Süleyman Aygün / Canlı Bakım Teknisyeni

Helikopterle canlı bakım teknisyeni Süleyman Aygün, ekibiyle birlikte helikopterin taşıdığı bir sepette metrelerce yükseklikteki yüksek gerilim hatlarına bakım yapıyor.
Режиссёр: - Автор сценария: - В ролях: -
Жанр: Belgesel Дата выхода: 24.09.2021 Продолжительность: 20 минут
10lHakan Osanmaz / Deniz Uçağı PilotuHEMEN İZLE Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 yıldır deniz uçağı ile İzmit Körfezi'nde uçan Hakan Osanmaz, Körfez'de demirleyen gemileri ve fabrikaları havadan denetliyor.
9lNazlı Yılmaz / İple Erişim TeknisyeniHEMEN İZLE ''Yapamazsın'' diyenlere inat aldığı eğitimin ardından iple erişim teknisyeni olan Nazlı Yılmaz, metrelerce yükseklikte gökdelenlerin teknik bakımlarını gerçekleştiriyor.
8lMehmet Halis Aydoğan / Balon PilotuHEMEN İZLE Kapadokya'da balon pilotluğu yapan Mehmet Halis Aydoğan, pilotluğun yanı sıra yurt içi ve yurt dışından getirdiği malzemeler ile ilk yerli sıcak hava balonunu üretti.
7lFatih Çakmak / Rüzgar Tribünü TeknikeriHEMEN İZLE İzmir'de yaşayan Fatih Çakmak,onlarca metre yükseklikteki rüzgar türbinlerinin kanat, rulman, jeneratör gibi ana parçalarının değişimlerini ve arıza tespitlerini yapıyor.
6lYeliz Duran Bakar / Yamaç ParaşütçüsüHEMEN İZLE Evli ve 3 çocuk annesi Yeliz Duran Bakar, Fethiye'nin ilk kadın tandem paraşütçüsü, 2004 yılından beri yamaç paraşütü pilotluğunu profesyonel biçimde sürdürüyor.
5lSüleyman Aygün / Canlı Bakım TeknisyeniHEMEN İZLE Helikopterle canlı bakım teknisyeni Süleyman Aygün, ekibiyle birlikte helikopterin taşıdığı bir sepette metrelerce yükseklikteki yüksek gerilim hatlarına bakım yapıyor.
4lBarış Çelik / Speedfly PilotuHEMEN İZLE Speedfly'ın Türkiye'deki temsilcilerinden Barış Çelik, Fethiye’de Speedfly eğitmenliği yapıyor ve bugüne kadar 1000'den fazla Speedfly atlayışı gerçekleştirdi.
3lNuray Yurt / Kule Vinç OperatörüHEMEN İZLE Türkiye'nin tek kadın kule vinç operatörü olan Nuray Yurt, 5 yıldır çeşitli şantiyelerde yerden metrelerce yükseklikte çalışıyor ve kule vincini ustalıkla kullanıyor.
2lMesut Turan / WingsuitHEMEN İZLE Dünya'daki en tehlikeli sporlardan biri olarak görülen Wingsuit tutkunu olan Mesut Turan, 9 yıldır yurt içi ve yurt dışında Wingsuit BASE atlayışları yapıyor.
1lMuammer Evci / Serbest ParaşütçüHEMEN İZLE Serbest paraşütçü ve tandem pilotu olarak görev yapan Muammer Evci, günde ortalama 4 kez 4000 metre yükseklikten uçaktan yolcularıyla birlikte tandem atlayışları yapıyor.