunduğu çiftliğe giderek barınma alanlarının inşaası için çalışmalara başlıyor.
3lSerkan AltunorakHEMEN İZLE Sonrasında iyileştirme çalışmalarında kullanmak için çimentolar alarak Warf'a bırakıyorlar.
2lAnıl AltanHEMEN İZLE Keyifli sohbetin ardından sandıklarından atlar ve eşekler için yemlik yapıyorlar.
1lHande DoğandemirHEMEN İZLE Umut Kurt, yeni sezonun ilk bölümünde sevilen oyuncu Hande Doğandemir ile Türkiye'nin dört bir yanından bakıma ihtiyaç duyan yük hayvanlarının bulunduğu Warf'a gidiyor.
13lHazal KayaHEMEN İZLE Umut Kurt, Hazal Kaya'nın evine konuk oluyor ve köpeğini sahiplenme hikayesini dinliyor, ardından Göktürk Hayvan Severler Derneği Barınağı'nın kapılarını birlikte boyuyor
12lErkan CanHEMEN İZLE Umut Kurt, Beykoz Kent Ormanı'nda usta sanatçı Erkan Can ile buluşuyor, ikili açık havada evcil hayvanları ve onların bakımıyla ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor
11lSezin Akbaşoğulları / Ali YeşilırmakHEMEN İZLE Umut Kurt, Sezin Akbaşoğulları ile Cihangir'deki kedi evlerini yeniliyor ve ardından köpek eğitim uzmanı Ali Yeşilırmak ve köpeği Max ile eğlenceli dakikalar geçiriyor.
10lBora AkkaşHEMEN İZLE Umut Kurt, Bora Akkaş ve köpeği Baba'yla buluşuyor, ardından Göktürk Hayvanseverler Barınağı'na gidip, kafeslerden birine kum döküyorlar ve kulübelerini yeniliyorlar.
9lBerkay ŞahinHEMEN İZLE Umut Kurt, Berkay Şahin ve köpeği Bey'le buluşuyor, ardından Tepeören Sahipsiz Hayvan Geçici Bakım Evi'ne gidiyor ve oradaki hayvanlar hakkında bilgi alıyor.
8lBülent ŞakrakHEMEN İZLE Bülent Şakrak ve Umut Kurt, Göktürk Hayvanseverler Barınağı'nın içindeki kafeslerden birini kış şartlarına uygun hale getirilecek biçimde brandalarını takıyorlar.
7lGüven KıraçHEMEN İZLE Umut Kurt ve Güven Kıraç Büyükada'ya faytondan kurtarılan atların son durumunu görmek üzere atların bakıldığı ahırlara gidiyorlar.
6lBurcu BiricikHEMEN İZLE Umut Kurt ve Burcu Biricik Şile'de bulunan Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği'ne gidiyorlar ve buradaki hayvanların hikayesini ekrana getiriyorlar.
5lCelil NalçakanHEMEN İZLE Ardından Yedikule Hayvan Barınağı’na gidiyorlar.
4lZeynep BastıkHEMEN İZLE Umut Kurt,Zeynep Bastık'ın evinde köpeği Tombi ve kedisi Demli ile buluşuyor,ardından Kısırkaya Barınağı'na gidip buradaki hayvanların durumları hakkında bilgi alıyorlar.
3lİlker KızmazHEMEN İZLE Umut Kurt, İlker Kızmaz ve köpeği Kuntiz'le Emirgan Korusu’nda buluşuyor, burada yaşayan türleri, ormanlarda köpek beslemenin sonuçlarını ve yaban hayatını konuşuyorlar.
2lAslı Bekiroğlu HEMEN İZLE Ardından Hayvanseverler Derneği barınağında köpeklerin rahat hareket edebilmeleri için yol çalışmalarına yardımcı oluyorlar.
1lHande ErçelHEMEN İZLE Hande Erçel ve Umut Kurt köpeklerini gezdirmek için buluşuyorlar, ardından hayvanseverler derneğine ait, köpeklerin olduğu barınakların temizlenmesine yardımcı oluyorlar.