Atmıyoruz, Değerlendiriyoruz

Duygu bu bölümde konserve kutularından saksı, ardından atık sebze ve meyvelerden baskı tekniği kullanarak mutfak örtüsü ve son olarak cam kavanozlardan mumluk tasarlıyor.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Dekorasyon & Bahçe Дата выхода: 07.04.2022 Продолжительность: 26 минут
13lAmacı Dışında Kullanılan EşyalarHEMEN İZLE Duygu bu bölümde elekten bir duvar rafı, kullanmadığımız çoraplarımızdan oyuncak ve yastık kılıfı, son olarak banyoda kullanabileceğimiz çok özel bir sepet tasarlıyor.
12lİleri DönüşümHEMEN İZLE Duygu bu bölümde çocuk odası için abajur, eşyaları saklamak için sepet ve son olarak tüm çocukların ilgisini çeken deniz makarnasından gökkuşağı duvar dekoru tasarlıyor.
11lDokularHEMEN İZLE Duygu bu bölümde terrazzo desenli bir sehpa,ardından iç cephe macunu ve karbonat gibi ürünleri kullanarak eşyalarımıza nasıl minik dokunuşlar yapabileceğimizi gösteriyor.
10lUfak Bahçe DokunuşlarıHEMEN İZLE Duygu bu bölümde herkesin kolayca bahçesinde uygulayabileceği bir bahçe sandalyesi, ağaca asabileceğimiz bir kuş evi ve son olarak bir pegboard organizatör tasarlıyor.
9lEl Yapımı Hediye FikirleriHEMEN İZLE İlk olarak makromeden anahtarlık ve askılık, özel bir fotoğraf albümü ve son olarak şık bir toka tasarlıyor.
8lEv Girişi YenilemeHEMEN İZLE Duygu evlerimizin girişine koyabileceğimiz pratik bir ayna, montlarımızı asabileceğimiz bir askılık ve ayakkabılarımızı giyerken oturabileceğimiz bir bench tasarlıyor.
7lHayvan DostlarımızHEMEN İZLE Duygu kedi dostlarımız için hamak ve tırmalama kulesi, ardından can dostlarımız köpekler için yemek kaplarını üzerine koyabileceğimiz bir mama paspası tasarlıyor.
6lAtmıyoruz, DeğerlendiriyoruzHEMEN İZLE Duygu bu bölümde konserve kutularından saksı, ardından atık sebze ve meyvelerden baskı tekniği kullanarak mutfak örtüsü ve son olarak cam kavanozlardan mumluk tasarlıyor.
5lEğlenceli İleri Dönüşüm FikirleriHEMEN İZLE Duygu bu bölümde karton kutuları kullanarak önce bir dokuma tezgahı,ardından bir gölge oyunu ve son olarak keyifle oynayabileceğimiz bir labirent oyun düzeneği tasarlıyor
4lMasamızı RenklendirelimHEMEN İZLE Duygu bu bölümde polimer kilden bir peçete halkası ve çok özel bir tabak altlığı, ardından boş duran su şişelerinden masa dekoru tasarlıyor.
3lDoğadan TopladıklarımızHEMEN İZLE Duygu bu bölümde doğadan topladığı çam iğnesi, kozalak, yaprak gibi ürünlerle önce bir kapı süsü, ardından bardak altlığı ve son olarak çok özel mumluklar tasarlıyor.
2lSıcaklık Katan Dönüşüm FikirleriHEMEN İZLE Duygu bu bölümde punch nakış ile salon kırlenti, ardından bizi sıcacık tutacak bir battaniye tasarlıyor ve son olarak mutfak tepsilerimizi süslemek için ufak tüyolar veri
1lKullanmadığımız KıyafetlerHEMEN İZLE Duygu bu bölümde kot pantolondan şık bir çanta, ardından giymediğimiz bir kazak ve koliden saklama kutusu, son olarak kazağın kolundan ufak bir kalemlik tasarlayacak.