10lEvren GöknarHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu, dünyaca ünlü Capitol Records'un en çok tercih edilen müzik mastering mühendislerinden biri olan, grammy ödülü sahibi Evren Göknar.
9lErgün KırlıkovalıHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu, Amerikan Savunma Bakanlığı'na ait F35 ve B1 savaş uçaklarını görünmez yapan teknolojiyi yaratan kimya mühendisi Ergun Kırlıkovalı.
8lCem KılıçHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu, MGM arenaya çıkan ilk Türk ünvanına sahip, 2014'te çıktığı ilk maçından bu yana 14 maçlık galibiyet serisi yakalayan boksör Cem Kılıç.
7lOlçun TanHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu, Ridley Scott tarafından genç yaşta keşfedilen, Game of Thrones'tan Harry Potter'a birçok yapımın görsel efektlerini yapan Olçun Tan.
6lEylül SaniHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu, çok genç yaşına rağmen Amerika'nın en çok konuştuğu sosyal medya fenomeni ve youtuber – Influencer Eylül Sani.
5lUmut YıldızHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu, Nasa'da uzaya gönderilen araç trafiğini yönlendiren, aynı zamanda da yıldız oluşumunu araştıran başarılı bilim insanı Umut Yıldız.
4lMelodi Tuna HEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın bu bölüm konuğu,hukuk ile başlayan macerasını eğlence sektörüyle devam ettiren, Hollywood yapımlarında asistan yönetmenlik yapan ilk Türk Melodi Tuna.
3lEnes YılmazerHEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın konuğu, dünyanın en pahalı evlerini tanıttığı videoları ile Wall Street Journal'dan, NY Times'a kadar haber olan lüks yatırım uzmanı Enes Yılmazer.
2lRefik Anadol Part 2HEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın konuğu görsel sanatın tanımını değiştiren, yapay zekayı renklerle buluşturan, Nasa ve Microsoft gibi dev şirketlerle çalışan ünlü sanatçı Refik Anadol.
1lRefik Anadol Part 1HEMEN İZLE Barbaros Tapan'ın konuğu görsel sanatın tanımını değiştiren, yapay zekayı renklerle buluşturan, Nasa ve Microsoft gibi dev şirketlerle çalışan ünlü sanatçı Refik Anadol.