Konya - Seyahat Fotoğrafçılığı

Nuri Çorbacıoğlu'na fotoğraf sanatçısı Seyit Konyalı eşlik edecek. Akşehir, Konya ve Beyşehir'e seyahatlerinde farklı hikayelere şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Belgesel Дата выхода: 15.05.2024 Продолжительность: 29 минут
9lMardin - Sokak Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Mardin’in kadim sokaklarını birlikte fotoğraflayacaklar.
8lDenizli - Doğal Yaşam FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu doğup büyüdüğü Çivril - Denizli'ye giderek ilk ustası ve hocası Mehmet Çakır ile buluşacak. Işıklı Gölü'nde doğal hayata dair fotoğraflar çekecekler.
7lİstanbul - Mobil FotoğrafçılıkHEMEN İZLE İstanbul sokaklarında gezerek mobil fotoğrafçılık ve editleme ile ilgili bilgiler verecekler.
6lMardin-Urfa - Portre FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Urfa'da deq dövmeli kadınlar ile buluşan ikili onların yaşamına şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
5lİstanbul - Tarihi Mekan FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu'na duayen fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar eşlik edecek. İstanbul'un tarihi mekânlarında farklı hikayelere şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
4lKapadokya - Manzara Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu'na ünlü fotoğraf sanatçısı Cenk Gençdiş eşlik edecek. Kapadokya bölgesinde balon ile manzaraya yukarıdan bakmayı deneyimleyerek fotoğraf çekecekler.
3lBafa - Doğa FotoğrafçılığıHEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu bu bölümde, Bafa'da yaşayan fotoğraf sanatçısı Mithat Serçin ile hem doğa hem de kaybolmakta olan zanaatkarların hikayelerine şahitlik ediyor.
2l Konya - Seyahat Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Nuri Çorbacıoğlu'na fotoğraf sanatçısı Seyit Konyalı eşlik edecek. Akşehir, Konya ve Beyşehir'e seyahatlerinde farklı hikayelere şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.
1lKayseri - At Fotoğrafçılığı HEMEN İZLE Özgürlüğün simgesi Yılkı atlarının yaşamına şahitlik ederek fotoğraf çekecekler.