Sarıyer / Köylü Pazarı

Tezgahlardaki mis kokulu lezzetlerin peşinde pazar pazar gezen şef Çiğdem Seferoğlu’nun bu bölümde seçtiği adres Sarıyer Köylü Pazarı.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Yemek Дата выхода: 08.07.2022 Продолжительность: 34 минут
10lGöztepe PazarıHEMEN İZLE Yaz meyvelerinin büyüsüne kapılan Seferoğlu’nun mutfağında hazırladığı benzersiz tariflerse kırmızı meyveli mozaik tatlı, İzmir börülceli salata ve zeytinyağlı barbunya.
9lTuzla Yayla PazarıHEMEN İZLE Tarladan tezgaha en taze ürünlerin izini süren Şef Çiğdem Seferoğlu bu bölümde çevre köylerden gelen ürünlerin görücüye çıktığı Tuzla Yayla Pazarı’nda.
8lErenköy Pazarı HEMEN İZLE Seferoğlu’nun mutfağında hayat bulan lezzetlerse yaz kızartması ve kirazlı semizotu salatası.
7lBeykoz / Yalıköy Pazarı HEMEN İZLE Beykoz’un çevre köylerinden gelen üreticilerin ürünleriyle harika bir menüye imza atan Seferoğlu’nun tercihi fırında çipura ve iç baklalı enginar.
6lKasımpaşa / İnebolu Pazarı HEMEN İZLE Bir gün önceden Kastamonu’dan yüklenen tamamen organik ürünlerden ilham alarak pişirdiği leziz tariflerse fırında köy tavuğu, yeşillikli kırmızı pirinç pilavı ve manda yoğurtlu ayran.
5lBeykoz / Kavacık Pazarı HEMEN İZLE Seferoğlu’nun Kavacık Pazarı’ndan aldığı tap taze ürünlerle hazırladığı yemekler zeytinli patlıcan ve bezelyeli zeytinyağlı kabak.
4lFatih / Çarşamba Pazarı HEMEN İZLE Seferoğlu’nun Çarşamba Pazarı’ndan esinlenerek hazırladığı lezzetlerse fırında oğlak ve kuşkonmazlı şehriye pilavı.
3lKadıköy / Salı PazarıHEMEN İZLE Alışveriş sonrası Seferoğlu’nun mutfağında hayat bulan lezzetlerse vişneli asma pilavı, asma yapraklı tava ekmeği ve kavunlu melisa çayı.
2lSarıyer / Köylü PazarıHEMEN İZLE Çevre köylerden gelen çiftçilerin ürünlerinden benzersiz tarifler hazırlayan Seferoğlu’nun seçimi peynirli kabak dolması ve güllü muhallebi.
1lŞile / Yeryüzü PazarıHEMEN İZLE Tarlalardan hiçbir aracı olmadan tezgaha ulaşan ürünlerden hazırladığı özel tariflerse ızgara peynirli bonfile ve karadutlu marul salatası.