36lKalk Gidelim - 27 HaziranHEMEN İZLE “Kalk Gidelim” dizisi, hemen herkesin içinde kendinden bir şey bulacağı, zaman zaman hüzünlendirip ama çoğu zaman da doya doya güldürüp rahatlatacağı bir dizi olacaktır.
35lKalk Gidelim - 20 HaziranHEMEN İZLE "Şeker gibi insan" olan Seyfettin’in şekerinin çok yüksek olduğu ortaya çıkmıştır. Bundan sonra hayatı daha da özenli yaşamak zorunda olan Seyfettin için büyük ve komik bir imtihan başlar... Seyfettin’in, karısı Sevda’nın diyet kıskacından bir tek kaçış noktası vardır; o da, Hatice Ana...
34lKalk Gidelim - 13 HaziranHEMEN İZLE Seyfettin’le beraber İstanbul’dan köye dönen biri daha vardır; O da Ercan’dır.Ercan ve Seyfettin, aynı saatlerde ve birbirlerinden habersiz yola çıkarlar. Ne tesadüf ki; kader onları yolda bir araya getirir… Üstelik Meryem, Ercan’ın bu süreçte İstanbul’da olduğunu öğrenmiştir.
7lKalk Gidelim - 5 EkimHEMEN İZLE Seyfettin’in bu itiraftan sonraki tavrının ne olacağı merak konusudur. Seyfettin, Sevda’nın itiraflarına ne cevap verecek? Bir diğer bomba da Mustafa Ali ile Nurcan arasında patlar. Meyvelerini Meryem’in deposunda sakladığı için Nurcan, Mustafa Ali’ye çıkışır ve bilmediği işi yapmamasını ister.